Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 22.03.2023, 8:55 
Avatar użytkownika

Dołączył: 22.01.2020
Posty: 770
Nr klubowicza: 667
tunix napisał(a):
Jezdze 718 miami blue i reakcje obserwuje jedynie pozytywne. Zamowilem ruby ze zlotymi felgami. Zolte auta imho byly modne dekade temu.

Wyjatkiem jest 991.2T, ktore w zoltym jest swietne.
Niebieski to tez fajny wybor. Shark blue to co prawda nie Miami blue
991.2t bo to twoja była




_________________

Panamera ST GTS "Żaba", 718 Boxster


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.03.2023, 9:19 

Dołączył: 1.01.2015
Posty: 1013
Seb napisał(a):
991.2t bo to twoja była


Odwrotnie - moja byla bo mi sie spodobala :)

Nie widzialem aut obok siebie ale na zdjeciach zoly na 992 wydaje mi sie zimniejszy, jakby to inny odcien byl.

992 imho fajnie wyglada rowniez w zielonym choc raczej coupe niz cabrio.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.03.2023, 9:44 
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.11.2017
Posty: 252
Nr klubowicza: 692
Shark blue jest niezły. Jak jadę to ludzie robią zdjęcia jakby UFO zobaczyli. Nie spodziewałem się takich akcji.




_________________

718 Spyder '22
991 Carrera S MRE '14
987 Boxster S '05
Macan kosiarka '18


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.03.2023, 9:49 
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.11.2017
Posty: 252
Nr klubowicza: 692
Osobiście stawiam na Ruby, za chwilę zniknie z palety i stanie się prawdziwym rodzynkiem. Nie przejmowałbym się tym, co ludzie powiedzą. Ja usłyszałem, że Martini wygląda jak auto przedstawiciela handlowego.




_________________

718 Spyder '22
991 Carrera S MRE '14
987 Boxster S '05
Macan kosiarka '18


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.03.2023, 10:23 

Dołączył: 26.11.2021
Posty: 29
@ledakar sorry ze troche nie na temat. Jezdzisz juz troche zarowno cayene jak i taycan, gdybys mial zostawic sobie jedno z tych 2 aut to ktore by zostalo w garazu?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.03.2023, 10:56 

Dołączył: 8.01.2019
Posty: 175
ledakar napisał(a):
UPDATE

Na placu boju pozostaje Yellow i Ruby. Powiem tak - podobają mi się oba. Ruby nawet bardziej tylko boje się reakcji rodziny, ludzi na faceta w różowym samochodziku. Myślicie, ze nie ma się czego obawiać?

Co do żółtego to mega mi się podoba z czarnymi dodatkami, tylko wnętrze mnie nie porywa - nie lubię czarnego wnętrza. W Taycanie mam Truffle Brown, w Cayenne Slate. Nie chciałbym też wnętrza powielać, tylko inne kolory niż czarny do żółtego mi tak nie do końca pasują. Myślałem też o czarnym wnętrzu i żółtej nici na fotelach, ale pytanie czy warto inwestować 16k dodatkowo za nitkę w podstawowej Carrerze.

Co sądzicie? :)


Kupujesz auto za ponad pół miliona i zastanawiasz się co ludzie pomyślą ;) ? Serio?
Kup to co Tobie się podoba. Ruby jest kozakiem, jest tego mało,
za 5-10 lat wejdzie w kanon,a chyba właściwie pierwowzór Neo już tam jest.

Żołtych jest sporo. Czarne wnętrze w cabrio IMO - kłopotliwe.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.03.2023, 11:55 
Avatar użytkownika

Dołączył: 22.01.2020
Posty: 770
Nr klubowicza: 667
JMK01 napisał(a):
Osobiście stawiam na Ruby, za chwilę zniknie z palety i stanie się prawdziwym rodzynkiem. Nie przejmowałbym się tym, co ludzie powiedzą. Ja usłyszałem, że Martini wygląda jak auto przedstawiciela handlowego.
Bardzo odważny kolor




_________________

Panamera ST GTS "Żaba", 718 Boxster


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.03.2023, 17:14 

Dołączył: 16.04.2017
Posty: 191
Na razie stanęło na RUBY, zobaczymy czy się utrzyma do przyszłego roku, bo idzie lifting i nowy konfigurator - oby!

@chceporsche - Wszystko zależy od tego ile dziennie robisz km. Ja uwielbiam Taycana, tylko jest niski. Naprawdę niski, jak droga jest bardzo dziurawa albo muszę jechać w góry, czy tez na dłuższa trasę to biorę Cayenne. Bo nie martwię się, że go gdzieś przerysuje. Ale jak jadę do Krakowa, Warszawy, czy też Wrocławia to biorę Taycana bo fun ogromny. Dla mnie idealnym zestawem byłoby właśnie Cayenne + Taycan ale w Cabrio - jako weekendowy fun car. Nie brałbym wtedy Carrery :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.03.2023, 20:10 
Avatar użytkownika

Dołączył: 27.12.2017
Posty: 690
Lokalizacja: Szczecin
Nr klubowicza: 712
ledakar napisał(a):
Na razie stanęło na RUBY, zobaczymy czy się utrzyma do przyszłego roku, bo idzie lifting i nowy konfigurator - oby!

@chceporsche - Wszystko zależy od tego ile dziennie robisz km. Ja uwielbiam Taycana, tylko jest niski. Naprawdę niski, jak droga jest bardzo dziurawa albo muszę jechać w góry, czy tez na dłuższa trasę to biorę Cayenne. Bo nie martwię się, że go gdzieś przerysuje. Ale jak jadę do Krakowa, Warszawy, czy też Wrocławia to biorę Taycana bo fun ogromny. Dla mnie idealnym zestawem byłoby właśnie Cayenne + Taycan ale w Cabrio - jako weekendowy fun car. Nie brałbym wtedy Carrery :)


Za 2 lata będzie elektryczny Boxster




_________________

981 Boxster GTS


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.03.2023, 21:01 

Dołączył: 26.11.2021
Posty: 29
@ledakar facelift cayene powoli nadchodzi wiec już pora na jakaś ostateczna dezycję. Wysokość w taycanie można teoretycznie uratować wybierając cross tourismo ale suv to nigdy nie będzie. Z drugiej strony elektryczny macan za rogiem ale ile można czekać? Trochę mnie porsche wkurza tymi obsuwami w premierach.

Z tym za dwa lata w przypadku porsche byłbym ostrożny. Cayenne po liftingu miało być rok temu a elektryczny macan na początku tego roku a jak wyszło to wszyscy wiemy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.03.2023, 21:38 

Dołączył: 20.05.2022
Posty: 16
Zdecydowanie RubyStar, nie przejmuj się opinią innych. Gdybys kupił pasata różowego to może byś wyglądał głupio ale w 911 nigdy. Mi się marzy GT4 właśnie w rubystar.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 23.03.2023, 12:03 
Avatar użytkownika

Dołączył: 22.01.2020
Posty: 770
Nr klubowicza: 667
W PCS maja na sprzedaż Carrere S w kolorze Rubystar wiec mozna obejrzeć na zywo




_________________

Panamera ST GTS "Żaba", 718 Boxster


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.03.2023, 18:10 

Dołączył: 16.04.2017
Posty: 191
UPDATE

Auto zamówione! Dostawa do dealera - maj 2024 (oby!). Finalna konfiguracja:

PPIY7LL7
http://www.porsche-code.com/PPIY7LL7

Trzymajcie kciuki by nie było opóźnień :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum