Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 29.07.2022, 21:20 

Dołączył: 22.05.2022
Posty: 72
QbaqBA napisał(a):
fanboy sprzedajesz coupe z szyberdachem i to jest jakiś element kampanii, czy o co chodzi?


Nie, to moje osobiste rozważania.

Ogólnie modele Targi są dla mnie nieco przekombinowane tym mechanizmem rozkładania/zamykania dachu. Zamiast tego lepszym rozwiązaniem według mnie byłoby zastosowanie ręcznie demontowanego dwój dzielnego dachu karbonowego ale to moje osobiste rozkminy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.07.2022, 13:29 

Dołączył: 1.10.2020
Posty: 61
fanboy napisał(a):

Nie, to moje osobiste rozważania.


Ale to wątek kissiela dotyczący sprzedaży jego GTS-a, a nie wątek na Twoje osobiste rozważania :roll: Szanujmy się...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.07.2022, 20:39 

Dołączył: 22.05.2022
Posty: 72
Między innymi poruszyłem też temat GTS jako najciekawszej odmiany 911 o niewykorzystanym potencjale przez koncern.

Jasne więc zamykam temat. :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.08.2022, 13:28 

Dołączył: 11.02.2018
Posty: 64
I żeby nie było - temat nie jest zamknięty.

Samochodu jeszcze nie wystawiłem poza tutejszym forum, bo robiłem roadtripa taycanem w ramach docierania. Ale jako, że zaczęło mi się spieszyć, to nowa cena to:

609 000

Stawiam piwo moderatorowi, który skreśli pierwotną cenę w pierwszym poście i umieści bieżącą :) Ja niestety nie mam już prawa edycji tamtego posta (chyba).


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.09.2022, 14:15 

Dołączył: 11.02.2018
Posty: 64
Coraz większa presja jest na mnie, żeby sprzedać, stąd nowa cena:
570 000 PLN


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.09.2022, 14:19 

Dołączył: 25.09.2014
Posty: 483
Wystawiałeś samochód na mobile.de?
Myślę, że przy tym kursie euro będzie to dobra oferta.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.09.2022, 14:44 

Dołączył: 11.02.2018
Posty: 64
evan napisał(a):
Wystawiałeś samochód na mobile.de?
Myślę, że przy tym kursie euro będzie to dobra oferta.

Dzięki za radę. Myślałem o tym, ale (nie wiem dlaczego) boję się trochę międzynarodowych interesów :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 9.09.2022, 8:43 
Avatar użytkownika

Dołączył: 22.01.2020
Posty: 770
Nr klubowicza: 667
kissiel napisał(a):
evan napisał(a):
Wystawiałeś samochód na mobile.de?
Myślę, że przy tym kursie euro będzie to dobra oferta.

Dzięki za radę. Myślałem o tym, ale (nie wiem dlaczego) boję się trochę międzynarodowych interesów :-)
Skorzystaj z pomocy Kimbexa




_________________

Panamera ST GTS "Żaba", 718 Boxster


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 9.09.2022, 9:37 

Dołączył: 21.01.2020
Posty: 78
Lokalizacja: Pomorskie
Nr klubowicza: 684
Sprzedaj tym, którzy oferowali Ci 580k jeszcze 2 m-ce temu, jak sam pisałeś.




_________________

991.2 4GTS


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.09.2022, 9:33 

Dołączył: 10.06.2017
Posty: 1109
Za chwilę upust dojdzie prawie 100tyś w cztery miesiące. :shock: Tak jak te Boxstery z początku produkcji za 80 tyś. Ciekawe czy to szaleństwo zostanie czy sprzedający zejdą na ziemię po roku sprzedawania.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.09.2022, 10:12 

Dołączył: 11.02.2018
Posty: 64
Romcio napisał(a):
Za chwilę upust dojdzie prawie 100tyś w cztery miesiące. :shock: Tak jak te Boxstery z początku produkcji za 80 tyś. Ciekawe czy to szaleństwo zostanie czy sprzedający zejdą na ziemię po roku sprzedawania.

Bo startowa z którą wyskoczyłem była totalnie przegięta :-)

Btw. trudno mówić o upuście, jak nie ma tutaj ceny katalogowej. Chyba bardziej nie będę schodził i niebawem, jak się nikt nie skusi to zdejmę ogłoszenia, bo za każdym razem, jak wychodzę z tego samochodu to mam mega banana na twarzy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.09.2022, 12:36 

Dołączył: 10.06.2017
Posty: 1109
Wszyscy tutaj jak jeżdzimy to mamy banana ale zawsze z tyłu głowy albo raczej na ramieniu siedzi diabełek i kusi na zmiany. Myślę że wielu sprzedających nie chciała planowo sprzedać ale skusiło się myśleniem -wystawię wysoko bo tak wszyscy wystawiają a jak się uda to zmieniam na leszy - inny. I tak to się ostatnio nakręca nie tylko z autami.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.09.2022, 14:39 
Avatar użytkownika

Dołączył: 4.12.2016
Posty: 1558
Nr klubowicza: 582
Piękne auto, konfiguracja indywidualna i tutaj trochę pewnie problem.
Bo trzeba znaleźć drugiego, któremu też się spodoba.
Na dodatek nie może być to „fryzjer na leasingu” bo ci ostatnio chyba próbują się pozbyć nadmiaru zobowiązań.
Sam myślałem, koledzy mi z głowy wybili ze względu na manual, pewnie mają rację😁




_________________

www.classic911.pl
www.pasjaporsche.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.09.2022, 16:39 

Dołączył: 12.03.2016
Posty: 65
Berni kup to auto, a za 2-3 lata jak skonsumujesz troche utraty wartosci masz pewnego kupca. Auto jest w swietnej konfiguracji. Przyniose pieniadze wypijemy kawke i nawet jezdzic nie bede chcial przed zakupem. Słowo.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 12.09.2022, 17:32 

Dołączył: 11.02.2018
Posty: 64
Romcio napisał(a):
Wszyscy tutaj jak jeżdzimy to mamy banana ale zawsze z tyłu głowy albo raczej na ramieniu siedzi diabełek i kusi na zmiany. Myślę że wielu sprzedających nie chciała planowo sprzedać ale skusiło się myśleniem -wystawię wysoko bo tak wszyscy wystawiają a jak się uda to zmieniam na leszy - inny. I tak to się ostatnio nakręca nie tylko z autami.

Problem w tym, że w moim garażu ten następny już jest i już nim nakręciłem 10 000km :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 12.09.2022, 17:34 

Dołączył: 11.02.2018
Posty: 64
berni500 napisał(a):
Piękne auto, konfiguracja indywidualna i tutaj trochę pewnie problem.
Bo trzeba znaleźć drugiego, któremu też się spodoba.
Na dodatek nie może być to „fryzjer na leasingu” bo ci ostatnio chyba próbują się pozbyć nadmiaru zobowiązań.
Sam myślałem, koledzy mi z głowy wybili ze względu na manual, pewnie mają rację😁


A moim skromnym zdaniem to, że jest manualem dodaje totalnie X-factoru. Jak ją zamówiłem, to się moje towarzystwo śmiało, że bieda-porsche, nawet PDK nie ma :D
W dobie tajkanów ta skrzynia staje się jeszcze fajniejsza :angel4:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 12.09.2022, 20:15 
Avatar użytkownika

Dołączył: 4.12.2016
Posty: 1558
Nr klubowicza: 582
kissiel napisał(a):
berni500 napisał(a):
Piękne auto, konfiguracja indywidualna i tutaj trochę pewnie problem.
Bo trzeba znaleźć drugiego, któremu też się spodoba.
Na dodatek nie może być to „fryzjer na leasingu” bo ci ostatnio chyba próbują się pozbyć nadmiaru zobowiązań.
Sam myślałem, koledzy mi z głowy wybili ze względu na manual, pewnie mają rację😁


A moim skromnym zdaniem to, że jest manualem dodaje totalnie X-factoru. Jak ją zamówiłem, to się moje towarzystwo śmiało, że bieda-porsche, nawet PDK nie ma :D
W dobie tajkanów ta skrzynia staje się jeszcze fajniejsza :angel4:


Koledzy po prostu nie wierzą w moje umiejętności🤷‍♂️




_________________

www.classic911.pl
www.pasjaporsche.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 13.09.2022, 11:33 

Dołączył: 27.02.2011
Posty: 423
Manuale kiedyś będą więcej warte niż PDK, manual daje o wiele więcej frajdy z jazdy, auta i tak są juz wystarczająco samodzielne...właściwie niektóre mogą już nawet samodzielnie jezdzić.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 13.09.2022, 12:17 

Dołączył: 27.05.2009
Posty: 844
przereklamowane te więcej frajdy. chwilowo tak ale do dłuższej jazdy średnio, szczególnie w mieście. jak mam wybrać czy jechać 996 w manualu czy tiptroniku to wyciagam raczej tiptronica a to niby marna skrzynia, gdzie tam jej do pdk. jak ktoś jeździ na co dzień automatem to coraz trudniej czerpać przyjemność z przesiadki na manual.

więc może i będą manuale droższe bo będzie ich mniej, ale chętnych na nie też będzie trudniej znaleźć, to nie będzie pierwszy wybór typowego klienta za kilka lat, zresztą już chyba nie jest chociaż nie znam statystyk sprzedaży nowych 911


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 13.09.2022, 14:24 

Dołączył: 11.02.2018
Posty: 64
kilazz napisał(a):
przereklamowane te więcej frajdy. chwilowo tak ale do dłuższej jazdy średnio, szczególnie w mieście. jak mam wybrać czy jechać 996 w manualu czy tiptroniku to wyciagam raczej tiptronica a to niby marna skrzynia, gdzie tam jej do pdk. jak ktoś jeździ na co dzień automatem to coraz trudniej czerpać przyjemność z przesiadki na manual.

więc może i będą manuale droższe bo będzie ich mniej, ale chętnych na nie też będzie trudniej znaleźć, to nie będzie pierwszy wybór typowego klienta za kilka lat, zresztą już chyba nie jest chociaż nie znam statystyk sprzedaży nowych 911


Do miasta to trzeba mieć samochód ze skrzynią z jednym przełożeniem i bez rur wydechowych. A najlepiej to jednoślad :-)
Czekam na pitchforki :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum