Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 13.03.2010, 9:39 

Dołączył: 26.10.2008
Posty: 29
Witam!Jak tam wszedłem to nie wiem czy bym tam zostawił auto :) .Ale jak wiadomo wyglad nie najwazniejszy.Czy ktos robił tam proste naprawy
?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 13.03.2010, 10:10 

Dołączył: 17.06.2009
Posty: 1644
ja kuupowalem reflektory używane do mojego (litronic)i wszystko grało. Niemniej jako serwis są mało znani.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 14.03.2010, 8:52 

Dołączył: 13.02.2009
Posty: 382
Byłem wczoraj u Radwańskiego w Wieliczce , na pierwszy rzut oka nic specjalnego , ale po paru minutach rozmowy z gościem ,powiedział mi wszystko o aucie , będę naprawiał u niego , 100 km dalej , ale frajda
z jazdy A4 , słyszałem różne opinie o serwisie w Kato, jezeli nie chcesz ryzykować polecam Radwańskiego, Łukasz


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 15.03.2010, 13:55 

Dołączył: 27.05.2009
Posty: 844
Moje tam obecnie stoi wiec mniej wiecej w przyszlym tygodniu bede mogl zostawic opinie..

Poza tym autodusza jest forumowiczem :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.03.2010, 9:01 

Dołączył: 27.05.2009
Posty: 844
Zgodnie z obietnica komentarz.

Mialem uszkodzony prog z kawalkiem drzwi i tylnego blotnika + przy okazji troche mechaniki.

Mialem do wyboru robic w zaprzyjaznionym zakladzie po sasiedzku lub Auto Dusza. Moj blacharz wycenil mi kilkaset pln taniej ale doszedlem do wniosku, ze sie to zupelnie nie kalkuluje bo zmarnuje czas na szukanie czesci + ktos kto w zyciu porsche nie naprawial nigdy nie bedzie wiedzial czy cos powinno byc "tak" czy "tak" i czy w jakimstam miejscu nie bylo jeszcze jakiejs pierdolki ktorej nie zamontowal..

Final byl taki, ze zostawilem w Auto Dusza i odebralem gotowca nie marnujac nawet minuty i nie martwiac sie czy czegos przypadkiem ktos nie zapomnial zamontowac :) Auto jest zrobione bardzo dobrze, nie mam zadnych zastrzezen ani do blacharki ani do lakieru. Ze wszystkim dalo sie dogadac i cena ostatecznie tez znosna, a tak jak wspomnialem komfort tego ze co drugi dzien nie mam telefonu od blacharza "prosze kupic to i to" - bezcenny :) Dzien po odbiorze padla mi jeszcze mala pierdola zupelnie niepowiazana z wczesniejsza naprawa i zostala wymieniona w gratisie. Auto odebrane czysciutkie az milo.

W miedzyczasie jak sie robilo moje widzialem jak sie tworzyl 997 i wczoraj wygladal juz jak nowy..

Ogolnie polecam, i szef i pracownicy :thumbup:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.03.2010, 21:24 

Dołączył: 25.03.2007
Posty: 253
Silent napisał(a):
Byłem wczoraj u Radwańskiego w Wieliczce , na pierwszy rzut oka nic specjalnego , ale po paru minutach rozmowy z gościem ,powiedział mi wszystko o aucie , będę naprawiał u niego , 100 km dalej , ale frajda
z jazdy A4 , słyszałem różne opinie o serwisie w Kato, jezeli nie chcesz ryzykować polecam Radwańskiego, Łukasz



heloo, tu masz racje, facet zna sie na tym co robi :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 28.03.2010, 0:38 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
A polecacie kogoś z okolic Poznania kto się zna na rzeczy? oczywiście 911 :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 28.03.2010, 11:49 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1109
DK napisał(a):
A polecacie kogoś z okolic Poznania kto się zna na rzeczy? oczywiście 911 :D


Pan Przemek!
Co najmniej 10 lat doświadczeń od starych przedniosilnikowców do najnowszych 9PA. Znany w poznańskim światku Porsche. Moja 911 i Cayenne są pod jego opieką!
Poznań, ul. Warszawska 67
Telefon: 061-84-911-21


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 28.03.2010, 11:53 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1109
DK napisał(a):
A polecacie kogoś z okolic Poznania kto się zna na rzeczy? oczywiście 911 :D


Pan Przemek!
Co najmniej 10 lat doświadczeń od starych przedniosilnikowców do najnowszych 9PA. Znany w poznańskim światku Porsche. Moja 911 i Cayenne są pod jego opieką!
Poznań, ul. Warszawska 67
Telefon: 061-84-911-21


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 28.03.2010, 19:45 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
bardzo dziękuje za info :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 28.03.2010, 20:31 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1109
DK napisał(a):
bardzo dziękuje za info :D

Dla klubowiczów spore przywileje!
Daj znać to coś wymyślimy.. . 606 333 557


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 29.03.2010, 0:12 

Dołączył: 9.02.2008
Posty: 11
[admin: usunięto] napisał(a):
Ja juz mowa o mechanikach to mam prosbe do kolegow, sprzedalem 3 dni temu swojego Cayenna do Radomia i nowy wlasciciel prosil mnie aby mu podac jakiegos dobrego mechanika z Warszawy i okolic co robi Cayenny ?

Bardzo prosze o telefony do mechanikow i ich adresy gdzie sie znajduja.
Dziekuje!


Ja korzystam z www.bmwserwisporsche.pl Polecam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 25.09.2010, 10:27 

Dołączył: 5.01.2008
Posty: 2133
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 170
moge z czystym sumieniem polecic Autodusze, Rafal zrobil mi wgiety prog i zderzak przedni w 997TT, profi robota :)




_________________

Było 997.1 TT - 563 KM
Jest: 991.2 TTS - 585 KM na razie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: Auto Dusza
PostNapisane: 26.09.2010, 13:29 

Dołączył: 22.03.2007
Posty: 7
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 072
Z czystym sumieniem- Polecam wszystkim!!! Znakomici fachowcy, duże zaangażowanie i rzetelne doradztwo - moje autko zostało doprowadzone praktycznie do stanu fabrycznego. Jeszcze raz polecam!!! Wojtek - teoryk


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 26.09.2010, 14:07 

Dołączył: 22.08.2009
Posty: 268
jestem na tak:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.10.2010, 9:56 

Dołączył: 15.10.2010
Posty: 3
blacharka , moze bo tanio , choc robiona w garazu , jaki bedzie efekt , raz dobrze , a innym razem nie bardzo

mechanika mocno srednio, oj daleko im do serwisu (doswiadczenie i narzedzia, wyposarzenie)
czesci i owszem wie gdzie i jak 20-30% taniej niz serwis, ale to akurat jak wiesz jakie, sam mozesz znalesc

estetyka i dbalosc o szczegoly , mniej niz srednio , zreszta jak wyglad calego serwisu

znam gosci zadowolonych (glownie dlatego ze bylo tanio) i bardzo nie zadowolonych

Oni tam robia wszystko, zakresowo i markowo

Ja sie na wszystkim nie znam oni widac tak , Ty masz swoje auto, oczko w w glowie , czesto b.drogie, wiec

decyzja nalezy do Ciebie :) i te auto kiedys bedziesz chcial sprzedac


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 15.10.2010, 11:28 

Dołączył: 19.10.2007
Posty: 405
Wymieniałem w Firmie Auto-Dusza silnik w moim Prosiaku w tamtym roku. Odedbrałem samochód na drugi dzień chciałem się przejechać, ale niestety nie ujechałem nawet 10metrów. Ciśnienie spadło i silnik się poprostu zesrał - dosłownie i w przenośni. Zapłaciłem za usługę 24.999 zł. A tu taki wałek. Owszem Panowie odebrali mój samochód z podwórka na lawecie i zrobili co trzeba. Ogólnie co mogę powiedzieć. Robert jest spoko gość. Zawsze odbiera telefony i można z nim pogadać na temat danej usterki. Polecam tą firmę, ale jeżeli chodzi o silniki to jeszcze maja małe doświadczenie. Mogę z czystym sumieniem polecić gościa z Olsztyna, silniki Porsche ma w małym paluszku. Naprawia w Polsce i w Niemczech. Średnio w miesiącu naprawia 2-3 silniki. Gość ma niesamowity potencjał wiedzy i doświadczenia. Jeżeli ktoś będzie potrzebował namiarów na gościa z Olsztyna to podam. W skali od 1 do 10 firmie Auto - Dusza daję 4+ To i tak nadciągnięta ocena !!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 1.05.2012, 19:38 

Dołączył: 1.05.2012
Posty: 5
Witam,
Sprawdzałem tam samochód przed zakupem.997carrera
Wykryli kilka spraw do zrobienia i wycenili na ok 6000zł
OK.
Oddałem samochód i czekałem na niego ponad tydzien. Gdzie wiedzieli juz wczesniej co bedzie do roboty bo sie umawialem.
Jednak nie zamowili czesci nie wiadomo czemu.Dopiero jak dostali samochód chyba
Wyjezdzili caly bak paliwa - auto oddałem zaraz po tankowaniu.
Podobno go testowali, musieli dojechac do elektryka i serwisu lellek porsche katowice bo sami nie potrafili sobie z czyms poradzic ?!
Elektryk był potrzebny do naprawy elektrycznych foteli kilkaset zlotych ekstra + podobno byl uszkodzony modul. O czym nie powiedzieli przy sprawdzaniu auta przed zakupem.
Wymienili olej i fitry, klocki które im dostraczyłem, amortyzatory z tyłu, Zainstalowali modul homelink do bramy garazowej Który jednak nie dziala nie wiedzac czemu bo nie mieli jak go sprawdzic. Nawet lampki kontrolnej od homlinka nie sprawdzili ze nie swieci.
Wentylatory byly zle podpiete i musieli zamontowac do nich modul ktory byl uszkodzony.
Zamontowali czujniki parkowania z tylu za ok 700zł. montaz 300?!czujiki niecale 400? gdzie na allegro ok 280zł najdrozsze z tej samej firmy.
Zlecilem takze sprawdzenie cieknacych drzwi, ktore były mokre podczas deszczu lub mycia.
Podobno wszystko wykonali i zamiast 6000zł zapłaciłem 12000zł!!!!!!!!!
Było by ok jeśli wszystko by działało i było zrobiona jak należy.
Akurat jak odbierałem auto padało. Na ich nieszczescie. I drzwi zaczeły cieknac. Odrazu zadzwoniłem. Pan Rafał powiedział że sprawdzali drzwi i ze wszystko jest ok. I zebym sobie pod drzwiami dokleił uszczelke bo oni nie modernizuja auta ponad fabryke?!
Pojechałem do mojego mechanika, rozebral drzwi i pokazał mi w obu zniszczoną uszczelke ktora przeciekała. Uszczelił drzwi i nic nie cieknie.
Wniosek:
Warsztat wykona to na czym moze zarobic, Jesli cos wymaga wiecej pracy odpuszczaja lub zkasuja podwójnie.. Nie polecam. Nastepne naprawy i obsluge bede robił w wieliczce. Dam znac jak było


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 2.05.2012, 16:58 

Dołączył: 14.01.2010
Posty: 264
Lokalizacja: Katowice
Nr klubowicza: 221
ogorenrike napisał(a):
Witam,
Sprawdzałem tam samochód przed zakupem.997carrera
Wykryli kilka spraw do zrobienia i wycenili na ok 6000zł
OK.
Oddałem samochód i czekałem na niego ponad tydzien. Gdzie wiedzieli juz wczesniej co bedzie do roboty bo sie umawialem.
Jednak nie zamowili czesci nie wiadomo czemu.Dopiero jak dostali samochód chyba
Wyjezdzili caly bak paliwa - auto oddałem zaraz po tankowaniu.
Podobno go testowali, musieli dojechac do elektryka i serwisu lellek porsche katowice bo sami nie potrafili sobie z czyms poradzic ?!
Elektryk był potrzebny do naprawy elektrycznych foteli kilkaset zlotych ekstra + podobno byl uszkodzony modul. O czym nie powiedzieli przy sprawdzaniu auta przed zakupem.
Wymienili olej i fitry, klocki które im dostraczyłem, amortyzatory z tyłu, Zainstalowali modul homelink do bramy garazowej Który jednak nie dziala nie wiedzac czemu bo nie mieli jak go sprawdzic. Nawet lampki kontrolnej od homlinka nie sprawdzili ze nie swieci.
Wentylatory byly zle podpiete i musieli zamontowac do nich modul ktory byl uszkodzony.
Zamontowali czujniki parkowania z tylu za ok 700zł. montaz 300?!czujiki niecale 400? gdzie na allegro ok 280zł najdrozsze z tej samej firmy.
Zlecilem takze sprawdzenie cieknacych drzwi, ktore były mokre podczas deszczu lub mycia.
Podobno wszystko wykonali i zamiast 6000zł zapłaciłem 12000zł!!!!!!!!!
Było by ok jeśli wszystko by działało i było zrobiona jak należy.
Akurat jak odbierałem auto padało. Na ich nieszczescie. I drzwi zaczeły cieknac. Odrazu zadzwoniłem. Pan Rafał powiedział że sprawdzali drzwi i ze wszystko jest ok. I zebym sobie pod drzwiami dokleił uszczelke bo oni nie modernizuja auta ponad fabryke?!
Pojechałem do mojego mechanika, rozebral drzwi i pokazał mi w obu zniszczoną uszczelke ktora przeciekała. Uszczelił drzwi i nic nie cieknie.
Wniosek:
Warsztat wykona to na czym moze zarobic, Jesli cos wymaga wiecej pracy odpuszczaja lub zkasuja podwójnie.. Nie polecam. Nastepne naprawy i obsluge bede robił w wieliczce. Dam znac jak było


Pełen bak paliwa?! hm żadna przyjemność jeździć takim autem kiedy mam takie na co dzień.
Przy sprawdzaniu przed zakupowym stwierdziliśmy ze nie działają podgrzewane fotele… co się później okazało moduł wnętrza był niewłaściwy ci którzy znają temat gdy samochód posiada system sport lub chrono kodowanie tego odbywa się tylko poprzez kody uzyskane online przez serwis stąd nasza wizyta u Lellka co było czystą grzeczność z naszej strony ponieważ powinniśmy odesłać klienta z tym do serwisu. NASZ BŁĄD!!!

Samochód po naprawie blacharskiej o czym Pan był poinformowany a w szczelinę pomiędzy drzwiami a uszczelką można włożyć palce i już w trakcie mycia auta wlewa się od spodu woda! My jak pan wcześniej wspomniał nie robimy nic w stylu doszczelnien dodatkowych.

Co do samej ceny za usługę zapomniał pan wspomnieć o kilku rzeczach tj. demontaż zderzaka przedniego, konserwacji podłogi bagażnika oraz podłużnic, naprawa klaksonów, poduszki amortyzatorów, doprowadzenie instalacji sterownika wentylatorów do stanu umożliwiającego prawidłowe działanie czy demontażu połowy konsoli/ tapicerek w celu ustalenia na pana życzenie czy są poduszki airbag…

No cóż Bardzo mi przykro że jest pan nie zadowolony z naszych usług.




_________________

AUTO-DUSZA specjalizacja PORSCHE


rafi.d@porscheclub.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.09.2019, 21:56 

Dołączył: 25.08.2019
Posty: 8
Witam, w ostatnim czasie wykonywałem kilka napraw w omawianym serwisie Z korektą rozrządu włącznie . Szczerze polecam - wszystko chodzi perfekcyjnie a błędy po poprzednim serwisie zostały sprawnie usunięte .


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum