Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 1.05.2020, 21:34 

Dołączył: 11.07.2011
Posty: 1528
ravestation napisał(a):
To jest jakaś nasza narodowa mitomania, związana z autami zza wielkiej wody. Miałem 3 auta z USA, obecny Cayman S również stamtąd przypłynął. Ma czysty carfax, jest bezwypadkowy, przypłynął w czasach $ za 2 zł (wtedy masa aut bezwypdkowycj i nowych była sprowadzana od hamburgerów). Nie czuję, że to auto gorszego sortu. Mam porównanie, bo wcześniej miałem europejskiego boxa.

Każdy powód jest dobry żeby zbijać cenę :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 1.05.2020, 22:51 

Dołączył: 5.12.2019
Posty: 362
Teraz może to gorzej wyglądać ale jeszcze niedawno wsiadało się w samolot koszt 2000 zł i przy okazji odwiedzało kolegę. W ciągu weekendu objeżdzało w okolicy 10 lub 15 sprzedających w odległości nie dalszej niż 100 km, a wśród nich 10- 12 to były samochody które w Polsce stanowiłyby 10 do 12% tych którymi warto się zainteresować. Jeszcze jedna ważna rzecz tam posiadając mocny samochód naprawdę ciężko wykorzystać jego możliwości. Mało który Amerykanin pokusi się o jazdy na tor więc większości to samochody służą jedynie do weekendowego toczenia się. Jak ktoś szukał w Polsce GTR to doskonale wie że znaleźć samochód bezwypadkowy w dobrym a już nie mówię w bardzo dobrym stanie to jak ustrzelić szóstka w totolotka. Tam nie stanowi to najmniejszego problemu natomiast nie mają umiaru w dokładaniu upgrade owych akcesorii i czasem więcej trzeba ujmować niż dokładać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 1.05.2020, 22:57 

Dołączył: 5.12.2019
Posty: 362
Oczywiście zupełnie pomijam samochody sprowadzane przez handlarzy na zarobek. Bo o ile samemu się sprowadzi taki samochód to szuka się samochodu co najmniej bezpiecznego po naprawie A w przypadku handlarzy granice jakiekolwiek się zacierają. A jak wartość duża Co potrafią kupić 3 żeby złożyć jeden i nikt nie pozna jego historii bo nie wszystko jest wystawione na aukcjach , a na carfax reż są sposoby.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum