Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 24.07.2022, 10:50 

Dołączył: 17.01.2017
Posty: 57
Romcio napisał(a):
PDmobil +1 Odezwało się grono macho. Oczywiści lepiej gdyby laska wypinała tyłek bo nie pasuje że ma sposób na robienie kasy. Kecaj73 skąd wiesz że ona jest pusta, rozmawiałeś , znasz osobiście -wątpię a oceniasz.

Ale ja nawet nie mam ochoty z nią rozmawiać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 24.07.2022, 11:22 

Dołączył: 5.12.2019
Posty: 362
Takie oto czasy nastały. Wszystkiego dużo, tylko ludzi brak ....


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 24.07.2022, 12:01 

Dołączył: 11.05.2014
Posty: 1929
Prawda taka że my już nie rozumiemy czasem swoich własnych dzieci.. Wyginiemy jak dinozaury z tymi naszymi starociami ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 24.07.2022, 14:00 

Dołączył: 18.03.2007
Posty: 1366
Może piękna (kwestia gustu) może mądra (inaczej?) ale nie o tym i nie w tym rzecz.

Dyskwalifikuje tę osóbkę PREMEDYTACJA z jaką dla korzyści czysto finansowych wykorzystuje dużą grupę populacji z poziomem rozwoju mózgu w postaci wczesnego kalafiora.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 24.07.2022, 14:22 
Avatar użytkownika

Dołączył: 31.05.2019
Posty: 416
Nr klubowicza: 797
Przykro się czyta te komentarze. Ja osobiście nie posiadam FB, na IG mam polubione tylko strony motoryzacyjne - ale co komu przeszkadza taki sposób zarabiania pieniędzy jak bycie „influencerem”?! I co Was to obchodzi jakie auto kupiła? Jak dla mnie może mieć największą w Polsce kolekcję Porsche.
Wyżyny kultury osobistej - z pogardą i wyższością pisać o kimś, kogo się nie zna tylko dlatego, że dana osoba osiągnęła (zapewne godny pozazdroszczenia) status finansowy.
I rozumiem, że tutaj przeważają altruiści pracujący pro bono, a na Porsche pieniądze dostali od wróżki bo jak z „premedytacją” można za pracę oczekiwać wynagrodzenia.




_________________

991.1 GT3


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.07.2022, 12:16 

Dołączył: 23.02.2008
Posty: 865
Lokalizacja: Drammen/Wadowice
Nr klubowicza: 318
JayKay napisał(a):
Przykro się czyta te komentarze. Ja osobiście nie posiadam FB, na IG mam polubione tylko strony motoryzacyjne - ale co komu przeszkadza taki sposób zarabiania pieniędzy jak bycie „influencerem”?! I co Was to obchodzi jakie auto kupiła? Jak dla mnie może mieć największą w Polsce kolekcję Porsche.
Wyżyny kultury osobistej - z pogardą i wyższością pisać o kimś, kogo się nie zna tylko dlatego, że dana osoba osiągnęła (zapewne godny pozazdroszczenia) status finansowy.
I rozumiem, że tutaj przeważają altruiści pracujący pro bono, a na Porsche pieniądze dostali od wróżki bo jak z „premedytacją” można za pracę oczekiwać wynagrodzenia.

+1


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.07.2022, 14:25 

Dołączył: 8.01.2019
Posty: 175
zibi911 napisał(a):
JayKay napisał(a):
Przykro się czyta te komentarze. Ja osobiście nie posiadam FB, na IG mam polubione tylko strony motoryzacyjne - ale co komu przeszkadza taki sposób zarabiania pieniędzy jak bycie „influencerem”?! I co Was to obchodzi jakie auto kupiła? Jak dla mnie może mieć największą w Polsce kolekcję Porsche.
Wyżyny kultury osobistej - z pogardą i wyższością pisać o kimś, kogo się nie zna tylko dlatego, że dana osoba osiągnęła (zapewne godny pozazdroszczenia) status finansowy.
I rozumiem, że tutaj przeważają altruiści pracujący pro bono, a na Porsche pieniądze dostali od wróżki bo jak z „premedytacją” można za pracę oczekiwać wynagrodzenia.

+1


+2

Nie rozumiem fenomenu influencerów,
ale jeszcze gorszy jest hejt bo ktoś inny, w inny sposób zarobił pieniądze etc.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.07.2022, 15:22 

Dołączył: 11.07.2011
Posty: 1528
Panowie,dajcie spokój,Porsche to nie jest marka dla wybranych.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.07.2022, 15:36 

Dołączył: 26.11.2021
Posty: 75
Nr klubowicza: 785
+3
Dziewczyna zna się na autach i podobnie jak wielu z nas marzyła o Porsche


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.07.2022, 19:04 

Dołączył: 18.01.2016
Posty: 885
Nr klubowicza: 770
+4
Ja myślałem że każdy może mieć Porsche :shock: :shock: są jakieś kryteria ??
Widzę że niektórzy tutaj wyżej sr.. niż tyłki mają :lol:

No i oczywiście :lol: ZAPRASZAM KOLEŻANKĘ DO KLUBU - jak już ma , to może i klub ją zainteresuje :lol: :lol:
Większość jest sympatyczna :D




_________________

BartekG
Jest 911-996.2 - C2 - manual
Był : Boxster 986 -2,7 manual


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.07.2022, 22:16 
Avatar użytkownika

Dołączył: 27.11.2020
Posty: 300
Lokalizacja: Łódź
Nr klubowicza: 730
BartekG napisał(a):
Większość jest sympatyczna :D

+1


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.07.2022, 6:47 

Dołączył: 17.01.2017
Posty: 57
Vjackmax napisał(a):
Może piękna (kwestia gustu) może mądra (inaczej?) ale nie o tym i nie w tym rzecz.

Dyskwalifikuje tę osóbkę PREMEDYTACJA z jaką dla korzyści czysto finansowych wykorzystuje dużą grupę populacji z poziomem rozwoju mózgu w postaci wczesnego kalafiora.


+1
Takie chore czasy że promowana jest tandeta i ludzie żyją życiem innych


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.07.2022, 8:08 

Dołączył: 1.07.2016
Posty: 228
Legendy...


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.07.2022, 9:56 

Dołączył: 10.06.2017
Posty: 1102
Kecaj73 -1 Nie znasz ,nie rozmawiałeś , nie masz ochoty porozmawiać =TO NIE OCENIAJ.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.07.2022, 10:07 

Dołączył: 17.01.2017
Posty: 57
Romcio napisał(a):
Kecaj73 -1 Nie znasz ,nie rozmawiałeś , nie masz ochoty porozmawiać =TO NIE OCENIAJ.

A to już nie można mieć swojego zdania ? Głupocie trzeba klaskać?
Dla mnie to zero i tyle. Sprzedawanie i promowanie ,,byle jakości,,
I nie musisz drukowanymi. Jeszcze, mimo wieku oczy mam w miarę sprawne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.07.2022, 10:20 
Avatar użytkownika

Dołączył: 31.05.2019
Posty: 416
Nr klubowicza: 797
kecaj73 napisał(a):
Romcio napisał(a):
Kecaj73 -1 Nie znasz ,nie rozmawiałeś , nie masz ochoty porozmawiać =TO NIE OCENIAJ.

A to już nie można mieć swojego zdania ? Głupocie trzeba klaskać?
Dla mnie to zero i tyle. Sprzedawanie i promowanie ,,byle jakości,,
I nie musisz drukowanymi. Jeszcze, mimo wieku oczy mam w miarę sprawne.



Istnieje zasadnicza różnica, pomiędzy „posiadaniem zdania” i ewentualnym komentarzem - „nie podoba mi się taki styl życia”, a uwłaczaniem komuś bo coś wykracza poza Twoje „standardy”. Nie ma to jak w pejoratywny sposób ocenić kogoś, samemu w wyrażaniu oceny schodząc do poziomu… sam sobie odpowiedz jakiego.




_________________

991.1 GT3


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.07.2022, 11:05 

Dołączył: 17.01.2017
Posty: 57
JayKay napisał(a):
kecaj73 napisał(a):
Romcio napisał(a):
Kecaj73 -1 Nie znasz ,nie rozmawiałeś , nie masz ochoty porozmawiać =TO NIE OCENIAJ.

A to już nie można mieć swojego zdania ? Głupocie trzeba klaskać?
Dla mnie to zero i tyle. Sprzedawanie i promowanie ,,byle jakości,,
I nie musisz drukowanymi. Jeszcze, mimo wieku oczy mam w miarę sprawne.



Istnieje zasadnicza różnica, pomiędzy „posiadaniem zdania” i ewentualnym komentarzem - „nie podoba mi się taki styl życia”, a uwłaczaniem komuś bo coś wykracza poza Twoje „standardy”. Nie ma to jak w pejoratywny sposób ocenić kogoś, samemu w wyrażaniu oceny schodząc do poziomu… sam sobie odpowiedz jakiego.

Jeśli skomentuję to że nie jestem fanem patologii to może wtedy zrozumiesz co mam w swoich standardach, jeśli już się na nie powołujesz. Jeśli nie zrozumiesz to trudno, nie pomogę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.07.2022, 11:34 
Avatar użytkownika

Dołączył: 31.05.2019
Posty: 416
Nr klubowicza: 797
kecaj73 napisał(a):
Jeśli skomentuję to że nie jestem fanem patologii to może wtedy zrozumiesz co mam w swoich standardach, jeśli już się na nie powołujesz. Jeśli nie zrozumiesz to trudno, nie pomogę.


Pozwól, że zgodzę się z Tobą w jednym - również nie jestem fanem patologii.

kecaj73 napisał(a):
Głupocie trzeba klaskać?
Dla mnie to zero i tyle. Sprzedawanie i promowanie ,,byle jakości,,



kecaj73 napisał(a):

+1
Takie chore czasy że promowana jest tandeta i ludzie żyją życiem innych


BTW - widać, nie żyjesz tym w ogóle, skoro tak gorliwy hejt...

kecaj73 napisał(a):
Ja mam choć w klubie nie jestem i zapewne nie będę. A co mam do takich pustych ludzi jak ta lala ? Wartości zero. To nie jest pasją do Porsche. To jest tylko pusty lans. Dlatego osobiście wolę środowisko ubogich Porsche jak np 924 bo tam jest jeszcze pasja. Oczywiście wiem że i grube i nowe Porsche posiadają też wartościowi ludzie, ale to chyba już wyjątki.


Dla mnie np., standard wypowiedzi cytowany powyżej zakrawa o patologię, a na pewno "kulturową hipokryzję". Bo wszystko można powiedzieć, ale z klasą. I jest tu kilka postów innych osób, jeszcze bardziej radykalnych niż Twoje - odnoszę się jednak do "naszej" wymiany zdań.

I tym oto sposobem:

kecaj73 napisał(a):
Ale ja nawet nie mam ochoty z nią rozmawiać.


I kolejny raz Cię zacytuję, bo mam tak samo jak Ty - w konwersacji z Tobą. Pozdrawiam

Fajny konfig, dziewczyny nie znam, nie mam potrzeby znać mimo to jestem daleki od uwłaczania jej jak i nikomu innemu - życzę jej samych miłych chwil z pięknym autem jakie kupiła. Nie interesuje mnie jak zarobiła, dopóki pieniądze nie pochodzą z przestępstwa - a raczej tak nie jest.




_________________

991.1 GT3


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.07.2022, 12:36 

Dołączył: 17.01.2017
Posty: 57
JayKay napisał(a):
kecaj73 napisał(a):
Jeśli skomentuję to że nie jestem fanem patologii to może wtedy zrozumiesz co mam w swoich standardach, jeśli już się na nie powołujesz. Jeśli nie zrozumiesz to trudno, nie pomogę.


Pozwól, że zgodzę się z Tobą w jednym - również nie jestem fanem patologii.

kecaj73 napisał(a):
Głupocie trzeba klaskać?
Dla mnie to zero i tyle. Sprzedawanie i promowanie ,,byle jakości,,



kecaj73 napisał(a):

+1
Takie chore czasy że promowana jest tandeta i ludzie żyją życiem innych


BTW - widać, nie żyjesz tym w ogóle, skoro tak gorliwy hejt...

kecaj73 napisał(a):
Ja mam choć w klubie nie jestem i zapewne nie będę. A co mam do takich pustych ludzi jak ta lala ? Wartości zero. To nie jest pasją do Porsche. To jest tylko pusty lans. Dlatego osobiście wolę środowisko ubogich Porsche jak np 924 bo tam jest jeszcze pasja. Oczywiście wiem że i grube i nowe Porsche posiadają też wartościowi ludzie, ale to chyba już wyjątki.


Dla mnie np., standard wypowiedzi cytowany powyżej zakrawa o patologię, a na pewno "kulturową hipokryzję". Bo wszystko można powiedzieć, ale z klasą. I jest tu kilka postów innych osób, jeszcze bardziej radykalnych niż Twoje - odnoszę się jednak do "naszej" wymiany zdań.

I tym oto sposobem:

kecaj73 napisał(a):
Ale ja nawet nie mam ochoty z nią rozmawiać.


I kolejny raz Cię zacytuję, bo mam tak samo jak Ty - w konwersacji z Tobą. Pozdrawiam

Fajny konfig, dziewczyny nie znam, nie mam potrzeby znać mimo to jestem daleki od uwłaczania jej jak i nikomu innemu - życzę jej samych miłych chwil z pięknym autem jakie kupiła. Nie interesuje mnie jak zarobiła, dopóki pieniądze nie pochodzą z przestępstwa - a raczej tak nie jest.

No popatrz. Mam dzisiaj czas to sobie czytam i piszę. Chyba że też nie mogę ? Ale widzę też masz czas więc sobie pisz, po to jest ten wątek na forum.
A tam czego jej życzysz to mnie nie interesuje. Możesz ją nawet obserwować i wznosić echy i achy. Wartość może dla Ciebie dodana.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: 26.07.2022, 15:19 
Smutni, starzy ludzie...
Włos się jeży na głowie, czytając niektóre wypowiedzi.


Góra
   
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 39  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum