Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 10.01.2020, 13:28 

Dołączył: 25.09.2014
Posty: 482
Długo nie wytrzymałem po sprzedaży 964.
Będzie to moje 4 Porsche 911 ...najnowsze jakie miałem.
Auto jest jeszcze w Stanach, czeka już w porcie skąd są te wspaniałej jakości zdjęcia :D
Auto lekko podpicowane do sprzedaży bo lewe koło było prawie urwane ale pirotechnika ani poduszki nieruszone.
Auto z 2015 roku , 24000 mil na liczniku. Dwóch właścicieli i oprócz tej przygody czysty Carfax.
Bardzo jestem ciekaw jak to będzie jeździć :roll: :D i jaram się jak małe dziecko :lol:
Auto wyląduję u Rafała w Auto-Dusza i tam będziemy je doprowadzać do ładu.
Planuje wrzucić zderzak z przodu z GTS-a i wymienić felgi.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.01.2020, 14:24 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
Gratulacje! Fajny zestaw kolorów

PS. Eee, nie miało być GT3? ;)




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.01.2020, 15:29 

Dołączył: 25.09.2014
Posty: 482
wit007 napisał(a):
Gratulacje! Fajny zestaw kolorów

PS. Eee, nie miało być GT3? ;)

Miało być wit007 :lol: ale brakło miedzi....
Chociaż powiem Wam, że byłem bliski wylicytowania GT3 z 2018 za śmieszną kasę ale przebił mnie jakiś gość z krainy kangurów....
Stwierdziłem też, że nie ma się co zarzynać finansowo i lepiej poczekać. Poza tym taką 991 rodzinę można zabrać na jakiś krótki weekendowy wypad- tak sobie to próbuję wytłumaczyć :roll: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.01.2020, 15:41 

Dołączył: 11.07.2011
Posty: 1528
Brawo :thumbup:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.01.2020, 18:12 

Dołączył: 30.03.2018
Posty: 164
Gratulacje, super config z ta tapicerka i panorama :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.01.2020, 19:04 

Dołączył: 4.01.2020
Posty: 5
Gratki,


no i po starej znajomości liczę na przejażdżkę :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.01.2020, 21:46 

Dołączył: 24.11.2017
Posty: 200
Petarda kolorystyka !
Gratuluję.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.01.2020, 12:02 

Dołączył: 25.09.2014
Posty: 482
Dzięki Panowie !!!
Co do kolorystyki.... zawsze się śmiałem, że takie zestawienie środka wygląda trochę burdelowo :lol: ale zobaczymy. Fajnie, że nie jest całe czerwone tylko góra jest w czarnej kolorystyce i kierownica też.
Na pewno będę tutaj wrzucał fotki z prac i wrażeń z jazdy.
Teraz długi miesiąc oczekiwania na przypłynięcie i dowóz z niemieckiego portu.
Adasio daleko nie masz także dam znać :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 13.01.2020, 21:02 

Dołączył: 4.08.2014
Posty: 1513
Przedziwna ta biało bordowa konfiguracja ale wygląda dużo lepiej niż bym się spodziewał. Gratuluje !

Z ciekawości oglądałeś sam na miejscu czy ktoś dla Ciebie przed aukcja weryfikował ?

Pytam bo piszesz, że wiesz więcej niż wynika ze zdjęć. Tzn. to, ze dostał gdzieś dołem pod zderzak i zawieszenie musiało jakoś ucierpieć to oczywiście można wywnioskować ze stanu zderzaka. Ale jak bardzo i co np z wanną to już ciężko wywróżyć :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 13.01.2020, 21:26 

Dołączył: 25.09.2014
Posty: 482
b0g0b0jny napisał(a):
Przedziwna ta biało bordowa konfiguracja ale wygląda dużo lepiej niż bym się spodziewał. Gratuluje !

Z ciekawości oglądałeś sam na miejscu czy ktoś dla Ciebie przed aukcja weryfikował ?

Pytam bo piszesz, że wiesz więcej niż wynika ze zdjęć. Tzn. to, ze dostał gdzieś dołem pod zderzak i zawieszenie musiało jakoś ucierpieć to oczywiście można wywnioskować ze stanu zderzaka. Ale jak bardzo i co np z wanną to już ciężko wywróżyć :)

Wiem jak wyglądało auto z pierwszej aukcji gdzie kupił go ktoś w Stanach, podpicował i wystawił drugi raz. Nie mam tam niestety nikogo ale zdjęcia z pierwszej aukcji były dostępne w google a informacja o uszkodzenia w carfaxie. Za to lubię auta ze Stanów :) - w większości przypadków da się wszystko zweryfikować i sprawdzić :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.01.2020, 0:26 

Dołączył: 12.01.2015
Posty: 231
Nie chce być jedynym pesymistą, ale nie bałeś się kupować auta od handlarza? Słyszałem sporo historii,że takie auta przychodzą garażowo ponaciągane i często brakuje niewidocznych, wartościowych elementów(moduły, sterowniki itp..)
Sprowadziłem już sobie kilka samochodów z US i zawsze brałem pod uwagę tylko oferty ubezpieczycieli, żeby minimalizować ryzyko.
Znalazłem pierwotne foty twojego :D i faktycznie też nie ma tragedii więc trzymam kciuki żeby nie było niespodzianek! Pochwal się jak dopłynie :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.01.2020, 9:11 

Dołączył: 25.09.2014
Posty: 482
kamilb napisał(a):
Nie chce być jedynym pesymistą, ale nie bałeś się kupować auta od handlarza? Słyszałem sporo historii,że takie auta przychodzą garażowo ponaciągane i często brakuje niewidocznych, wartościowych elementów(moduły, sterowniki itp..)
Sprowadziłem już sobie kilka samochodów z US i zawsze brałem pod uwagę tylko oferty ubezpieczycieli, żeby minimalizować ryzyko.
Znalazłem pierwotne foty twojego :D i faktycznie też nie ma tragedii więc trzymam kciuki żeby nie było niespodzianek! Pochwal się jak dopłynie :mrgreen:

Nie jesteś pesymistą tylko realistą :D
Ryzyko zawsze jest ale szukałem 991 od kilku miesięcy. Znałem ogłoszenia na Copart i IAAI wszystkie na pamięć. Szukałem samochodu z jak najmniejszymi uszkodzeniami i za jakąś przyzwoitą kwotę dlatego znając w miarę dobrze historię tego auta postanowiłem zaryzykować. Sam wiesz, że sprowadzenie auta z US zawsze niesie ze sobą jakieś ryzyko ale podobno kto nie ryzykuje szampana nie pije.
Myślę, że w lutym zjedzie do PL wtedy zdam relację co przypłynęło :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.01.2020, 14:12 

Dołączył: 30.03.2018
Posty: 164
Z ubezpieczycielami tez bywa różnie, już raz zdarzyło mi się ze brakowało części, które na zdjęciach były nie uszkodzone.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.01.2020, 14:46 

Dołączył: 25.09.2014
Posty: 482
MDU napisał(a):
Z ubezpieczycielami tez bywa różnie, już raz zdarzyło mi się ze brakowało części, które na zdjęciach były nie uszkodzone.

Ja też tak miałem z Maserati , na zdjęciach tył był OK , a jak auto przypłynęło to zderzak z tyłu rozwalony....auto nie jeździło bo miało klemę odpiętą i to ich przerosło więc wpychali je wózkiem do kontenera- tak sobie to tłumacze.
Tam jest taki przemiał samochodów na placach Copartu czy w portach, że nikt za bardzo się nie cacka z autami.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.01.2020, 21:40 

Dołączył: 12.01.2015
Posty: 231
Tylko raz miałem niemiłą niespodziankę: Lexus GS-F przyszedł z uszkodzoną skrzynią, zapewne dlatego, że miał uszkodzoną chłodnicę skrzyni i ktoś mądry w USA przejechał się bez oleju w skrzyni :(, ale, że kupiłem go w bardzo okazyjnej cenie z minimalnymi uszkodzeniami to nawet ta niespodzianka nie była zniechęcająca :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 17.01.2020, 1:17 

Dołączył: 22.07.2019
Posty: 55
No to gratulacje ;)
Czyli gt3 to będzie dopiero to następne :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 17.01.2020, 9:37 

Dołączył: 25.09.2014
Posty: 482
senk napisał(a):
No to gratulacje ;)
Czyli gt3 to będzie dopiero to następne :wink:

Mam nadzieję :D a życie pokażę jak będzie.
Jest w sumie jeszcze kilka wersji między Carerra S a GT3 :lol: :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 19.02.2020, 10:26 

Dołączył: 25.09.2014
Posty: 482
Auto wylądowało :D
Powiem szczerze, że jest lepiej niż się spodziewałem.
Środek jak nowy ( na zdjęciach jest bardziej "oczojebny" niż w rzeczywistości ), z uszkodzeń - krzywy amor i drążek kierowniczy oraz brak chłodnicy z lewej strony. Błotnik chyba też wymienię na nowy, żeby miało to ręce i nogi.
Zakupiłem też zderzak do tyłu z wersji EU oraz do przodu z pakietu AeroKit :twisted:
Teraz czekam na dalsze prace u Rafała w AutoDusza .
Cieszę się, że poszedłem w kierunku 991 , a nie 997 bo różnica między tymi modelami jest ogromna :roll:


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.03.2020, 15:00 

Dołączył: 25.09.2014
Posty: 482
Zawieszenie naprawione - wymieniony wahacz, drążek kierowniczy, amortyzatory ( oby dwa z przodu ) oraz cała piasta z przodu ( profilaktycznie ) :D
Zbieżność wyszła idealnie. Teraz czekamy na nowy błotnik bo ten jest delikatnie pogięty, a ma być igła :twisted: :) i auto jedzie do lakiernika.
Nawet felga w którą był strzał jest prosta :wink:


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 17.04.2020, 20:16 

Dołączył: 3.01.2014
Posty: 57
Fajna i bardzo konkretne wyposażenie. Cena z konfiguratora robi wrażenie, ale to na pewno wiesz :)
Super że nie było niespodzianek, ale nie bałeś się się uszkodzenia kielicha przy takim uderzeniu w koło..? Znam przypadkiem bardzo podobnie (po pierwszych zdjęciach) uszkodzonego 991, gdzie niestety skończylo się na wymianie całej wanny.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum