Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 1.12.2017, 20:12 

Dołączył: 5.05.2016
Posty: 580
Dzisiaj odmówiono bratu przedłużenia gwarancji 991 z powodu końcówek wydechu Techart które zakładali w ASO Porsche w Niemczech dwa miesiące temu :/

Naprawdę już przeginają z tym...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 1.12.2017, 21:31 

Dołączył: 4.09.2016
Posty: 283
Bristol napisał(a):
Dzisiaj odmówiono bratu przedłużenia gwarancji 991 z powodu końcówek wydechu Techart które zakładali w ASO Porsche w Niemczech dwa miesiące temu :/

Naprawdę już przeginają z tym...

W którym PC odmówiono przedłużenia tej gwarancji?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 4.02.2018, 15:55 

Dołączył: 3.12.2016
Posty: 26
Mi w PCW kazali wymienić tylny spojler w Cayenne z powodu delikatnego wgniecenia przez zbyt długą wycieraczkę. Bez tego nie chcieli dać PA. Także warunki bywają kuriozalne...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 5.02.2018, 10:17 
Avatar użytkownika

Dołączył: 3.03.2009
Posty: 2257
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Nr klubowicza: 288
W PCW po tym jak odmówiono mi PA za oklejenie auta folią przezroczystą /991 przebieg 20k km dwulatek/.Pan pochwalił się,że za przyciemnienie tylnych szyb w 991 też odmówiono PA -dla to jednoznacznie świadczy o świadomości że firma doskonale zdaje sobie sprawę z JAKOŚCI aut.Co prawda na Porsche Paradzie usłyszałem od naczelnego organizatora newsa ,że Pan był na naradzie w Niemcach i Cntrala zdecydowała ,że takie pierdoły nie będą podstawą do odmowy ale widocznie koleś nie bardzo był zorientowany albo był pod wpływem .... :banghead: :banghead:




_________________

-http://classic911.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 5.02.2018, 11:02 

Dołączył: 18.12.2014
Posty: 490
Eeee tam, przesadzacie ;-). Aby podnieść Was na duchu załączam fotkę przodu mojego samochodu jaki chcieli oddać po serwisie. Dodam, że odbierałem go 3 razy bo zawsze coś było niedokończone. Dla jasności dodam, że przed wstawieniem do serwisu w samochód był idealny.

Teraz czekam na propozycję załatwienia sprawy i w zależności od zaproponowanego rozwiązania działam dalej. Wq... na maxa.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 5.02.2018, 11:15 

Dołączył: 18.03.2015
Posty: 328
Masakra Jordan


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 5.02.2018, 11:19 

Dołączył: 5.05.2016
Posty: 580
Poinformowali Cię o tym od razu przy wydaniu auta czy liczyli na to że się nie kapniesz?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 5.02.2018, 11:31 

Dołączył: 4.05.2017
Posty: 278
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 547
W którym PC to było?




_________________

991.2 4S


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 5.02.2018, 11:32 

Dołączył: 18.12.2014
Posty: 490
Bristol napisał(a):
Poinformowali Cię o tym od razu przy wydaniu auta czy liczyli na to że się nie kapniesz?


Najgorsze, że liczyli na moją ślepotę :angry4:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 5.02.2018, 12:34 
Avatar użytkownika

Dołączył: 4.12.2016
Posty: 1558
Nr klubowicza: 582
Nie do wiary... :twisted:
I oczywiście przy następnej wizycie odnotowali by - "nie przedłużać gwarancji", bo była kolizja?
Albo kazali wymienić zderzak i halogen?




_________________

www.classic911.pl
www.pasjaporsche.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.02.2018, 10:37 

Dołączył: 4.02.2018
Posty: 69
Nowy halogen + demontaż / montaż zderzaka + lakierowanie. Zrób na to opinię rzeczoznawcy wraz z konkretną wyceną, kilka tysięcy zapewne wpadnie (nie znam ceny tego halogenu w ASO) ... Naprawa? Papier 2000, 3000 i delikatnie przypolerowac, ew. punktowa zaprawka na zderzaku nawet metodą SPOT. ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.02.2018, 10:47 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 2023
Powinni to przywrócić do stanu sprzed szkody, to jest wszystkie elementy uszkodzone na nowe oraz wszystkie elementy, jeżeli takie występują, które będą nosić ślady(spinki, czy inne cuda) tego że zderzak był wymieniany również na nowe.
Malowanie tego w tej sytuacji jest niedopuszczalne.

Przypuszczam że ASO na Połczyńskiej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.02.2018, 14:32 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
Wymiana zderzaka to chyba lekka przesada, skoro nowy i tak musiałby być lakierowany. Ale sytuacja słaba faktycznie.




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 7.02.2018, 8:49 

Dołączył: 18.12.2014
Posty: 490
Na razie w tej słabej sytuacji zachowali się ok. tj. telefon w poniedziałek, przeprosiny i deklaracja pełnej naprawy łącznie z folią zabezpieczającą plus dodatkowa rekompensata. Czekam na efekt końcowy.

Zakładam, że części wymienią a nie „zaszpachlują”, pomalują i jakoś to będzie. Porysowanej lampy też chyba nie da się wypolerować, aby nic nie było widać.

Czy jest szansa, że jak zrobią to nawet dobrze ale w wersji „szpachli i lakieru” to dla fachowca będzie widoczne? Nie znam się na tym, ale za to mam świra na punkcie perfekcjonizmu :banghead: . Jeżeli tak to muszę się upewnić że będą nowe części.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 7.02.2018, 9:26 

Dołączył: 7.12.2014
Posty: 342
Zażądaj starych do zwrotu.

Ps. :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 7.02.2018, 9:51 

Dołączył: 7.12.2014
Posty: 342
A tak wracając do AP - to osobiście korzystam , turbina od momentu ukończenia gwarancji producenta jest objęta programem , i jak się prześledzi historię pojazdu nie wyobrażam sobie rezygnacji z AP.
Jako przykład ,ostatnio wymieniono wałek zmiany faz rozrządu (sie przycierał) wraz z komutatorem i czymś jeszcze :? - jedyny objaw to niekiedy przy odpalaniu po dłuższym postoju to przez sekunde kasował się luz zaworów , (co nie wzbudzało u mnie podejrzeń) - brak kontrolki check - a wyszło to przy przeglądzie jesiennym -komputer zarejestrował wystąpienie sporadycznego błędu BUNK1. Koszt naprawy w ASO :banghead: - i nie miej gwarancji.
Na AP ,z tego co pamiętam :) nie licząc pierdół ,wymieniono: minn. moduł GPS,uszczelki szyb,cewki,amortyzator , triptronik ,PCM,przegub kolumny kierowniczej i wiele innych.
Także na swoim przykładzie każdemu polecam , a koszt na 2 lata ( ok 9 tys) nie jest też zabójczy, a komfort użytkowania nieoceniony.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 7.02.2018, 10:32 

Dołączył: 11.07.2011
Posty: 1534
kemot266 napisał(a):
A tak wracając do AP - to osobiście korzystam , turbina od momentu ukończenia gwarancji producenta jest objęta programem , i jak się prześledzi historię pojazdu nie wyobrażam sobie rezygnacji z AP.
Jako przykład ,ostatnio wymieniono wałek zmiany faz rozrządu (sie przycierał) wraz z komutatorem i czymś jeszcze :? - jedyny objaw to niekiedy przy odpalaniu po dłuższym postoju to przez sekunde kasował się luz zaworów , (co nie wzbudzało u mnie podejrzeń) - brak kontrolki check - a wyszło to przy przeglądzie jesiennym -komputer zarejestrował wystąpienie sporadycznego błędu BUNK1. Koszt naprawy w ASO :banghead: - i nie miej gwarancji.
Na AP ,z tego co pamiętam :) nie licząc pierdół ,wymieniono: minn. moduł GPS,uszczelki szyb,cewki,amortyzator , triptronik ,PCM,przegub kolumny kierowniczej i wiele innych.
Także na swoim przykładzie każdemu polecam , a koszt na 2 lata ( ok 9 tys) nie jest też zabójczy, a komfort użytkowania nieoceniony.


To dotyczyło Twojego 997tt?z którego jest roku?
Edit.Już doczytałem ,myślałem że te modele są trwalsze


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 7.02.2018, 10:41 

Dołączył: 12.09.2017
Posty: 40
Hehe... siedze na wszystkich forach samochodowych... ale zadne nie ma takiej psychozy na punkce gwarancji jak tu... Czy jakies inne IQ uzytkownikow ? z autem robisz co chcesz, mozesz tuningowac, przerabiac,, ale jak na gwarancji sie zepsuje, to maja punkt podparcia ze to TWOJA wina i gwarnacji nie ma.... Tak było za komuny jak kupywałem nowego Poloneza tak i teraz jak nowe M5... ale ludzmi mozna manipulowac jak sie chce, ale to juz temat dla psychologow (dla mnie;) ) hehe..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 7.02.2018, 13:30 

Dołączył: 2.03.2016
Posty: 1038
mariuszsoq napisał(a):
Hehe... siedze na wszystkich forach samochodowych... ale zadne nie ma takiej psychozy na punkce gwarancji jak tu... Czy jakies inne IQ uzytkownikow ? z autem robisz co chcesz, mozesz tuningowac, przerabiac,, ale jak na gwarancji sie zepsuje, to maja punkt podparcia ze to TWOJA wina i gwarnacji nie ma.... Tak było za komuny jak kupywałem nowego Poloneza tak i teraz jak nowe M5... ale ludzmi mozna manipulowac jak sie chce, ale to juz temat dla psychologow (dla mnie;) ) hehe..
Mariusz nie rozumiem do czego dążysz. Mowiac szczerze czytam trzeci raz twój komentarz i nie wiem o co w nim chodzi.


Pozdrawiam,
Michał


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 7.02.2018, 14:47 

Dołączył: 18.12.2014
Posty: 490
Mic182 napisał(a):
mariuszsoq napisał(a):
Hehe... siedze na wszystkich forach samochodowych... ale zadne nie ma takiej psychozy na punkce gwarancji jak tu... Czy jakies inne IQ uzytkownikow ? z autem robisz co chcesz, mozesz tuningowac, przerabiac,, ale jak na gwarancji sie zepsuje, to maja punkt podparcia ze to TWOJA wina i gwarnacji nie ma.... Tak było za komuny jak kupywałem nowego Poloneza tak i teraz jak nowe M5... ale ludzmi mozna manipulowac jak sie chce, ale to juz temat dla psychologow (dla mnie;) ) hehe..
Mariusz nie rozumiem do czego dążysz. Mowiac szczerze czytam trzeci raz twój komentarz i nie wiem o co w nim chodzi.


Pozdrawiam,
Michał


+1


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum