Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 1.04.2020, 14:53 

Dołączył: 4.05.2011
Posty: 644
Michał jak to trudno ugryźć na poziomie sąsiada, to może zrobić szerszą akcję zakazu palenia w piecach na terenie gminy dla osób, które mają instalacje gazową w budynkach. :?:
Jak będzie duża liczba podpisów i odpowiednie lobby gmina będzie musiała się ugiąć.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 1.04.2020, 14:59 

Dołączył: 26.05.2014
Posty: 415
michal928 napisał(a):
Dziś po całej wczorajszej awanturze z policją z komina nic nie leci :)
Widzę, że podobne problemy ma kilkoro z Nas.
Wiem, ze to pewnie chwilowe tak samo jak po mandacie ale jednak jest dziś czym oddychać.
Co myślicie o zakupie oczyszczacza powietrza i założeniu sprawy sąsiadowi o zwrot (może częściowy) kosztów które musiałem ponieść w związku z jego dymieniem? Czy jest szansa na wygranie takiej sprawy?


Nie wiem jak ze zwrotem, ale jeśli byś kupował oczyszczacze to zrób dobry research wcześniej, nie każdy będzie odpowiedni. Z dymem to na 99% potrzebujesz filtra węglowego plus odpowiednia moc (na dom będziesz pewnie potrzebował kilku).


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 5.08.2020, 7:09 

Dołączył: 8.11.2017
Posty: 51
Niestety ale na starszych osiedlach niekiedy jest takie cięzkie powietrze, ze nie da się normalnie oddychać. Szczególnie w dni, w ktore nie ma wiatru. Sam mieszkam na dośc nowym osiedlu tak wiec wiekszośc osób obecnie ogrzewa domy gazem, ale i tak czasami zdarzy się ktoś, kto nakopci. W sytuacji domu dobrze jest zastanowić sie nad rekuperacja. Taka rekuperacja daje możliwość zamontowania filtrów oraz filtrowania brudnego powietrza dochodzącego do domu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.08.2020, 17:58 

Dołączył: 16.06.2009
Posty: 695
Ja miałem z 2 stron takich sąsiadów, nawet nagrałem film jak palili wszystko śmieci, buty , itp. Po kilku latach coraz częściej chorowaliśmy w ostatnim roku całą zimę. Organizm przestawał się bronić i ciągle choroby i w lato alergie .W końcu sprzedałem ten dom i wybudowałem się prawie w lesie na osiedlu nowych domków opalanych pelletem .Skończyły się przewlekłe choroby i alergie , zaraz po sprzedaży pomieszkalem pół roku na Gran Canarii gdzie organizm sie odtruwał.
https://youtu.be/WtwK_3BsbLs


Pzdr.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum