Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 10.03.2018, 3:09 

Dołączył: 26.05.2014
Posty: 415
Jak w tytule ;) Miałem już 986, następne będzie prawdopodobnie 986S, ale jestem ciekawy jak w porównaniu wypada 987. Szczerze mówiąc to z wyglądu (przynajmniej w środku) dużo bardziej podoba mi się starszy model, ale słyszałem dużo opinii że 987 jest lepsze pod każdym względem. Chętnie się przekonam na żywo, jeśli tylko ktoś chciałby się spotkać i pogadać / przejechać. Inna sprawa że w nowszym modelu narazie celuję raczej w 2.7, więc tutaj 986S miałoby przewagę w osiągach (ale nie jest to dla mnie najważniejsze).


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.03.2018, 11:32 

Dołączył: 10.03.2018
Posty: 5
A może chciałbyś zobaczyć moją PORSCHE CAYENNE?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.03.2018, 14:24 

Dołączył: 28.11.2016
Posty: 264
Najwidoczniej - podobnie jak ja - jesteś chory na głowę i po prostu podoba Ci się 986 i 996.

W przypadku Boxstera to pewnie jeszcze nie herezja, ale ja tam wolę 996 od 997.

Boxstera 986S serdecznie Ci polecam. Tak samo dobry, jak każdy Boxster, ale na dodatek w miarę szybki.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.03.2018, 16:21 

Dołączył: 26.05.2014
Posty: 415
Pan Jasiek napisał(a):
Najwidoczniej - podobnie jak ja - jesteś chory na głowę i po prostu podoba Ci się 986 i 996.

W przypadku Boxstera to pewnie jeszcze nie herezja, ale ja tam wolę 996 od 997.

Boxstera 986S serdecznie Ci polecam. Tak samo dobry, jak każdy Boxster, ale na dodatek w miarę szybki.


Haha :D
No ja mam mieszane uczucia, ale byłem bardzo zadowolony z mojego 986. Wnętrze może jest i gorzej wykończone, ale ma niezły klimat. Aktualnie poszukuję zarówno 986S i 987, zobaczymy który pierwszy się trafi ;) Jednak jeśli ktoś by się znalazł z 987 w Wawie to nadal chętnie się przejadę: 986 i 986S jeździłem i są mega!

Edit: A co do 996, to ma swój urok (zwłaszcza 4S!). Wydaje mi się że ludzie powoli zaczynają doceniać ten design, zwłaszcza w czasach kiedy każdy samochód musi wyglądać tak samo (BWM, Audi, Mercedes, Volvo, etc... co się dzieje? Porsche ostatnio też) Musiało minąć tylko 20 lat :lol:

Edit 2: Tak podyskutuję sam ze sobą: w sumie to 986 i 996 też było mega podobne, ale mimo wszystko z perspektywy czasu stały się dosyć oryginalne w porównaniu to reszty rynku.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum