Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 2.07.2017, 16:20 

Dołączył: 23.04.2017
Posty: 683
Długo się zastanawiałem czy mogę się wypowiadać z powodu stażu w PCP ale dlaczego nie składkę opłaciłem pierwszego dnia,i to już powinno wystarczyć abym miał prawo wyboru chcę avatar czy nie podobno żyjemy w wolnym kraju(ja nie mam parcia na szkło)ale lokalizacja powinna być bez względu na zasługi tylko moim zdaniem usprawniło by to kontakt nie tylko uprzywilejowanych.
Panowie Prezesi zapewniam was że przez ten krótkim czasie zrobiłem
więcej niż niejeden Pan będąc kilka lat PCP może nie bezpośrednio dla klubu ale na pewno w słuszniejszej sprawie i nie afiszuję się z tym bo to moja sprawa i nie oczekuję ze strony PCP fajerwerków.
Obawiam się tylko jednego jak najważniejszy klub w Polsce weżmie przykład to na zdięcie w dowodzie można będzie zamieścić po dziesięcikrotnym uczestnictwie wiadomo gdzie i kiedy. :headbang: :lol:
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.07.2017, 18:30 

Dołączył: 10.06.2017
Posty: 1102
Witam.Też jestem młody na forum ale dorzucę 3 grosze.Śledzę forum od kilku lat czerpiąc wiedzę o aucie marzeń.Gdy sytuacja rodzinno finansowa pozwoliła kupiłem swą ;miłość' taką na jaką mnie stać.Dużą zaletą bycia w klubie są przywileje przy różnych imprezach,zakupach części itd.To wszystko jest ok,ale nie wszystkich na to stać albo problemem jest wolny czas lub odległość .Zazdroszczę kolegom z południa że mogą się spotkać i pogadać o autach,spotykać na zlotach ,tu na północy jest nas dużo mniej.Dlatego myślę że sugestia o lokalizacji jest słuszna i może być pomocna w kontakcie.Jestem wdzięczny tym którzy odpowiedzieli na moje problemy gdy pierwszy raz pojawiłem się na forum ;to są wg. mnie prawdziwi fani :D :!: Może nie jestem w klubie ale gdy ktoś będzie w potrzebie to zawsze spróbuję pomóc.Mam wielką nadzieję że nie będzie gorzej i klub nie podzieli się na właścicieli Porsche i fanów Porsche lub co gorsze na bogatych i mniej bo to zabije ideę Fanklubu.Pozdrawiam ze Świecia na północy HEJ


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.07.2017, 0:33 

Dołączył: 3.05.2011
Posty: 1319
nie wiem dlaczego ale nie pokazuje sie moj nr klubowicza przy moim profilu...skladka za rok 2017 oplacona...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum