Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 18.03.2017, 1:01 

Dołączył: 18.03.2017
Posty: 2
Witam wszystkich, mam do zrobienia aktualizację mapy, pacjent Porsche Cayenne 2008 z USA. Problem w tym że no nie działa nawigacja.. Mam mapy do PCM 2.1 2015 DVD. Teraz tak, zgrywam je na DVD wkładam do zmieniarki płytę czy do radia bezpośrednio? W Porsche są jakieś procedury czy po prostu wkładam płytkę i instaluje mapy i działa? Czy coś powinienem przed instalacją sprawdzić? Czy sa jakies procedury? Takie oto radio : https://www.youtube.com/watch?v=JP40gsgEDC8

Czekam na rady, odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 18.03.2017, 7:52 

Dołączył: 21.12.2016
Posty: 16
Nie jest to aż tak proste, nie wystarczy sama płyta z mapą, ona musi być w czytniku DVD , cały czas, musisz zacząć od tego jaką masz wersję systemu w PCM, następnie czy można ją podnieść, aby płyta z nawigacją 2015 chodziła musi myć jej najwyższa wersja, jak miałem w komplecie 4 płytki, dwie do systemu, jedną do czytnika DVD i płytkę z mapą, postaram się odszukać instrukcję instalacji i wyślę ją Tobie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 18.03.2017, 15:09 

Dołączył: 21.12.2016
Posty: 16
Wysłałem instrukcję upgrade na 911 997, ale to takie samo PCM 2.1, więc w instalacji nie będziesz miał różnicy, ja w komplecie przy płycie navi dostałem jeszcze dwie do upgrade softu i jedną do napędu DVD i samą płytę z mapą. Obrazek

Naciśnij na PCM klawisz main i trip wtedy wyświetli się wersja softa, przeczytaj to co Ci wysłałem na maila i wszystko stanie się jasne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 12.11.2019, 22:49 

Dołączył: 18.10.2015
Posty: 151
Panowie. Wygląda na to że ja nabyłem samochód i radyjko bez płytki. Chyba ktoś wyciągnął.

Gdzie takiej płyty szukać i jakiej?

Mam Beckera BE6635 PCM2 E1.

Czy faktycznie do tego radia mogę włożyć kartę sim i rozmawiać przez komórkę? Czy jest jakaś możliwość aby do tego radia podpiąć usb z muzyką?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum