Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 6.04.2018, 1:08 

Dołączył: 15.07.2014
Posty: 105
Bardzo proszę o wyjaśnienie czemu mój post w dziale sprzedam,kupie,zamienię zniknął wkrótce po dodaniu???


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.04.2018, 11:02 

Dołączył: 5.05.2016
Posty: 580
Deaver napisał(a):
Bardzo proszę o wyjaśnienie czemu mój post w dziale sprzedam,kupie,zamienię zniknął wkrótce po dodaniu???


Gorszy sort :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.04.2018, 11:47 

Dołączył: 18.01.2012
Posty: 1625
A może nie było ceny ?
A może za mało postów napisałeś ?
Chyb jest jakiś regulamin, poczytaj.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.04.2018, 13:03 

Dołączył: 15.07.2014
Posty: 105
Była cena podana.
Postów mam ponad 40 a wymagane jest 25.
Regulamin jest i to nie jakiś tylko ten konkretny, poczytałem raz jeszcze i nie znajduję w nim wyjaśnienia.
Bardzo proszę o wykazanie się cywilną odwagą i podanie informacji kto podjął decyzję o usunięciu mojego tematu odnośnie sprzedaży A6 i podanie konkretnej przyczyny/przyczyn.

Pozdrawiam. Dawid


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.04.2018, 14:21 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
Tak, cena była, liczba postów też jest jak należy. Chodziło o to, że nasze forum nie jest Allegro/Otomoto, by sprzedawać każde auto. Porsche owszem. Klubowicze są zwolnieni z tej zasady, ale nie widzę, by z tego korzystali. Jeśli już to baaardzo rzadko.

PS. Co takiego kolekcjonerskiego jest w tej A6, że tak ją opisałeś?




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.04.2018, 16:52 
Avatar użytkownika

Dołączył: 4.12.2016
Posty: 1558
Nr klubowicza: 582
wit007 napisał(a):
Tak, cena była, liczba postów też jest jak należy. Chodziło o to, że nasze forum nie jest Allegro/Otomoto, by sprzedawać każde auto. Porsche owszem. Klubowicze są zwolnieni z tej zasady, ale nie widzę, by z tego korzystali. Jeśli już to baaardzo rzadko.

PS. Co takiego kolekcjonerskiego jest w tej A6, że tak ją opisałeś?

+1 :!:




_________________

www.classic911.pl
www.pasjaporsche.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.04.2018, 17:28 

Dołączył: 2.03.2016
Posty: 1038
wit007 napisał(a):
Tak, cena była, liczba postów też jest jak należy. Chodziło o to, że nasze forum nie jest Allegro/Otomoto, by sprzedawać każde auto. Porsche owszem. Klubowicze są zwolnieni z tej zasady, ale nie widzę, by z tego korzystali. Jeśli już to baaardzo rzadko.

PS. Co takiego kolekcjonerskiego jest w tej A6, że tak ją opisałeś?
+1

Pozdrawiam,
Michał


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.04.2018, 17:47 

Dołączył: 15.07.2014
Posty: 105
Problem w tym, że właśnie auto nie zostało opisane jako kolekcjonerskie (mam kopię w pliku tekstowym i mogę udowodnić, że w PS-ie Wit-a jest zawarta nieprawda). Wręcz przeciwnie treść ogłoszenia sugeruje mało "kolekcjonerskości" wskazując raczej na inną zaletę - solidność. Zresztą czy subiektywna ocena kolekcjonerskości powinna przesądzać o tym cze Nie-Porsche pozostaje w dziale? Może przepustką powinna być zdecydowanie bardziej obiektywna solidność?
Jestem zawiedziony podejściem forumowej "wierchuszki" do mnie i mojego tematu. Dla porównania wklejam cytat z postu pod ogłoszeniem Z4 na temat jego kolekcjonerskości:
"Tak sobie wymyśliłem :) (A nawiasem mówiąc, jak robiłem przegląd, diagnosta był w lekkim szoku, że auto kilkunastoletnie wygląda, jakby dopiero wyjechało z salonu :D )

Oryginalny silnik, skrzynia i wydech też są w zestawie :) Taka kolekcja."

Argumenty o OtoMot/Alleggo pozastawiam bez komentarza bo pasują do mnie i mojej A6 jak pięść do nosa.

Bardzo proszę o ponowne rozważenie zaistniałej sytuacji i bezzwłoczne przywrócenie mojego wpisu do działu sprzedam,kupię,zamienię.
Jeżeli ponowne rozstrzygnięcie będzie negatywne to wnoszę o konsekwentne potraktowanie aut innych niż Porsche tak jak mojego.

Ze zdecydowanie mniejszą przyjemnością
Pozdrawiam
Dawid


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.04.2018, 18:10 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
A, faktycznie - w opisie A6 było "mało kolekcjonerskie". Przepraszam, zapamiętałem tylko "kolekcjonerskie"

Co do Z4 masz rację - to ogłoszenie również powędruje do kosza. Jeszcze w nim nie jest, bo osoby z uprawnieniami admina nie siedzą na forum 24/7 i czasem im coś umknie.




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.04.2018, 18:26 

Dołączył: 15.07.2014
Posty: 105
Spoko, nie ma sprawy.
Moje ogłoszenie było po części swoistym "krzykiem protestu" w sprawie robienia z forum portalu typu Allegro (kolekcjonerskie Z4 - dobre sobie..). Nie sądziłem że zniknie tak szybko i więcej osób będzie mogło zwrócić uwagę na problem. Gdybym miał coś gorszego, może jakiegoś starego Opla, to bym jego wystawił dla większej beki. Zależy mi na porządku na forum, mimo że nie jestem klubowiczem. A że A6 to mój czwarty w rodzinie "najgorszy" wóz to na niego padło...
Pozdr. D.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.04.2018, 18:48 

Dołączył: 5.05.2016
Posty: 580
Deaver napisał(a):
Spoko, nie ma sprawy.
Moje ogłoszenie było po części swoistym "krzykiem protestu" w sprawie robienia z forum portalu typu Allegro (kolekcjonerskie Z4 - dobre sobie..). Nie sądziłem że zniknie tak szybko i więcej osób będzie mogło zwrócić uwagę na problem. Gdybym miał coś gorszego, może jakiegoś starego Opla, to bym jego wystawił dla większej beki. Zależy mi na porządku na forum, mimo że nie jestem klubowiczem. A że A6 to mój czwarty w rodzinie "najgorszy" wóz to na niego padło...
Pozdr. D.


Którą generację A6 sprzedajesz ??


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.04.2018, 19:24 

Dołączył: 15.07.2014
Posty: 105
Priv.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.04.2018, 19:36 

Dołączył: 2.03.2016
Posty: 1038
Bristol napisał(a):
Deaver napisał(a):
Spoko, nie ma sprawy.
Moje ogłoszenie było po części swoistym "krzykiem protestu" w sprawie robienia z forum portalu typu Allegro (kolekcjonerskie Z4 - dobre sobie..). Nie sądziłem że zniknie tak szybko i więcej osób będzie mogło zwrócić uwagę na problem. Gdybym miał coś gorszego, może jakiegoś starego Opla, to bym jego wystawił dla większej beki. Zależy mi na porządku na forum, mimo że nie jestem klubowiczem. A że A6 to mój czwarty w rodzinie "najgorszy" wóz to na niego padło...
Pozdr. D.


Którą generację A6 sprzedajesz ??
Bristol jedną z pierwszych kolega sprzedaje.
Nie chce nikogo obrażać ale faktycznie forum jest mocno tematyczne i wystawianie samochodów innych niz Porsche powoduje jakiś bałagan.

Tak czy innaczej powodzenia w sprzedaży.

Pozdrawiam,
Michał


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.06.2018, 10:15 

Dołączył: 22.06.2018
Posty: 25
Może warto na górze tego tematu wrzucić informację z regulaminu na temat sprzedaży, co może zmniejszyć ilość odpowiedzi w tym wątku.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.06.2018, 13:01 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
15. Oferty handlowe pojawiające się na forum mogą dotyczyć jedynie obrotu prywatnego.

16. Możliwość pisania ogłoszeń w dziale Giełda mają tylko i wyłącznie forumowicze z liczbą postów powyżej 25 oraz klubowicze bez względu na liczbę napisanych postów.




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 19.07.2020, 10:12 

Dołączył: 15.07.2014
Posty: 105
I znowu to samo... Ledwo dwa lata minęły i identyczna sytuacja... Moje ogłoszenie o sprzedaży Golfa 1,0tsi dsg z 2018r znika zaraz po dodaniu a ogłoszenie o Octavii dalej aktywne. Brawo Admin, brawo Zarząd. Równi i równiejsi... Regulamin dla wybranych a na innych przymykamy oko.
Wnoszę o bezzwłoczne przywrócenie ogłoszenia o sprzedaży Golfa albo o usunięcie wszystkich ogłoszeń wymykających się regulaminowi.
Z pozdrowieniem, forumowicz nie-Klubowicz.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 19.07.2020, 10:21 

Dołączył: 11.07.2011
Posty: 1532
Sprzedam Opla. Pilne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum