Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 15.01.2019, 18:18 

Dołączył: 13.11.2017
Posty: 111
Jaca7979 napisał(a):
Szczerze mowiac kolor bialy srednio mi odpowiada i ten bodykit tez nie przemawia


Jaca jak to nie jest tajemnica jaki budżet masz do wyrzucenia na auto


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.01.2019, 23:35 

Dołączył: 13.11.2017
Posty: 111
Jaca7979 napisał(a):
Ale to jakie jest Twoje zdanie w tym temacie?


jeśli masz nieograniczony budżet tzn powyżej 300/350 pln warto celować w wersję GTS i powinno udać się coś wyszukać z przebiegiem w okolicach 50/60 tys km za 2015 rok np. w kolorze czerwonym, każdy ma swój gust i to trzeba szanować, ale widziałem takie auto na żywo naprawdę kolor zrobił wrażenie piorunujące bynajmniej na mnie:)

jeżeli natomiast nie chcesz zbyt mocno szaleć może spróbuj poszukać i wcale nie zniechęcać się do wersji starszych 2011/2012/2013....jak trafisz na auto z przebiegiem ok 90/100 tys km, zadbane/serwisowane/mające lub kwalifikujące się do gwarancji (będzie ciężko, ale kto szuka zawsze znajdzie kompromis) to naprawdę czasami można złamać stereotyp i powiedzieć, że wygląda i jeździ się wcale nie gorzej, niże wersją poliftową

tak jak pisałem wcześniej wszystko zależy od Twoich oczekiwań i przeznaczenia

przejedź się, posłuchaj pracy silnika, jak skrzynia PDK sobie radzi, jak auto jest wyciszone i jak pokonuje zakręty itd i będziesz dużo więcej wiedział czy warto czy nie warto

daj znaka jak coś podziałasz w tym temacie
powodzenia:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.01.2019, 17:04 

Dołączył: 10.03.2018
Posty: 19
No i faktycznie tu jest klopot. Bo za 350kpln brutto mozna juz naprawde ladna gts kupic. Kolory do wyboru, przebiegi male.
Za gts z przed liftu zaplace 200-250 choc dluzej trzeba poczekac na ciekawy egzemplarz.
Ale roznica w samym prowadzeniu, silniku itd, czyli w samej frajdy z jazdy mysle ze niewielka i pytanie czy jest sens przeplacac az 100-150tys.

Tym samym tropem idac, dokladajac kolejne 100tys moge juz prawie kupic najnowsza 4s.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.01.2019, 21:27 

Dołączył: 13.11.2017
Posty: 111
Jaca7979 napisał(a):
No i faktycznie tu jest klopot. Bo za 350kpln brutto mozna juz naprawde ladna gts kupic. Kolory do wyboru, przebiegi male.
Za gts z przed liftu zaplace 200-250 choc dluzej trzeba poczekac na ciekawy egzemplarz.
Ale roznica w samym prowadzeniu, silniku itd, czyli w samej frajdy z jazdy mysle ze niewielka i pytanie czy jest sens przeplacac az 100-150tys.

Tym samym tropem idac, dokladajac kolejne 100tys moge juz prawie kupic najnowsza 4s.




to jest tzw piramida i jest dokładnie tak jak to podsumowałeś
nic dodać nic ująć :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 19.01.2019, 11:29 

Dołączył: 27.06.2017
Posty: 11
szuwarks napisał(a):



Biała panamera była od roku wystawiona u Lellka w Sopocie . Podpytaj ich. Właściciel chyba zostawił ją w rozliczeniu w BMW.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 19.01.2019, 16:47 

Dołączył: 10.03.2018
Posty: 19
Biala akurat mi nie pasuje i ma juz troche przebiegu - choc przy tym roczniku to nieduzo oczywiscie. Zakladam natomiast ze zrobie jakies 40tys w 2 lata i ponad 100tys w bialym kolorze bedzie mi potem ciezko sprzedac.

Natomiast druga jest juz w ogloszeniu bardzo dlugo wiec albo cos jest nie tak z tym autem albo jednak ta cena jest za wysoka. Nie ma fv a z kolei za 50tys wiecej mam gts po lifcie bez wiekszego klopotu. Powinna wg mnie kosztowac 200-210tys zl maks. Ale sprzedajacy nie musi sie spieszyc i to jego wola ile wycenia swoje auto.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum