Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 691 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 30.01.2022, 0:43 
Członek Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 3887
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 029
adamax napisał(a):
Piotr, proszę napisz KTO był właścicielem auta, w JAKICH rajdach brało udział.
Przecież masz tą wiedzę!
Czekam.
Nie daj się prosić - to nie ładnie!


Nie wiem !!! Chciałbym poznać tą historię. Napisałem jasno ...ja wysiadam. Nie jestem historykiem motoryzacj. Dziękuję Marko za wyjaśnienie, że to nie to auto było w RP'72.
Ale do cholery..ile można pisać bzdur, insynuacji ( czytajcie dokładnie co Marko pisze) i srać dookoła. To ładnie ?




_________________

były: 911 - T'73, S'77, SC'81, turbo look'84,
targa'88,
Boxster - 98
------------------
996 - 01


Góra
 Zobacz profil YIM  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.01.2022, 0:52 
Avatar użytkownika

Dołączył: 20.05.2015
Posty: 2018
Lokalizacja: Tychy
Nr klubowicza: 468
A ok!
Zrozumiałem, z Twoich wpisów, że znasz to auto i cześć jego historii.
Takie odniosłem wrażenie, po Twoich pełnych emocji wpisach.

Widocznie coś źle doczytałem.

Znaczy się jednak jest to po prostu zwykłe auto, które PM odbudował na modłę (specjalnie nie użyłem stwierdzenia „replikę”) Costa Brava S. Zasady?
Wartość jakieś 250-300k pln ?

Oczywiście medialnie zrobiona na tym gruba kasa… ale może i dobrze.

Przynajmniej ludzie wiedzą, że dawno temu był taki mistrz, że nadal żyje i jest w świetnej formie.

A że jakieś 2.000.000 ludzi wierzy w bajkę o RP’72, cóż, 37% wyborców ciągle wierzy w cudowne 500+, polski ład i inne bzdury… mnie już nic nie zdziwi…




_________________

pozdrawiam
Adam

===================
944/993/986/996T/970


http://www.prosiakovo.pl
http://www.enotrip.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.01.2022, 1:01 
Członek Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 3887
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 029
Wiesz co Adam...dopisz, że covid to bzdura.
Q.....pojawił się znawca historii Porsche wraz z projektem PP. Od samego początku wiedział....ale nie powiedział....
DLACZEGO.....DLACZEGO MARKU NIE ZAKWESTIONOWAŁEŚ TEGO PROJEKTU W 2919r. SKORO MIAŁEŚ KU TEMU WSZELKIE DANE ?




_________________

były: 911 - T'73, S'77, SC'81, turbo look'84,
targa'88,
Boxster - 98
------------------
996 - 01


Góra
 Zobacz profil YIM  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.01.2022, 1:09 
Avatar użytkownika

Dołączył: 20.05.2015
Posty: 2018
Lokalizacja: Tychy
Nr klubowicza: 468
Piotr 1.11.2018 pisałeś, że jeździłeś TYM autem Karową w latach 90tych.
Może możesz coś więcej ujawnić o nim.
Piszesz dużo, że wiesz ale nie powiesz.
To dosyć słabe.
Skoro na tym forum wszyscy już wiedzą, że PM conajmniej nieco naciąga fakty o tym aucie, to napisz wprost co wiesz.
To może być fajna historia.
Nie tak fajna, jak chce 2.000.000 fanów, ale jednak fajna.
Myślę, że między 1969 a 1989 liczba Porsche z tego te rocznika w Polsce była policzalna.
Dla mnie to prehistoria.
Nawet jak auto nie ma żadnego znaczenia historycznego, to może być ciekawe.
Kto nim jeździł?
Czy był to znany kierowca, czy dygnitarz, a może jakiś cinkciarz, albo producent tulipanów?
Fajnie byłoby odkryć jego historie, skoro jest w kraju od prawie samego początku.
Dawaj co masz!
Pomóżmy redaktorom Sielickiemu i Mikiciukowi ułożyć te puzzle :)




_________________

pozdrawiam
Adam

===================
944/993/986/996T/970


http://www.prosiakovo.pl
http://www.enotrip.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.01.2022, 2:16 
Członek Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 3887
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 029
Pora pózna...może już jazń nie taka..... :lol: Adam, napiszę jeszcze raz, ostatni raz ! Nie cytując, bo sam zauważyłeś, że każdy czyta to co chce, a nie to co jest napisane.
W 1998/99 r. jeżdziłem TYM "szarymm" autem, bo miałem je kupić. Nie kupiłem - pisałem dlaczego. Nic więcej o nim przez tyle lat nie wiedziałem. Wspomnienia ożyły, kiedy zobaczyłem TO auto w ABcars, kiedy zobaczyłem dowód rejestracyjny na Tomka xxxxxx. Zobaczyłem na zupełnie gołym nadwoziu, ślady po lakierach, ślady deformacji podłużnic, podszybia ( sugestywnie pasujących do wypadku na Salmopolu - pogięta konstrukcja prawa strona), ślady po klatce, po lampach na masce, wzmocnienia zupełnie nietypowe dla seryjnych aut. Na pewno nie roboty Jasia, żeby jezdził po KJS-ach, ani do kościoła.
Absurdalne jest żądanie, żebym pokazał w jakich imprezach to auto brało udział. Nigdy nie pisałem, że brało !!! Toż to emocjonalna narracja uruchomiona przez Marka. Nigdy też nie odnosiłem się do samego projektu PP ! Marek wykazał, że nie jest to auto z RP'72. Szkoda, ale fakt.
Spójrz, Adam, proszę na treść tego całego wątku, precyzyjnie, zanim zaczniesz opiniować fakty. Gdzie "piszę dużo, ale nie powiem" ? Przewertuj tych 25 stron i zobacz co jest słabe !
Ja nie beletryzuję w przeciwieństwie do Marka, który pisząc powieści NIE MOŻE udowodnić, że to auto NIE BYŁO używane w sporcie. Auto w sporcie, wtedy, w Polsce, wcale nie musiało być "fabryczne" co i sam Zasada podkreślał, ale Marek wie lepiej. Jak nie było w "sporcie" fabryki, to lipa..na pewno ? Ja nie będę pisał o swojej pracy w ubezpieczeniach komunikacyjnych w latach 70-tych, ani o udziale w serwisach AP na rajdach, ani pracy w blacharni, ani o "fabrycznych" Renault w Polsce w tamtych latach (niby "fabryczne"...z fabryki kontenery szły...), ani znajomościach z tamtych lat...skoro znajdzie się kolejny Marko i zaprzeczy...dla mnie spotkanie z Rysiem Żyszkowskim przy firmie przy Koszykowej, przy Porsche z rajdu, to wspomnienie, którego nie poddam weryfikacji. Tu nie jest mój pamiętnik !
Ja wniosłem parę wspomnień.
Marek wszystko wie najlepiej ! I dobrze, czapki z głów !
Ale spytam ponownie, czy to w porządku, że dysponując taką wiedzą, Marek nie zaprzeczył temu projektowi trzy lata temu ? Na co Marku czekałeś ?




_________________

były: 911 - T'73, S'77, SC'81, turbo look'84,
targa'88,
Boxster - 98
------------------
996 - 01


Góra
 Zobacz profil YIM  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.01.2022, 10:17 

Dołączył: 26.09.2015
Posty: 543
pdmobil napisał(a):
Chłopie...przestań już pierdolić !
O sobie.
Czyś ty przy zdrowych zmysłach?
Złóż doniesienie na Partyka, że oszukał.
Na Zasadę...że stary i nie pamięta.
Na mnie...
Q....dosyć !
Tak...jeste$ wielki !


Czytając z boku, mogę jedynie stwierdzić że jesteś na niskim poziomie, napisałbym forum golfa, ale obraziłbym ich.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.01.2022, 10:45 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 2023
pdmobil napisał(a):
Pora pózna...może już jazń nie taka..... :lol: Adam, napiszę jeszcze raz, ostatni raz ! Nie cytując, bo sam zauważyłeś, że każdy czyta to co chce, a nie to co jest napisane.
W 1998/99 r. jeżdziłem TYM "szarymm" autem, bo miałem je kupić. Nie kupiłem - pisałem dlaczego. Nic więcej o nim przez tyle lat nie wiedziałem. Wspomnienia ożyły, kiedy zobaczyłem TO auto w ABcars, kiedy zobaczyłem dowód rejestracyjny na Tomka xxxxxx. Zobaczyłem na zupełnie gołym nadwoziu, ślady po lakierach, ślady deformacji podłużnic, podszybia ( sugestywnie pasujących do wypadku na Salmopolu - pogięta konstrukcja prawa strona), ślady po klatce, po lampach na masce, wzmocnienia zupełnie nietypowe dla seryjnych aut. Na pewno nie roboty Jasia, żeby jezdził po KJS-ach, ani do kościoła.
Absurdalne jest żądanie, żebym pokazał w jakich imprezach to auto brało udział. Nigdy nie pisałem, że brało !!! Toż to emocjonalna narracja uruchomiona przez Marka. Nigdy też nie odnosiłem się do samego projektu PP ! Marek wykazał, że nie jest to auto z RP'72. Szkoda, ale fakt.
Spójrz, Adam, proszę na treść tego całego wątku, precyzyjnie, zanim zaczniesz opiniować fakty. Gdzie "piszę dużo, ale nie powiem" ? Przewertuj tych 25 stron i zobacz co jest słabe !
Ja nie beletryzuję w przeciwieństwie do Marka, który pisząc powieści NIE MOŻE udowodnić, że to auto NIE BYŁO używane w sporcie. Auto w sporcie, wtedy, w Polsce, wcale nie musiało być "fabryczne" co i sam Zasada podkreślał, ale Marek wie lepiej. Jak nie było w "sporcie" fabryki, to lipa..na pewno ? Ja nie będę pisał o swojej pracy w ubezpieczeniach komunikacyjnych w latach 70-tych, ani o udziale w serwisach AP na rajdach, ani pracy w blacharni, ani o "fabrycznych" Renault w Polsce w tamtych latach (niby "fabryczne"...z fabryki kontenery szły...), ani znajomościach z tamtych lat...skoro znajdzie się kolejny Marko i zaprzeczy...dla mnie spotkanie z Rysiem Żyszkowskim przy firmie przy Koszykowej, przy Porsche z rajdu, to wspomnienie, którego nie poddam weryfikacji. Tu nie jest mój pamiętnik !
Ja wniosłem parę wspomnień.
Marek wszystko wie najlepiej ! I dobrze, czapki z głów !
Ale spytam ponownie, czy to w porządku, że dysponując taką wiedzą, Marek nie zaprzeczył temu projektowi trzy lata temu ? Na co Marku czekałeś ?


Dowodzi się w przeciwną stronę, nie należy dowieść, że autem nie jeździł Zasada, albo nie brało udziału w rajdach, ale przeciwnie. Nie napisałeś, że wiesz wiele, ale nie powiesz, ale większość Twoich postów jest tak skonstruowana, śmieszne też jest, to że piszesz "pokój?" tuż po wbijaniu szpili Markowi w tym samym poście


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.01.2022, 10:49 

Dołączył: 28.10.2017
Posty: 80
Duke napisał(a):
pdmobil napisał(a):
Pora pózna...może już jazń nie taka..... :lol: Adam, napiszę jeszcze raz, ostatni raz ! Nie cytując, bo sam zauważyłeś, że każdy czyta to co chce, a nie to co jest napisane.
W 1998/99 r. jeżdziłem TYM "szarymm" autem, bo miałem je kupić. Nie kupiłem - pisałem dlaczego. Nic więcej o nim przez tyle lat nie wiedziałem. Wspomnienia ożyły, kiedy zobaczyłem TO auto w ABcars, kiedy zobaczyłem dowód rejestracyjny na Tomka xxxxxx. Zobaczyłem na zupełnie gołym nadwoziu, ślady po lakierach, ślady deformacji podłużnic, podszybia ( sugestywnie pasujących do wypadku na Salmopolu - pogięta konstrukcja prawa strona), ślady po klatce, po lampach na masce, wzmocnienia zupełnie nietypowe dla seryjnych aut. Na pewno nie roboty Jasia, żeby jezdził po KJS-ach, ani do kościoła.
Absurdalne jest żądanie, żebym pokazał w jakich imprezach to auto brało udział. Nigdy nie pisałem, że brało !!! Toż to emocjonalna narracja uruchomiona przez Marka. Nigdy też nie odnosiłem się do samego projektu PP ! Marek wykazał, że nie jest to auto z RP'72. Szkoda, ale fakt.
Spójrz, Adam, proszę na treść tego całego wątku, precyzyjnie, zanim zaczniesz opiniować fakty. Gdzie "piszę dużo, ale nie powiem" ? Przewertuj tych 25 stron i zobacz co jest słabe !
Ja nie beletryzuję w przeciwieństwie do Marka, który pisząc powieści NIE MOŻE udowodnić, że to auto NIE BYŁO używane w sporcie. Auto w sporcie, wtedy, w Polsce, wcale nie musiało być "fabryczne" co i sam Zasada podkreślał, ale Marek wie lepiej. Jak nie było w "sporcie" fabryki, to lipa..na pewno ? Ja nie będę pisał o swojej pracy w ubezpieczeniach komunikacyjnych w latach 70-tych, ani o udziale w serwisach AP na rajdach, ani pracy w blacharni, ani o "fabrycznych" Renault w Polsce w tamtych latach (niby "fabryczne"...z fabryki kontenery szły...), ani znajomościach z tamtych lat...skoro znajdzie się kolejny Marko i zaprzeczy...dla mnie spotkanie z Rysiem Żyszkowskim przy firmie przy Koszykowej, przy Porsche z rajdu, to wspomnienie, którego nie poddam weryfikacji. Tu nie jest mój pamiętnik !
Ja wniosłem parę wspomnień.
Marek wszystko wie najlepiej ! I dobrze, czapki z głów !
Ale spytam ponownie, czy to w porządku, że dysponując taką wiedzą, Marek nie zaprzeczył temu projektowi trzy lata temu ? Na co Marku czekałeś ?


Dowodzi się w przeciwną stronę, nie należy dowieść, że autem nie jeździł Zasada, albo nie brało udziału w rajdach, ale przeciwnie. Nie napisałeś, że wiesz wiele, ale nie powiesz, ale większość Twoich postów jest tak skonstruowana, śmieszne też jest, to że piszesz "pokój?" tuż po wbijaniu szpili Markowi w tym samym poście


+100


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.01.2022, 10:59 
Avatar użytkownika

Dołączył: 20.05.2015
Posty: 2018
Lokalizacja: Tychy
Nr klubowicza: 468
Piotr,
proszę zostaw Marko356 już w spokoju :)

Zastanawia mnie ile w Polsce odbywało się imprez sportowych w latach 1970-1989 w których ktoś brał udział jadąc Porsche.

Ja nie mam takiej wiedzy, ani nie mam dostępu do materiałów źródłowych.

Wiem, że to mrówcza robota dla kogoś kto urodził się w drugiej połowie lat 70-tych (robię drzewo genealogiczne i utknąłem na 1781r.) i miałem nadzieje, że korzystając z twojej ogromnej wiedzy i doświadczenia w tym temacie wspólnie (jako ludzie skupieni wokół PCP) uda nam się dojść do historii tego samochodu.

Zgadzam się z Tobą, że bardzo „luźno” w owych czasach podchodzono do różnej dokumentacji - przecież nie było żadnego centralnego rejestru pojazdów (CEPIK), fachowców od Porsche w Polsce była garstka.

Z pewnością masz setki/tysiące zdjęć na których musiało pojawić się to auto - teraz trzeba je wyszukać, wyselekcjonować i skatalogować.

A może już dawno to zrobiłeś tylko z jakiś powodów zatrzymujesz tą wiedzę dla siebie?

Nie wyobrażam sobie by ktoś np. w 1985r jechał 911 w KJS - chociaż…




_________________

pozdrawiam
Adam

===================
944/993/986/996T/970


http://www.prosiakovo.pl
http://www.enotrip.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.01.2022, 11:15 
Avatar użytkownika

Dołączył: 4.12.2016
Posty: 1559
Nr klubowicza: 582
Lepiej napiszcie ile daliście na Orkiestrę!
Większy pożytek będzie!




_________________

www.classic911.pl
www.pasjaporsche.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.01.2022, 11:45 

Dołączył: 11.12.2021
Posty: 38
:)

A ja Wam powiem,Tobie w szczegolnosci pdmobil....

Ze za chwile moze sie okazac,ze to Polskie Porsche....wcale nie jest takie Polskie,a wiekszosc swojego zywota spedzilo poza granicami PL robiac za wyludzacza odszkodowan🤣 a trafilo ponownie do Kraju po solidnym dzwonie prawego przodu:)

Jeszcze chwila, jeszcze troche kopania:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.01.2022, 15:01 

Dołączył: 30.01.2022
Posty: 4
dna.autos napisał(a):
Panowie, czarne tablice LMN jakie miasto oznaczało????
adamax napisał(a):
Rozumie, że masz na myśli LMN polskie czarne?

Samo LM to podobno w latach 70-tych Łomża (województwo, bo wtedy nie było powiatów chyba).
dna.autos napisał(a):
Przed rokiem 1998 auto bylo na czarnych tablicach

LMF.....czyli prawdopodobnie Lomza

Powiem tak....juz teraz bedzie ciezko ustalic co dzialo sie miedzy 69 a przynajmniej 89 rokiem....

Dlatego serdecznie prosze o pomoc wszystkich,ktorzy cos wiedza
Do wyszukiwania takich informacji polecam wortal "polskie tablice rejestracyjne" http://www.wptr.pl i załączam link do zasad wydawania tablic od roku 1976 w województwie łomżyńskim (chyba dostępny bez logowania).

http://wptr.pl/index.php?dz=praktyka&pdz=numery&sekcja=zg&ps=22


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.01.2022, 16:12 

Dołączył: 15.11.2018
Posty: 6
https://www.youtube.com/watch?v=yzTvP9y_JRM

Mówi o kimś z forum? Pierwsze kilka minut.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.01.2022, 16:38 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
chodzi ci konkretnie o zdanie, że projekt miał ktoś zabrać z ABCaru ale się nie udało i stał się wrogiem projektu?




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.01.2022, 18:00 

Dołączył: 25.12.2018
Posty: 452
Daro napisał(a):
chodzi ci konkretnie o zdanie, że projekt miał ktoś zabrać z ABCaru ale się nie udało i stał się wrogiem projektu?


Jakieś nowe rewelacje sie pojawiły?
Pewnie to mial odbudować Canepa albo Singer albo ja albo czeska Skoda...
I wszyscy w zamiar zemsty podważamy dzielo..
Podrobiliśmy kardexy i teraz zamierzamy spalić kartoteki PZM...
:shock:

adamax napisał(a):
Zastanawia mnie ile w Polsce odbywało się imprez sportowych w latach 1970-1989 w których ktoś brał udział jadąc Porsche.

Ja nie mam takiej wiedzy, ani nie mam dostępu do materiałów źródłowych.

Wiem, że to mrówcza robota


paru ludzi juz sie pochyliło nad tą mrowcza robotą.. I nie w kontekscie zamego Mikiciuka ale wogole ciekawych aut ktore sie tam pojawialo.

Jesm mnóstwo zdjec i sam mam skatalogowanych sporo.
Porsche sa sfotografowane z tych czssow dość szczegolowo bo to bylo pare wozow na krzyż a ich wlasciciele bardzo dobrze znani.
Akurat aut 911/912 jest tyle co na lekarstwo i sie powatarzają sezonowo.
Oprocz aut Zasady ktore wystepowaly najczesciej na blachach ( choc tez byly z Wiessach i Stuttgartu ) jest pare sztuk Porsche i sa znane.
Jak wszystko uloze chronologicznie i czas pozwoli to tą liste przedstawię.
Nie ma tam zadnego OssiBlau.
i nigdy nie było.

Jedyne Porsche niebieskie rocznik 71 ( kolor granatowy ) na prywatnych numerach sprowadzony z USA znależliśmy z Sielickim w polowie lat 70 na Warszawskiej ulicy.

pdmobil napisał(a):
przestań już pierdolić !
O sobie.
Czyś ty przy zdrowych zmysłach?
Złóż doniesienie na Partyka, że oszukał.
Na Zasadę...że stary i nie pamięta.
Na mnie...
Q....dosyć !
!


Pdmobil. Przywoluje cie do porzadku.
To ogoilnopolskie forum poważnej marki na ktore wchodzi duzo ludzi, a nie folwark meneli.
Mimo ze jesteś "honorowy' to chyba ten honor za daleko ci pozwala.
To nie jest budka z piwem przy Wislostardzie.
:(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.01.2022, 19:28 

Dołączył: 8.06.2020
Posty: 41
pdmobil napisał(a):
przestań już pierdolić !
O sobie.
Czyś ty przy zdrowych zmysłach?
Złóż doniesienie na Partyka, że oszukał.
Na Zasadę...że stary i nie pamięta.
Na mnie...
Q....dosyć !
!


Pdmobil. Przywoluje cie do porzadku.
To ogoilnopolskie forum poważnej marki na ktore wchodzi duzo ludzi, a nie folwark meneli.
Mimo ze jesteś "honorowy' to chyba ten honor za daleko ci pozwala.
To nie jest budka z piwem przy Wislostardzie.
:([/quote]

+100
Na żadnym forum, bez względu na temperaturę dyskusji, nie powinno się prowadzić sporu poniżej pewnego poziomu kultury.
Marko356 - z przyjemnością czytam Twoje merytoryczne wpisy i podziwiam wiedzę odnośnie Porsche.
Niestety o niektórych adwersarzach w tej dyskusji nie można tego powiedzieć.
Peace 😎


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.01.2022, 19:48 

Dołączył: 11.12.2021
Posty: 38
Odniose sie do dzisiejszego odcinka na YT

Powiem tak, PM byl wyjatkowo rozdrazniony....

Skad ja to znam.....

Do brzegu:
ogladalem poczatek odcinka chyba 10 krotnie, wsluchujac sie w kazde slowo,aby zrozumiec kontekst.dla mnie istotne jest to, ze prawda jest jedna-PM , a reszta swiata sie nie liczy,dobrze ze jeszcze nie tupal butami w podloge.

Dowiedzielismy sie dzis,ze jezeli chcemy cokolwiek wiecej wiedziec o historii tego auta, chcemy wiedziec dlaczego byl w Belgii,chcemy wiedziec dlaczego rajdowki wychodzily jako cywile to....mamy sie pytac bezposrednio do PM lub Abcaru,chetnie odpowiedza....

To ja sie pytam kolejny raz, dlaczego ktokolwiek oficjalnie na FB,YT,Instagramie w komentarzu,Zapyta o historie PP- jest ignorowany,blokowany, publicznie wysmiany-to o mnie, czy nawet jest tworzona jakas niestworzona historia rozmow-to akurat o Marco....


Nastepnie z tego belkotu zrozumialem,ze PM nie chcial ujawniac historii tego egzemplarza z roznych wzgledow.....a teraz....tym bardziej jej NIE ujawni....


Co to qr.....jest za belkot?????


P.S. dzis dowiedzielismy sie miedzy slowami, ze faktycznie auto cywilne 2,0 pojechalo do Belgii, pozniej byla to rajdowka a pozniej bylo odnalezione znowu jako cywil 2,0....

Powiem tak,w zyciu nie wydzialem PM tak wscieklego....to nie jest tak,ze to forum czytamy tylko My. Jak sie okazuje zaglada tu coraz wiecej widzow PM I tych pytan o prawde Polskiego Porsche jest coraz wiecej.moze wiec w koncu powiedziec jak bylo naprawde,a nie Tupac w podloge? Zagladaja tutaj rowniez przedstawiciele roznych instytucji,z ktorymi PM ma kontrakty,moze to jest powod......


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.01.2022, 20:25 

Dołączył: 18.02.2017
Posty: 217
Ksiądz miał rację.
Są trzy prawdy:
świento prawda - że to świetna renowacja, projekt i seria;
tys prawda - że to jest porsche 911;
gówno prawda - cała reszta.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.01.2022, 21:24 

Dołączył: 10.06.2017
Posty: 1111
jackdent +100


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.01.2022, 21:30 
Avatar użytkownika

Dołączył: 20.05.2015
Posty: 2018
Lokalizacja: Tychy
Nr klubowicza: 468
W dzisiejszym materiale PM na YT chyba zaczęły puszczać nieco nerwy, albo…?
Chyba nie takiego materiału oczekiwał od prasy?
Chyba spodziewał się usankcjonowania swojej wersji, a tu ZONK!
Coraz więcej pytań i to na łamach profesjonalnej prasy.
„Jak żyć Panie Mikiciuk?” Chciałoby się powiedzieć. Jak żyć?




_________________

pozdrawiam
Adam

===================
944/993/986/996T/970


http://www.prosiakovo.pl
http://www.enotrip.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 691 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 35  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum