Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 6.10.2018, 23:54 

Dołączył: 2.03.2016
Posty: 1038
t_wnor napisał(a):
Mata napisał(a):
A mnie nie śmieszy przynajmniej z jednego powodu. Pieniądze trafią do poszkodowanej w wypadku rodziny, która straciła na skutek tego nieszczęśliwego zdarzenia ojca, męża !!!
Ps. Dajmy też osądzić winę słowackiemu sądowi bo urządzanie tanich igrzysk z tej tragedii jest po prostu niesmaczne...



Nie będzie żadnych sądów bo kierowca Cayenna leczył się psychiatrycznie, zolte papiery, wolny i frywolny, nie wiesz gdzie zyjesz, w kraju gdzie prawo jest tworzone dla "zlodziei".
@t_wnor, nie wiesz co mówisz, nie znasz ludzi, powtarzasz głupoty. Każdy twój kolejny post jest coraz słabszy. Nie To miejsce, nie to towarzystwo. Uważam, że powinieneś ze swoimi pomysłami brać udział w dyskusji zupełnie gdzie indziej. Tyle w temacie.

Pozdrawiam,
Michał


Góra
 Zobacz profil  
 
Offline
PostNapisane: 7.10.2018, 1:06 

Dołączył: 10.06.2017
Posty: 1111
Czytam wasze posty i myślę o co kaman :?:Nie pamiętam na tym forum takiej gorącej dyskusji. Czy o to że tam było Porsche-przyznam się że gdy pierwszy raz czytałem o tym wypadku to jakoś ciężko mi było :oops: Wiem że to głupie bo winny człowiek a nie marka ale jednak.Poza tym tam były też inne marki.Niektórzy pisali że będzie opinia o rodakach za granicą-teraz przez jakiś czas pewnie tak będzie ale większość wie że narodowość to nie przyczyna-piraci są wszędzie.Swoje dołożyły media podkreślając non stop ;luksusowość' aut co działa na lud jak płachta na byka. Hejt w necie jest straszny a oberwie się pewnie i niektórym z nas .A może sprawcy to znajomi niektórych osób z klubu i stąd takie emocje.Ja podpisuję się pod postem pitersona .HEJ


Góra
 Zobacz profil  
 
Offline
PostNapisane: 7.10.2018, 10:50 

Dołączył: 18.04.2012
Posty: 91
Czy każdy posiadacz Porsche musi być odpowiedzialny za idiotów którzy nie potrafią jeździć szybkimi samochodami jak Porsche.Uwaźam pomysł za chybiony,pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
Offline
PostNapisane: 7.10.2018, 11:32 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
Poziom dyskusji przez niektórych chodzi do Onetu. Wszystko co miało mądrego być powiedziane -zostało , dalsza dyskusja do osobiste wycieczki , wiec wątek wygaszony.




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum