Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 26.09.2018, 13:37 

Dołączył: 16.02.2017
Posty: 97
Dzisiaj w moto.onet test a w zasadzie bardziej opis nowego Porsche 718 Boxster GTS.

Miłej lektury;)
https://moto.onet.pl/testy-nowych-samochodow/porsche-718-boxster-gts-w-poszukiwaniu-utraconego-dzwieku-or-test/y58efn6#slajd-15

A tak na marginesie ciekawy jestem czy ktoś z Was miał możliwość użytkowania i porównania (subiektywnego a jakże) wersji tej z szóstką?

Pozdr


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.09.2018, 22:55 

Dołączył: 2.11.2012
Posty: 38
Od blisko dwóch lat mam przyjemność użytkować GTS'a 981. Nowym nie jechałem, ale miałem okazję przetestować bogato doposażoną S'kę 982 (z PSE).
Wiem, że wybierając auta, kierujemy się różnymi pobudkami, ale... nie rozumiem, jak Porsche mogło zrobić to Boxsterowi. :banghead:
Niby nowy silnik to B4, ale ogólne doznania akustyczne mnie przywołują nieprzerwanie na myśl wściekających się między światłami licealistów w Golfie GTi czy jakiejś Cuprze.
981 brzmi szorstko, brudno, ochryple - tak, jak oczekujemy tego od Porsche. Dźwięk schodzącego z obrotów 982 ciężko odróżnić od pierwszego lepszego produkowanego obecnie hot hatch'a. :roll:

Na plus: zmiany wizualne w obrębie tyłu i nowy system nawigacji.
Na minus: zmiany wizualne w obrębie przodu, nawiewów i nowa, plastikowa kierownica.

Ps. tak, jestem stuknięty na punkcie dźwięku wolnossącego B6. Dźwięk 991 S, opublikowany zaraz po premierze modelu na stronie porsche.pl, wgrałem do Androida i używałem przez dobry rok jako budzika. :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.09.2018, 13:59 

Dołączył: 16.12.2011
Posty: 825
Trochę kolega przesadził - rzędowa czwórka i boxer czwórka brzmią bardzo różnie. Co nie zmienia oczywiście faktu, że 6 cyl. pasuje zdecydowanie lepiej do Boxstera.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum