Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 15.07.2022, 18:54 
Avatar użytkownika

Dołączył: 27.12.2017
Posty: 679
Lokalizacja: Szczecin
Nr klubowicza: 712
berni500 napisał(a):
.
A tu jest tylko naciąganie raz w roku na swoją imprezę.


Dokładnie. Dodatkowo poprzednia edycja okazała się porażką, a teraz termin koliduje z nasza impreza klubowa. Nie porównujmy tego do wyjazdu na Transfogarską, organizowanego przez osoby tutaj raczej znane - PP, do eventu typu dwudniowe cars&coffee, organizowanego przez kogoś, kto raczej nigdy nie był klubowiczem, nie był na żadnej imprezie i nawet nie znamy go z forum.

Ten event to ani turystyka, ani sport, nie ma też żadnych innych ciekawych atrakcji, żeby było warto tam szczerze przyjechać. Ten event jest darmowy?




_________________

981 Boxster GTS


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.07.2022, 18:15 
Avatar użytkownika

Dołączył: 28.05.2020
Posty: 475
Lokalizacja: Bydgoszcz / Poznan
Nr klubowicza: 711
Ja już rok temu wypowiadałem się na temat tej „imprezy”… to jest wygrzewanie swojego biznesu w promieniach chwały PCP i aut Porsche jako tako, nieważne skąd i kto.

Żeby organizator zrobił sobie zdjęcia do swojego portfolio i kreował się na niewiadomo jak uznawana marke wśród właścicieli aut marki.

Zrzeszanie pasjonatów marki ? Błagam. Widziałem rok temu ta pasje; chyba Pasje mela gibsona. Zrobiliście foty do swoich modeli, popromowaliscie różne marki detailingu i cześć. Nie czuje żebyście w ogóle kochali te auta, just business, droga marka, maja kasę, wjeżdżamy w temat.

Zapisalibyscie się do klubu, trochę poobcowali, wypili piwo przed jakas impreza, albo i pięć, zrobili to z wyczuciem i za porozumieniem we współpracy z zarządem PCP… może by coś z tego było.




_________________

981 GT4 Pikachu
997.1 4S Cabrio
958.2 Turbo
971 Pan Amur bieda edition,
718 2.0 "Spajder"


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: 16.07.2022, 18:45 
Bez urazy, ale abstrahując zupełnie od tematu tego wątku, to pisanie o jakichś "promieniach chwały" totalnie nie zachęca do dołączenia do klubu. Potem się dziwicie, że tyle osób które się tu udzielają, się nie zapisuje...


Góra
   
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.07.2022, 21:59 
Avatar użytkownika

Dołączył: 28.05.2020
Posty: 475
Lokalizacja: Bydgoszcz / Poznan
Nr klubowicza: 711
Eternit napisał(a):
Bez urazy, ale abstrahując zupełnie od tematu tego wątku, to pisanie o jakichś "promieniach chwały" totalnie nie zachęca do dołączenia do klubu. Potem się dziwicie, że tyle osób które się tu udzielają, się nie zapisuje...
Błagam, przecież to hiperbola aby wytłumaczyć sytuacje, przerysowując ją i mysle ze każdy odebrał to tak samo.




_________________

981 GT4 Pikachu
997.1 4S Cabrio
958.2 Turbo
971 Pan Amur bieda edition,
718 2.0 "Spajder"


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: 17.07.2022, 7:38 
Może i hiperbola, ale bardzo dobrze oddaje często widoczne tu zadęcie


Góra
   
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 17.07.2022, 8:28 
Avatar użytkownika

Dołączył: 30.03.2012
Posty: 2241
Lokalizacja: Warszawa-Sękocin
Nr klubowicza: 330
Eternit napisał(a):
Może i hiperbola, ale bardzo dobrze oddaje często widoczne tu zadęcie
Zadęcie, często ???
Gdzie w którym momencie ?
Widać, że nigdy nie byłeś na żadnej klubowej imprezie.




_________________

PORSCHOHOLIK 997 TURBO MACADAMIA
oponygumis@wp.pl
tel.+48-602-620-510
Tomek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 17.07.2022, 12:47 

Dołączył: 17.03.2021
Posty: 30
Nr klubowicza: 716
Obserwuje te próby zeszłoroczne i tegoroczne i widzę w tym totalną amatorszczyzne w stylu przyjedzcie to się coś ulepi.

Szkoda, że w zeszłym roku paru klubowiczów dało się nabrać ale może w tym roku już dadzą luz, bo takiej żenady organizacyjnej nigdzie jeszcze nie widziałem a imprez moto z racji wieku już sporo objechałem


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 17.07.2022, 21:16 
Avatar użytkownika

Dołączył: 28.05.2020
Posty: 475
Lokalizacja: Bydgoszcz / Poznan
Nr klubowicza: 711
Eternit napisał(a):
Może i hiperbola, ale bardzo dobrze oddaje często widoczne tu zadęcie
Tak, musisz pojechać i się przekonać. Ja to już jestem w ogóle wyjątkowo zadęty, jeżdżę na imprezy boksem w cenie dobrze wyposażonej nowej fabii ( albo nawet średnio wyposażonej i nie nowej bo się biją o sloty produkcjyjne i może spekulacyjnie cena poszła w górę :D )

Zapraszamy na nasze imprezy aby przekonać się, ze jest fajnie,




_________________

981 GT4 Pikachu
997.1 4S Cabrio
958.2 Turbo
971 Pan Amur bieda edition,
718 2.0 "Spajder"


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 18.07.2022, 12:14 

Dołączył: 6.04.2022
Posty: 60
Panowie o co taka spinka?

Ja do niczego nikogo nie zmuszam. Organizuje to wydarzenie by zintegrować użytkowników różnych Porsche - od ciągnika po wyścigówkę.
Nie robię z tego biznesu bo jeśli ktoś z Was od a do z organizował wydarzenie wie, że to nie takie hop siup. (po za tym rok temu wydarzenie było całkowicie darmowe - a ja z własnej kasy opłaciłem wiele tematów dla uczestników - by każdy był zadowolony - nie udało się jednak bo część przedwcześnie uciekła).

Poprzednia edycja odbywała się w siedzibie mojego znajomego, który ją użyczył za "dziękuje" i wydawało mi się, że lokalizacja zaprezentowała się całkiem przyjemnie.

Było to luźne spotkanie fanów marki a nie wydarzenie, które miało odbić się wielkim echem.
Niestety wiele osób wyjechało dosłownie 15min przed tym jak przyjechał catering - po czym usłyszałem, że nie było zapewnione jedzenie i picie.
(kawy i wody było pod dostatkiem).

Tak jak zaznaczyłem organizowałem to sam od a do z, a Kamil był partnerem udostępniającym lokal.

Wiem, że nie każdemu podobają się modyfikowane Porsche ale chyba nie o to chodzi kto w czym gustuje a o to by pielęgnować wspólną pasję. (osobiście jestem wielkim fanem tuningu, więc i moje Porsche jest dłubnięte wizualnie).

Co do tego czy mam Porsche czy nie, wystarczy wejść w tematy i zobaczyć, że pokazuje swojego Boxstera, którego własnymi rękoma robię - i Porsche nie jest dla mnie autem na pokaz bo mam Porsche, lecz od dziecka było dla mnie cennym pod względem design'u i zawsze dążyłem do pielęgnowania tego.



A teraz co do samego eventu.
Miło byłoby jak by PCP objęło patronat nad wydarzeniem (bo chodzi o wspólny cel - promowanie marki i integrację) bo niektórzy członkowie przyjeżdżają na nasze eventy i nie słyszałem od nich złego słowa wręcz przeciwnie - pchali mnie w kierunku dalszego działania.
Staram się współpracować z różnymi ekipami, bo grup, klubów jest sporo w Polsce jak i Europie.
Przyjeżdża grupa z Niemiec z Czech i wydaje mi się, że to dobry znak.

Jestem świadomy, że każdemu nie dogodzę organizacyjnie jednak staram się by wydarzenie było z roku na rok ciekawsze.

https://www.youtube.com/watch?v=f0ORWfU_KNA <- warto obejrzeć bo ta zapowiedź miała pokazać, że zależy nam na każdym Porsche!

Z wyrazami szacunku do wszystkich na tej grupie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 18.07.2022, 15:15 

Dołączył: 18.01.2016
Posty: 885
Nr klubowicza: 770
I tak trzymaj !!
Jak ktoś nie ma ochoty, zostaje w domu - proste !
Z tym członkostwem w klubie ... ciężko się nie zgodzić , skoro masz marzenie nad którym sam pracujesz i jest to Twoja pasja, którą chcesz pogłębiać takimi spotkaniami - fajnie byłoby widzieć Twój nr klubowy :) ale to musi być TYLKO TWOJA DECYZJA a nie presja Twojej pasji.
Dla mnie, też nie było OK w zeszłym roku. Ale byłem i będę w tym roku :) Nie mam daleko na miejsce - nie wyobrażam sobie tam nie zajrzeć ! :) Przywitać się ze kolegami , i poznać kolejnych ! Obejrzeć nasz "zabaweczki" :))
Przy okazji - w WLKP raczej nic się nie dzieje , inne regiony mają ŚNIADANIA, KOLACJE ;) ... kilka fajnych spotkań już było w PL , u nas raczej cisza. Ja nie jestem " torowy " i spotkania na torze mnie nie kręcą. Tak samo jak ich klimat .
Dlatego fajnie że jesteś .
Rób swoje i nie zwalniaj !! :) Co rok będzie lepiej ! :)
Mam nadzieję że już myślisz coś o przyszłym roku ;)

Powodzenia i do zobaczenia !




_________________

BartekG
Jest 911-996.2 - C2 - manual
Był : Boxster 986 -2,7 manual


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 18.07.2022, 17:03 
Avatar użytkownika

Dołączył: 4.12.2016
Posty: 1553
Nr klubowicza: 582
I tak zrobimy, zostaniemy w domu😄
Albo pojedziemy na klubowa imprezę🤓




_________________

www.classic911.pl
www.pasjaporsche.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 18.07.2022, 17:26 

Dołączył: 10.06.2017
Posty: 1102
Podpisuję się pod tekstem Bartka. W mojej okolicy jak spotkam Porsche [nie licząc pewnej pary z branży medycznej ] to święto. Niestety nawet nie ma z kim polatać rekreacyjnie i albo bujam sam albo z innymi markami. Tak samo jak Bartek nie interesuje mnie jazda torowa -nie, że bym nie chciał, ale nie tym autem. A niektórych nie rozumiem - wszystkie wasze ewenty , od samego początku to same sukcesy :wink: czy jednak praktyka czyni mistrza -jak mówią i zawsze na następnym coś się udoskonala. Powodzenia na spotkaniu, im będzie ich więcej tym lepiej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 18.07.2022, 20:39 

Dołączył: 17.03.2021
Posty: 30
Nr klubowicza: 716
Zostaniemy w domu, i poczekamy. :) :!: Spotykałem w życiu ludzi którzy próbowali wchodzić w cudze buty bo tak im było wygodniej.
Próbujcie więc bez przytulania się innych na swój sposób z pomysłem to może was inni docenią. :idea:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 19.07.2022, 9:41 

Dołączył: 6.04.2022
Posty: 60
Dziękuje za miłe słowa i za słowa krytyki!
To właśnie one pchają w kierunku poprawiania jakości wydarzenia. Zaznaczam to od początku event organizuje sam - mam wsparcie pewne od znajomych lecz przygotowanie wszystkiego spoczywa na moich barkach i wszelkie niepowodzenie biorę na klatę!

Event od samego początku nie miał być konkurencyjny bo bez sensu tworzyć coś co już jest i dobrze się ma!

Nasz PORSCHEmeet tym razem jest 2 dniowy gdyż wiele osób przyjeżdża z drugiego końca Polski, wpadają goście z zagranicy i głupio byłoby ich spławić po paru godzinach.

Pierwszy dzień ma charakter miejskiej turystyki - każdy uczestnik dostaje mapę, z którą musi dojechać na miejsce wystawy - do mapy dodane są misje.
Drugi dzień również ma formę chill'u we wspólnym gronie ale na torze Poznań, podczas zawodów TrackDay gdzie paradą przejedziemy przez Tor - dla jednych to mało dla innych frajda to jechać kolumną Porsche ToremPoznań.
Dzięki uprzejmości Dariusza właśnie tam będzie wystawa, wspólny przejazd i wręczenie nagród dla uczestników.

Rozmawiałem z Matą o tym wydarzeniu i zaznaczyłem na samym początku, że to nie jest konkurencja, że to nie jest biznes!
Jeśli organizowanie dla ludzi eventu by się spotkać, pogadać, pokazać auta porozmawiać o wspólnej pasji to zło - to ja już nie wiem co jest dobre a co do d...

StayTune


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 19.07.2022, 12:48 
Avatar użytkownika

Dołączył: 19.02.2018
Posty: 378
Nr klubowicza: 583
Do trzech razy sztuka 😁 jeżeli widzisz błędy poprzedniej edycji, chcesz je poprawić w obecnej, mało tego, przyjmujesz krytyczne głosy i z tego co czytam również je uwzględniasz, to ja trzymam kciuki 👍


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 20.07.2022, 11:57 

Dołączył: 6.04.2022
Posty: 60
Dzięki!

Działamy - nie ma co się poddawać!
Poniżej parę zdjęć ze spotkania, na którym nagrywaliśmy zapowiedź PORSCHEmeet.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.08.2022, 8:04 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.09.2009
Posty: 4940
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Nr klubowicza: 281
Kochani

No dobra, tośmy chłopakowi nawrzucali jaką „słabą” imprezę zrobił a ja mam pytanie kto z klubowiczów / forumowiczów wybiera się na tę imprezę?
Porsche Club Poland nie będzie oficjalnym partnerem tegorocznego wydarzenia (mamy dokładnie w tym samym czasie zaplanowaną imprezę torowo / turystyczną na Torze Kielce. Ja będę tam z grupą turystyczną ale chętnie po imprezie PORSCHEmeet, pogadam z kimś kto w niej wziął udział by zebrać komentarze czy warto będzie rozmawiać o partnerstwie na rok 2023.

Pamiętajcie, że „łączy nas ta sama pasja” i niekoniecznie wszyscy „pasjonaci” muszą być dziś zrzeszeni w Porsche Club Poland. Poza Klubem też jest ich sporo…

Pozdrawiam serdecznie
Mata




_________________

jest: 356C '65, 912 '66, 914-6 '70, 996 Millennium '00, 126p S ’78, R129 500SL ’92

było: 914-4 ’73, 914-4 CanAm '74, 924 '79, 944 '84, 944S2 cabrio '90, 968 cabrio '92, 986S '00, 996.2 targa '03

Michał
IG: mr.mata912


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.08.2022, 18:21 

Dołączył: 6.05.2022
Posty: 60
Ja mam zamiar wybrać się na tę imprezę, aby zobaczyć jak to wygląda, chociaż mam kawałek drogi z Katowic.

Wziąłbym również udział(łącznie z zapisaniem się ) i chętnie poznał klubowiczów w Dolinie Dolnej Odry, ale niestety ograniczenia ilości osób raczej takiej szansy mi nie dadzą. Szkoda, bo przy takim zainteresowaniu prawie 70 załóg, można byłoby pomyśleć o miejscu z większą bazą noclegową, której pewnie w Polsce nie brakuje.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.08.2022, 19:17 
Avatar użytkownika

Dołączył: 19.02.2018
Posty: 378
Nr klubowicza: 583
Dawids napisał(a):
Ja mam zamiar wybrać się na tę imprezę, aby zobaczyć jak to wygląda, chociaż mam kawałek drogi z Katowic.

Wziąłbym również udział(łącznie z zapisaniem się ) i chętnie poznał klubowiczów w Dolinie Dolnej Odry, ale niestety ograniczenia ilości osób raczej takiej szansy mi nie dadzą. Szkoda, bo przy takim zainteresowaniu prawie 70 załóg, można byłoby pomyśleć o miejscu z większą bazą noclegową, której pewnie w Polsce nie brakuje.


Kolega nie doczytał więc wkleję: Jest to ograniczenie wynikające (...) także ze względu na przepustowość atrakcji, które po drodze odwiedzimy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.08.2022, 20:17 

Dołączył: 6.05.2022
Posty: 60
LeON napisał(a):
Dawids napisał(a):
Ja mam zamiar wybrać się na tę imprezę, aby zobaczyć jak to wygląda, chociaż mam kawałek drogi z Katowic.

Wziąłbym również udział(łącznie z zapisaniem się ) i chętnie poznał klubowiczów w Dolinie Dolnej Odry, ale niestety ograniczenia ilości osób raczej takiej szansy mi nie dadzą. Szkoda, bo przy takim zainteresowaniu prawie 70 załóg, można byłoby pomyśleć o miejscu z większą bazą noclegową, której pewnie w Polsce nie brakuje.


Kolega nie doczytał więc wkleję: Jest to ograniczenie wynikające (...) także ze względu na przepustowość atrakcji, które po drodze odwiedzimy.


Kolega czyta i rozumie.... Uważam jedynie, że chętnych 70 załóg i miłośników Porsche to potencjał, który warto wykorzystać do integracji i rozwoju Klubu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum