Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 8.04.2015, 10:55 

Dołączył: 8.04.2015
Posty: 56
Witam wszystkich forumowiczów,
w poniedziałek wybieram się po zakup Porsche Panamera Turbo. Otrzymałem od sprzedającego numer VIN pojazdu i chciałbym dopytać czy z VINu można "wyciągnąć" dokładną szczegółową listę wyposażenia oraz czy ktoś z kolegów mógłby pomóc w tym zakresie? ewentualnie pomóc sprawdzić historię serwisową w ASO Porsche ?
Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 8.04.2015, 11:15 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
W ASO na pewno da się sprawdzić historię i wyposażenie, ale stawiam że do tego potrzebny jest dowód rejestracyjny i/lub właściciel. Co do wyposażenia kolega z forum rozkoduje po numerze VIN w zamian za drobną wpłatę na szczytny cel
http://porscheclub.home.pl/forum/viewtopic.php?t=10914&highlight=




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 19.04.2015, 14:06 

Dołączył: 14.04.2015
Posty: 5
Czy kupiłeś kolego Panamere Turbo, a jeżeli tak to czy mógłbyś podzielić się opinią na temat samochodu? Zastanawiam się nad zakupem 4s a turbo i bardzo przydatna byłaby twoja opinia.
Dzięki i pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.05.2015, 22:12 

Dołączył: 8.04.2015
Posty: 56
Tak kolego kupiłem wersje Turbo. Zjeździłem masę ogłoszeń za granicą zarówno prywatne jak i autohausy i ogólnie jest dramat... Albo auto wymęczone, albo niepewne pochodzenie, usterki różnego rodzaju, zdarzały się nawet takie z hiszpańskimi dokumentami gdzie już bez oglądania dziękowałem... Skończyło sie na 4 wyjazdach do Niemiec aż wkońcu udało się kupić. Rada na początek - odrzuć wszystkie najtańsze "okazje" z mobile i innych stron bo po prostu szkoda na nie czasu. Jeździłem wszystkimi wersjami od diesla aż po wersje turbo i moja rada - kup turbo. Argumentów jest kilka: doznania z jazdy wersją turbo naprawdę warte są dopłaty tych pieniędzy a różnica w spalaniu między 4s a turbo przy normalnym użytkowaniu prawie żadna. Wersja turbo przy wyprzedzaniu jest naprawdę bosko. Druga sprawa wyposażenie w turbo jest zazwyczaj lepsze. Mnie udało się kupić bezpośrednio od pierwszego właściciela, 100% bezwypadek, pełen serwis do końca ze sport design pakietem, sport chrono +, monitorami w zagłówkach z tyłu, acc i innymi bajerami. Trzeba tylko wytrwale szukać i naprawdę można trafić fajny egzemplarz. Za miesiąc jadę na serwis wykupić dodatkową gwarancję.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.05.2015, 14:45 

Dołączył: 25.03.2015
Posty: 113
Panie Cyrankowski pokaż pan zdjęcia nowego nabytku :evil:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.05.2015, 19:02 

Dołączył: 8.04.2015
Posty: 56
Oto zdjęcia mojego egzemplarza :)

https://www.icloud.com/sharedalbum/#B05JtdOXmGBMdwE


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 12.05.2016, 1:06 

Dołączył: 9.06.2014
Posty: 21
Może przypadkiem chce Pan już ją sprzedać ? :) Od 3 miesięcy szukam dla siebie wersji Turbo i mam to samo...ogólnie tragedia


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 12.05.2016, 7:32 

Dołączył: 26.12.2011
Posty: 87
http://otomoto.pl/oferta/porsche-paname ... yniNP.html

Jeśli wszystko zgodne z opisem to chyba dobra oferta ?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 12.05.2016, 9:41 

Dołączył: 9.06.2014
Posty: 21
Wygląda ładnie, ale obawiam się trochę rocznika 2009 z powodu pierwszych bolączek produkcyjnych...może bezpodstawnie. Wiem ,że liczy się głównie stan techniczny ,ale chce kupić samochód na min 4 latka i myślałem o roczniku min. 2010


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 12.05.2016, 14:08 

Dołączył: 26.09.2015
Posty: 543
Alwi a myslisz tez o 4s?
Co do wyposazenia to roznie bywa, ja np znalazlem 4S w opcji bogatszej od niejednej turbo.m, wlacznie z chromiwanym lewrkiem biegow czy drewnians grzana kiera...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 13.05.2016, 23:22 

Dołączył: 9.06.2014
Posty: 21
Myślałem i to intensywnie. Miałem jazdę próbną 4s oraz Turbo. Przy normalnej jeździe różnica mało odczuwalna ,ale podczas wyprzedzania i szaleństw naprawdę jest różnica. Myślę ,że warto dołożyć trochę grosza i wyczekać na dobry model


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum