Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 11.02.2016, 0:36 
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.11.2009
Posty: 2208
Lokalizacja: Krapkowice
Nr klubowicza: 143
Wiosną pachnie więc obecnie pomimo tego że w tym roku sprzedały się 3 piękne Porsche które zostały u nas w kraju to mamy jeszcze do wyboru 21 sztuk klasycznych Porsche 993, 964 i 996 Turbo.
Największy wybór w jednym miejscu w Polsce.
Zapraszam.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka




_________________

www.911classic.pl zawsze piękne 911 :)

Krzysztof


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.02.2016, 23:26 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
Niedługo będziesz sprzedawał więcej niż salon Porsche :D
Widziałem jak chwaliłeś się na fejsie , że w moją okolicę sprzedałeś mojego sobowtóra tylko na złotej feli . jeśli nie tajemnica do jakiego miasta poszedł? i ciekawe czy go spotkam czy do "banku" trafi.




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 12.02.2016, 17:52 
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.11.2009
Posty: 2208
Lokalizacja: Krapkowice
Nr klubowicza: 143
DK napisał(a):
Niedługo będziesz sprzedawał więcej niż salon Porsche :D
Widziałem jak chwaliłeś się na fejsie , że w moją okolicę sprzedałeś mojego sobowtóra tylko na złotej feli . jeśli nie tajemnica do jakiego miasta poszedł? i ciekawe czy go spotkam czy do "banku" trafi.


Darek znasz taką miejscowość TULCE ?




_________________

www.911classic.pl zawsze piękne 911 :)

Krzysztof


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 13.02.2016, 18:07 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
Oczywiście to mała miejscowość przy Poznaniu. mija się ją jak się jedzie skrótem z A2 na starą A2 szanse spotkania w sumie są jak go nie schowa.




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.02.2016, 18:14 

Dołączył: 26.10.2015
Posty: 69
Nie pytam złośliwe ale czy to norma że na forum do którego praktycznie każdy ma dostęp sprzedający pisze do jakiej miejscowościach poszedł samochód? Tym bardziej że samochód jest dosyć harakterystycznemy a miejscowość dosyć mała. Ja jako kupujący bardzo bym sobie nie życzył takiego traktowania sprawy


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.02.2016, 20:10 

Dołączył: 20.03.2012
Posty: 143
A co to za problem ? Przecież jak gościu parę razy wyjedzie to i tak będzie go widać.Chyba że go specjalnie zamaskuje.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.02.2016, 22:04 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
Wodnik napisał(a):
Ja jako kupujący bardzo bym sobie nie życzył takiego traktowania sprawy

A konkretnie z jakiego powodu? :shock:
Żadna tajemnica handlowa nie została naruszona. Nie podano personaliów ani dokładnego adresu, a nawet jeżeli kupujący kupił jako inwestycję i nie będzie nim wyjeżdżał, to przecież trudno by było go i tak w tej miejscowości namierzyć. Lokalni złodzieje i tak lepiej wiedza kogo na to stać i kto co ma cenniejszego w garażu.




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.02.2016, 22:49 

Dołączył: 29.12.2013
Posty: 842
Lokalizacja: Łomianki
Nr klubowicza: 381
Chłopy, zacznijcie czytać słownik ortograficzny bo oczy krwawią jak się czyta - HARAKTERYSTYCZNY??? No proszę… A tych kwiatków powyżej jeszcze więcej.




_________________

*Porsche 911


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.02.2016, 11:47 
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.11.2009
Posty: 2208
Lokalizacja: Krapkowice
Nr klubowicza: 143
Wodnik napisał(a):
Nie pytam złośliwe ale czy to norma że na forum do którego praktycznie każdy ma dostęp sprzedający pisze do jakiej miejscowościach poszedł samochód? Tym bardziej że samochód jest dosyć harakterystyczny a miejscowość dosyć mała. Ja jako kupujący bardzo bym sobie nie życzył takiego traktowania sprawy


Hej,
a czy ja napisałem do kogo poszedł i do jakiej miejscowości ostatecznie ?
Wspomniałem tylko o miejscowości a to nie oznacza że tam auto zostało na stałe.
Jeśli się kupuje takie auto to nie po to by się z nim chować do garażu - ja sprzedaję Porsche prawdziwym pasjonatom którzy kochają te auta i chcą nimi jeździć.
Naturalnie mam też dwóch klientów dla których anonimowość jest priorytetem i szanuję ich wolę ... w takich przypadkach NIGDY nic NIGDZIE ze sprowadzonych dla nich aut NIE pojawiła się publicznie a proszę mi wierzyć były już rodzynki o których większość nie ma pojęcia że istnieją takie w takich garażach w Polsce :)

Pozdrawiam i zapraszam do zapoznania się z ofertą




_________________

www.911classic.pl zawsze piękne 911 :)

Krzysztof


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.02.2016, 15:30 

Dołączył: 27.10.2014
Posty: 95
Ja to rozumiem tak: jeśli auto poszło do Poznania to ok.można pisać ze sprzedane do dużego miasta ale jeśli poszło przykładowo do małej miejscowości gdzie moze wszyscy się znają to wolałbym nie mowić od kogo kupiłem i wolałbym aby sprzedawca też tego nie mówił i nie dlatego o czym piszecie przecież i tak będzie wiadomo że ma,ale dlatego że takie informacje szybko się rozchodzą a ludzie dopowiadają sobie bajeczki aby kogoś ośmieszyć i siebie dowartościować wymyślając naprawdę takie rzeczy na które byście sami nigdy nie wpadli.Nie mówiąc już o tym że wiedzą ile dokładnie koszyował..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.02.2016, 21:01 

Dołączył: 14.04.2014
Posty: 62
Lotoss nie dramatyzuj. Przecież gość nie chowa tego prosiaka w szopie, i tak wszyscy wiedzą kto jest właścicielem i dokładnie tez o to chodzi kupujacym porsche


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.02.2016, 21:17 

Dołączył: 27.10.2014
Posty: 95
thedestruction przeczytaj jeszcze raz co napisałem :?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.02.2016, 21:29 
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.11.2009
Posty: 2208
Lokalizacja: Krapkowice
Nr klubowicza: 143
Zasada jest prosta : jeśli kupujący u mnie auto nie życzy sobie bym tego nie ujawnił i o to prosi to tak sie dzieje , nigdzie i nikomu o tym nie mówię czy piszę. Ot i po temacie.




_________________

www.911classic.pl zawsze piękne 911 :)

Krzysztof


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.02.2016, 21:31 

Dołączył: 14.04.2014
Posty: 62
Przeczytałem, wywnioskowalem z tego ze wstydzisz się kupić od kimbexa ? :lol:

Ludzie dopowiedza ze nie stać cię na nowe porsche i kupujesz w krapkowicach, czy dobrze rozumuje ? :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.02.2016, 22:49 

Dołączył: 26.10.2015
Posty: 69
Jarecki napisał(a):
Chłopy, zacznijcie czytać słownik ortograficzny bo oczy krwawią jak się czyta - HARAKTERYSTYCZNY??? No proszę… A tych kwiatków powyżej jeszcze więcej.

Mam ciekawsze zajęcia niż czytanie słowników, uwierz na słowo.

Nie wiem czemu zaraz komuś ma być wstyd. Ja sam od niedawna mam swoje porsche i widzę jak ludzie reagują na ten samochód. Należę do ludzi którzy wolą żeby nowo poznane osoby kojarzyły mnie bardziej po imieniu niż po tym czym jeżdżę. Plus oczywiście łata że jak ma taki samochód to albo nakradł albo tata kupił. Nie każdemu to pasuje.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.02.2016, 23:29 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
Wodnik napisał(a):
Mam ciekawsze zajęcia niż czytanie słowników, uwierz na słowo.

Nie wiem czemu zaraz komuś ma być wstyd. Ja sam od niedawna mam swoje porsche i widzę jak ludzie reagują na ten samochód. Należę do ludzi którzy wolą żeby nowo poznane osoby kojarzyły mnie bardziej po imieniu niż po tym czym jeżdżę. Plus oczywiście łata że jak ma taki samochód to albo nakradł albo tata kupił. Nie każdemu to pasuje.


Nie bardzo rozumiem, co posiadanie Porsche ma do robienia błędów? Może i zajęcia masz ciekawsze, ale powinieneś trochę czasu wygospodarować i na słowniki.




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.02.2016, 23:32 

Dołączył: 29.12.2013
Posty: 842
Lokalizacja: Łomianki
Nr klubowicza: 381
wit007 napisał(a):
Wodnik napisał(a):
Mam ciekawsze zajęcia niż czytanie słowników, uwierz na słowo.


Nie bardzo rozumiem, co posiadanie Porsche ma do robienia błędów? Może i zajęcia masz ciekawsze, ale powinieneś trochę czasu wygospodarować i na słowniki.


+1. Warto jednak w siebie i wiedzę inwestować czasami ;)




_________________

*Porsche 911


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 17.02.2016, 8:05 

Dołączył: 12.08.2010
Posty: 468
Poza tym prędzej czy później musisz z garażu wyjechać na wieś, jak mała miejscowość to od razu będą wiedzieć że kupiłeś. Jak będziesz trzymał w garażu to prędzej czy później otworzysz drzwi czy okno,ktoś Cie odwiedzi, zobaczy itp. Też się dowiedzą. Chyba ze będziesz trzymał swoje porsche w bunkrze pod domem jak Joseph Fritzl swoją córkę przez 25 lat. Wtedy faktycznie - dyskrecja przede wszystkim. :D Nie popadajmy w paranoję. Na wsi wiedzą prędzej ze ktoś kupił porsche niż kupujący o tym pomyśli.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 17.02.2016, 9:41 
Avatar użytkownika

Dołączył: 28.02.2015
Posty: 269
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Nr klubowicza: 469
Widzę że dyskusja zeszła dosyć na off-topic .
Krzysiek wrzuć lepiej jakieś fajne nowe zdjęcia :D
Pozdrawiam.




_________________

Tomek
Fajne 911 i auto fryzjera.

www.autotechnika.info


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 17.02.2016, 10:30 

Dołączył: 26.10.2015
Posty: 69
wit007 napisał(a):
Wodnik napisał(a):
Mam ciekawsze zajęcia niż czytanie słowników, uwierz na słowo.

Nie wiem czemu zaraz komuś ma być wstyd. Ja sam od niedawna mam swoje porsche i widzę jak ludzie reagują na ten samochód. Należę do ludzi którzy wolą żeby nowo poznane osoby kojarzyły mnie bardziej po imieniu niż po tym czym jeżdżę. Plus oczywiście łata że jak ma taki samochód to albo nakradł albo tata kupił. Nie każdemu to pasuje.


Nie bardzo rozumiem, co posiadanie Porsche ma do robienia błędów? Może i zajęcia masz ciekawsze, ale powinieneś trochę czasu wygospodarować i na słowniki.


Trochę mnie poniosło bo właśnie przez słownik w telefonie kilka tych błędów posadziłem. Ale gdzie ja tutaj napisałem że robienie błędów ma coś do posiadania porsche to dostrzec nie mogę ;)

bialykk napisał(a):
Widzę że dyskusja zeszła dosyć na off-topic .
Krzysiek wrzuć lepiej jakieś fajne nowe zdjęcia :D
Pozdrawiam.


Też myślę że wystarczy tego off topu :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum