Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 18.08.2017, 10:23 

Dołączył: 2.05.2016
Posty: 240
Masz rację, dla tego przegląd zrobiłem sam za 1/4 ceny i na firmowych częściach.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: 20.08.2017, 16:04 
todzikcz napisał(a):
Ad vocem, Twoim zdaniem pomyśleć o kims kto to niezwykłe cudo techniki jakim jest silniczek reduktora rozbierze i zobaczy co da się zrobić , czy pojśc na łatwiznę choc nie do końca pewną i szukac uzywki . Nadmienie ,ze nówka to 2500 klocka.?





Cayenne 3,2 2005r.

Mam nieodparte wazenie ze albo nie masz pojecia o samochodach albo robisz sobie z nas zarty ! Jesli to pierwsze to odrazu jedz do warsztatu zanim popsujesz wiecej :D I nie ma znaczenia czy jezdzisz porsche czy fiatem warsztaty i mechanicy sa po to by sie zajac na zywo twoim samochodem a nie tylko wirtualnie :) :)


Góra
   
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.08.2017, 18:03 

Dołączył: 6.07.2017
Posty: 40
Nikt nie robi sobie tutaj żartów i nikt nie jest użytkownikiem forumporsche dla żartów , przynajmniej w moim przekonaniu . O celowości istnienia forum nie będę przekonywał.Po wizycie w warsztacie okazało się, że to nie silniczek reduktora a sterownik , błąd o nazwie z komputera "1345". Kto wie gdzie go szukać ? Może szanowny przedmówca będzie wiedział? Będę zobowiązany? Poza tym czekam na info. od warsztatu. Pozdrawiam.




Cayenne 3,2 2005r


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.08.2017, 19:18 

Dołączył: 7.07.2009
Posty: 423
Poczytaj tu:

http://p1345.engineerrorcode.com/porsche-cayenne
https://www.6speedonline.com/forums/996 ... codes.html


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum