Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 22.10.2017, 9:42 

Dołączył: 11.05.2014
Posty: 1930
arczimi napisał(a):
" nie zglaszam tej sprawy na np. Policje lub do Urzedu Skarbowego bo nie jestem tego typu czlowiekiem "

Dlatego tacy dalej ciągną swój proceder...


Wystarczy przesledzic posty na forum obu zeby sobie wyrobic zdanie na temat tej calej sytuacji..
dla nie chcacych zadac sobie trudu kolega volkis byl zywo zainteresowany przerobieniem 996.1 na polifta a 993 sam pisal mu o roznicach miedzy wersjami.. wiec k..a Panowie nie siejcie juz wiecej zametu tylko miejcie jaja i napiszcie jak bylo..

Forum od jakiegos czasu zaczyna przypominac wojny samochodowe :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.10.2017, 20:06 

Dołączył: 19.05.2016
Posty: 39
chwila zderzaki zamowilem do wersji przedliftowej dostalem do wersji poliftowej ...
dopiero jak wyszlo ze zderzaki nie pasuja kolega 993 zaproponowal przerobke na wersje polift , jednak ze wzgledu na kszty tego nie zrobilem ..
a wiec kolego tsubasa uwazasz ze jak cos kupiles od kogos to nie masz mozliwosci zwrotu .. szczegolnie jak ci nie pasuje do auta ?
uwazasz ze kolega 993 zachowuje sie zupelnie uczcieiw .. ok to przepraszam
bo chyba tu obowiazuja inne standarty ....
co do napisania jak bylo moze wkoncu kolega 993 sie odezwie bo w poprzednim watku nie zabral glosu ciekawe dlaczego ....


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.10.2017, 20:16 

Dołączył: 19.05.2016
Posty: 39
zapraszam do dyskusji ...

993
Offline
[ Dodaj do przyjaciół | Dodaj do wrogów ]
Dołączył: 12.12.2015, 0:37
Ostatnia wizyta: dzisiaj, 17:15
Liczba postów: 481
[0.28% wszystkich postów / 0.71 posty dziennie]
Zobacz posty użytkownika


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.10.2017, 21:50 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.09.2009
Posty: 4968
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Nr klubowicza: 281
Panowie
Prosiłem by ten wątek zaparkować do Walnego Zgromadzenia :-(
Jeżeli ktoś czuje się oszukany to powinien to zglosić na Policję. Odpowiednią drogą dochodzenia swoich roszczeń jest droga sądowa a nie grożenie i pomawianie osób na otwartym forum internetowym. To może skutkować wytoczeniem sprawy sądowej ale przeciwko osobie rzekomo oszukanej a nie oszukującej...
Dlatego apeluję do uczestników tego sporu by załatwili temat poza forum i przestali w tym miejscu dalej wylewać pomyje!
Jedni proszą o zbanowanie jednego z uczestników dyskusji, inni zamknięcie wątku. Każdy ma swoją prawdę ale pyskując dalej niestety nie znajdziecie Panowie tej jednej jedynej prawdy a obniżacie poziom merytoryczny tego forum... Wszyscy już na prawdę tu wiedzą kto czuje się oszukamy a kto o oszustwo jest pomówiony...
Dlatego Panowie STOP!!!
Pozdrawiam serdecznie
Mata




_________________

jest: 356C '65, 912 '66, 914-6 '70, 996 Millennium '00, 126p S ’78, R129 500SL ’92

było: 914-4 ’73, 914-4 CanAm '74, 924 '79, 944 '84, 944S2 cabrio '90, 968 cabrio '92, 986S '00, 996.2 targa '03

Michał
IG: mr.mata912


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.10.2017, 22:58 

Dołączył: 19.05.2016
Posty: 39
moze to jest tylko moje zdanie ale uwazam ze forum jest miejscem na dyskusje dlatego zachcalem kolege 993 w wczesniejszym watku jaki i w tym aby sie wypowiedzial w sprawie ..
ze wzgledu ze nie odpisuje na sms ani nie odbieral mojego tel. nie mam innej mozliwosci kontaktu z nim..
nadmienie ze wlasnie poznalem go tu na tym forum ...
bo moim skromnym zdaniem cos jest nie tak czy nie uwazacie ze trzeba inne osoby chronic przed takim postepowaniem ?
oczywiscie ze moje posty sa jakas forma nacisku na 993 aby zalatwil sprawe honorowo zabral zderzaki i oddal mi pieniadze ...
czy moze nie mam racji i sam sobie jestem winien zw zaufalem jednemu z klubowiczow ...
z mojej strony koncze wypowiedzi w tym watku ...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 23.10.2017, 9:28 

Dołączył: 21.10.2012
Posty: 583
Szczerze powiedziawszy to ostatnie posty wprowadziły nieco zamętu. Ale.... reasumując..Jeżeli ktoś coś kupuje od kogoś zgodnie z umową słowną czy pisemną i potem dochodzi do wniosku, że nagle mu to nie pasuje (z różnych powodów)to sprzedający nie ma obowiązku odbioru towaru i zwrotu pieniędzy. Chyba, że prowadzi działalność gospodarczą.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum