Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 14.01.2018, 22:29 

Dołączył: 28.03.2015
Posty: 8
Dzień dobry,
jestem posiadaczem Cayenne S jak w temacie i noszę się z zamiarem wymiany modułu J519 ze względu na to, że w moim - 7L5 937 049 D jest bardzo mało funkcji, które mogę aktywować. Jedyne co mogłem sobie ulepszyć to aktywację funkcji Coming Home. Chciałbym wymienić moduł na najbardziej "wypasiony", ale potrzebowałbym porady jakiego sterownika szukać. Chodzi o literę na końcu. W Internecie są dostępne listy dotyczące, m. in. Passata i Tourana z wyszczególnieniem co dany sterownik obsługuje, ale nie wiem na ile mogę na tym bazować. Schemat elektryczny w Cayenne pokrywa się z Touaregiem z tego rocznika, więc powinno wszystko pasować.

Może któryś z forumowiczów ma u siebie bajery typu "Ambient Light", "Emergency Brake Flashing", światła dzienne w halogenach i jednocześnie mógłby podzielić się swoim numerem sterownika? Mogę spodziewać się, że im wyższa litera tym sterownik nowszy, ale z kolei nie chciałbym ryzykować z wersją poliftową.

Pozdrawiam, Bartek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.01.2018, 22:34 

Dołączył: 15.12.2013
Posty: 21
Witam,
A gdzie taki moduł sie znajduje?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.01.2018, 22:55 

Dołączył: 28.03.2015
Posty: 8
Witam,
mniej więcej nad pedałem gazu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 18.11.2018, 0:12 

Dołączył: 22.10.2017
Posty: 4
Witam kolego mam pytanie czy doszedłeś który moduł jest wypasiony i czy używany trzeba kodować bo ka mam zamiar też wymienić na lepszy nie mogę nigdzie znaleźć jakichś danych na ten temat będę bardzo wdzięczny Cayenne lift 2009


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum