Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 27.12.2018, 21:58 

Dołączył: 24.01.2017
Posty: 31
Witam, czy ktoś miał okazję przerabiać fabryczne Audio na zestaw Bose w Cayenne 9PA? Czy Bose podchodzi wielkościowo i rozstawem śrub bez problemu? Czy jest duża różnica dźwięku? i czy warto? ;-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.12.2018, 23:20 

Dołączył: 30.01.2011
Posty: 244
W kwestiach technicznych Ci nie doradzę, natomiast w aspekcie czysto odsluchowym, uwazam, ze Bose w porsche to pomylka. Mialem Bose w caymanie gts, teraz mam w 991 i moim zdaniem to naprawde kiepsko gra. Zaznaczam, ze daleko mi do audiofila, po prostu porownuje dzwiek do harmana w bmw serii 5, oraz do banga w audi a8 ( ale to juz inna liga). Na Twoim miejscu odpuscilbym Bose i oddal auto w rece specjalistow od dzwieku, na pewno wymysla cos lepszego przy tym samym budzecie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 28.12.2018, 0:30 

Dołączył: 24.01.2017
Posty: 31
Hmm... no to dałeś mi do myślenia... Myślałem że jest lepiej od fabrycznego zestawu Audio i że warto (w sensie będzie można usłyszeć różnicę)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.01.2019, 13:08 

Dołączył: 24.01.2017
Posty: 31
Witam, wracając do tematu czy ktoś jest w stanie zakodować zestaw Bose w okolicach Krakowa? Czy jakiś warsztat polecicie gdzie to mogą zrobić?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.01.2019, 11:25 

Dołączył: 5.03.2018
Posty: 640
Mam Bose w Cayenne. Odpuść. Gra to słabo. Nie tylko w porównaniu do Banga w moim Audi S5, ale nawet 2019 Toyota Camry z wypożyczalni jaką bujałem się podczas urlopu w Australii (najtańsza wersja!) ma znacznie lepsze audio.

Na twoim miejscu oddałbym auto do jakiegoś specjalisty od dźwięku typu CAS czy Bemocar i zainstalował porządny 3-drożny system w przednich drzwiach + dedykowany wzmacniacz.

Te najnowsze wzmacniacze pracujące w klasie D są super małe, nie grzeją się i można podłączyć je pod fabryczną instalację (np. pod fotelem pasażera).

Zresztą jak byś chciał montować BOSE, to tam też jest dedykowany wzmacniacz, też trzeba ciągnąc kable, więc w sumie robota taka sama.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum