Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 23.01.2019, 20:31 

Dołączył: 19.08.2018
Posty: 11
gdzie najpewniej jechać do serwisu z 928 na Dolnym Śląsku? Chodzi mi o ogólny przegląd auta - wymiana paska rozrządu, wszystkich płynów. Kupiłem 928 i chciałbym "wyzerować" jego stan serwisowy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.02.2019, 20:52 

Dołączył: 31.05.2018
Posty: 57
We Wrocławiu Batman Premium Serwis.tak się nazywa.nr tel znajdziesz w Google.mase prosiakow robi.zapytaj.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.02.2019, 9:50 

Dołączył: 28.01.2013
Posty: 55
LUSTI napisał(a):
We Wrocławiu Batman Premium Serwis.tak się nazywa.nr tel znajdziesz w Google.mase prosiakow robi.zapytaj.


Spytam czy byłeś w tym serwisie czy naprawiałeś? Czy tylko widziałeś szyld lub jesteś od nich

NIE POLECAM!!!!! Omijaj szerokim łukiem zresztą tak tam się omija ten zakład droga idzie po łuku
Moim zdaniem nie warto u nich nic zostawiać
Miałem do czynienia i NIE POLECAM


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.02.2019, 9:59 

Dołączył: 31.05.2018
Posty: 57
dziakoni napisał(a):
LUSTI napisał(a):
We Wrocławiu Batman Premium Serwis.tak się nazywa.nr tel znajdziesz w Google.mase prosiakow robi.zapytaj.


Spytam czy byłeś w tym serwisie czy naprawiałeś? Czy tylko widziałeś szyld lub jesteś od nich

NIE POLECAM!!!!! Omijaj szerokim łukiem zresztą tak tam się omija ten zakład droga idzie po łuku
Moim zdaniem nie warto u nich nic zostawiać
Miałem do czynienia i NIE POLECAM

Naprawialem.za tym miejscem ciągnie się zła sława chyba po poprzednim właścicielu.ciekaw jestem twojej opinii daj nr tel na priv.tez mam kilka zastrzeżeń ale robotę zrobił.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.03.2019, 10:02 

Dołączył: 19.06.2016
Posty: 5
Również zdecydowanie nie polecam tego serwisu. Na gwarancji którą mi wystawili (regeneracja kompresora zawieszenia) mają nazwę: Batman Premium Service Paweł Mielewski. Właściciel nawet nie raczy odebrać telefonu, odpisać na e-maila lub sms-a. Całkowita olewka klienta. Dostałem też od nich taką karteczkę z opisem jak dodać opinię (z numerem ID warsztatu) na stronie dobrymechanik.pl Też miałem zastrzeżenia od początku (facet kłamie w żywe oczy...) ale się powstrzymałem z negatywem bo pomyślałem, że może zaganiany, pomylił się, trzeba dać mu szanse itp. Teraz po spuszczeniu mnie na drzewo wystawiłem negatywa i ten cały "dobrymechanik.pl" przysłał mi maila z pogróżkami, że oni blokują mój komentarz i jak zaraz natychmiast im nie udowodnię, że korzystałem z warsztatu (skan faktury lub coś podobnego) to czeka mnie Sybir i kajdany :) :D Ciekawe czy zwrócili się do warsztatu z pytaniem czy rzeczywiście nie respektuje własnych gwarancji i oszukuje klientów...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.03.2019, 10:06 

Dołączył: 11.05.2009
Posty: 671
tak, zwraca się do warsztatu z prośbą o wyjaśnienie sytuacji.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 29.04.2019, 15:21 

Dołączył: 19.08.2018
Posty: 11
A korzystał może ktoś z Wojtanowicz Classic Service? Niby maja audi/vw jako specjalność ale cały czas tam widzę jakieś 924/944

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum