Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 9.05.2019, 9:31 

Dołączył: 6.07.2012
Posty: 365
Uwaga, oferta specjalna - limitowana!

Już za kilka dni spotykamy się na niezwykłym evencie Porsche Track Experience.

Na profesjonalnym torze wyścigowym w Kamieniu Śląskim uczestnicy wydarzenia wyzwolą pełen potencjał samochodów Porsche. Pod okiem profesjonalnych instruktorów przetestują całą gamę naszych modeli i rozwiną swoje umiejętności sportowego kierowcy.

To wydarzenie, które nie może ominąć żadnego miłośnika marki i motoryzacji.

Specjalnie dla członków Porsche Club Polska przygotowaliśmy wyjątkową cenę 4000 PLN. Nie jesteś w PCP? Pospiesz się!

Spotkajmy się na Silesia Ring 17 i 18 maja.

Zarejestruj się na stronie lub zadzwoń:

http://porschecentrumlodz.com/experience/
42 208 71 00


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 9.05.2019, 16:29 

Dołączył: 18.12.2014
Posty: 490
Prezesie, super info. Chętnie skorzystam. Praktyczne pytanie. Czy jak już zacząłem rozmawiać z PCW to dalej mam się powoływać na ta ofertę, czy zacząć proces raz jeszcze?

Dzięki
J


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 9.05.2019, 17:42 

Dołączył: 6.07.2012
Posty: 365
Uderzaj prosto do PCŁ. Możesz powołać się na „informacje zamieszczona na forum pcp”.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.05.2019, 16:43 

Dołączył: 18.12.2014
Posty: 490
Czy ktoś, kto był na tym evencie może napisać czy:
1. Jazdy są tylko GT3, czy innymi samochodami przede wszystkim, a GT3 będzie "stało" obok do popatrzenia?
2. Czy jazda jest po nitce toru czy tylko kawałki toru, aby zobaczyć jak się pokonuje zakręt i tyle?
3. I na koniec czy rzeczywiście tam się jeździ, czy to tylko spotkanie, aby "poobcować" z Porsche w ramach delikatnych przejażdżek?

dziękuję
J


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.05.2019, 16:46 

Dołączył: 1.01.2015
Posty: 1013
Ja byłem na Porsche On Track czy jakoś tak. Jazdy zwykłymi, nie GT. Jazdy w sznurku, więc poza tym gdy jedziesz zaraz za instruktorem to auto przed Tobą Cię spowalnia. Jazda po nitce ale niektóre tak poblokowane, żeby było bezpiecznie :)

To bardziej zabawa, która pozwala odrobinę poczuć charakter poszczególnych samochodów niż prawdziwa jazda. Niemniej i tak fajna :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.05.2019, 17:22 

Dołączył: 18.12.2014
Posty: 490
tunix napisał(a):
Ja byłem na Porsche On Track czy jakoś tak. Jazdy zwykłymi, nie GT. Jazdy w sznurku, więc poza tym gdy jedziesz zaraz za instruktorem to auto przed Tobą Cię spowalnia. Jazda po nitce ale niektóre tak poblokowane, żeby było bezpiecznie :)

To bardziej zabawa, która pozwala odrobinę poczuć charakter poszczególnych samochodów niż prawdziwa jazda. Niemniej i tak fajna :)


Dzięki, ale Ty chyba piszez o tej wersji podstawowej. Porsche Track Experience Precision to kolejny poziom.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.05.2019, 18:02 

Dołączył: 1.01.2015
Posty: 1013
Jordan napisał(a):
Dzięki, ale Ty chyba piszez o tej wersji podstawowej. Porsche Track Experience Precision to kolejny poziom.


Masz rację, mój błąd :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.05.2019, 18:50 

Dołączył: 26.05.2014
Posty: 415
tunix napisał(a):
Jordan napisał(a):
Dzięki, ale Ty chyba piszez o tej wersji podstawowej. Porsche Track Experience Precision to kolejny poziom.


Masz rację, mój błąd :)


Ok, czyli to jest edycja „precision”? Może ktoś się podzielić wrażeniami jak już kiedyś uczestniczył?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 18.05.2019, 18:20 

Dołączył: 18.12.2014
Posty: 490
Byłem, więc się dzielę wrażeniami. Ogólnie fajne spotkanie, bardzo dobrze zorganizowane, jazdy po torze zarówno 911-kami, Pamamerami i Macanami i 718 boxter i Cayman.. I to całkiem żwawym tempem - oczywiście za instruktorem. 911 to modele 992, więc można zobaczyć co potrafią. Nawet zawody w slalomie organizują, wiec można się wykazać w 718. Zająłem 2-gie miejsce :D

Moim zdaniem gdyby zaplanowano jazdy na cały dzień to impreza super, mega. Jak dla nas niepotrzebne są zajęcia z awaryjnego hamowania i mokra płyta.

I na koniec w gamie 911-tek jest GT3 i można się przejechać po torze :D . Absolutny hit - zakochalemmsie od pierwszego „wdepnięcia” i zakrętu. Jak ktoś chce zamienić GT3 na mojego TTS to jestem gotów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 18.05.2019, 19:21 
Avatar użytkownika

Dołączył: 28.02.2015
Posty: 269
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Nr klubowicza: 469
W końcu zrozumiałeś , że tylko 911. A tobie jakiś Mustang ‚„ bullshit” chodził po głowie :lol:




_________________

Tomek
Fajne 911 i auto fryzjera.

www.autotechnika.info


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 18.05.2019, 21:17 

Dołączył: 6.07.2012
Posty: 365
Jordan napisał(a):
Byłem, więc się dzielę wrażeniami. Ogólnie fajne spotkanie, bardzo dobrze zorganizowane, jazdy po torze zarówno 911-kami, Pamamerami i Macanami i 718 boxter i Cayman.. I to całkiem żwawym tempem - oczywiście za instruktorem. 911 to modele 992, więc można zobaczyć co potrafią. Nawet zawody w slalomie organizują, wiec można się wykazać w 718. Zająłem 2-gie miejsce :D

Moim zdaniem gdyby zaplanowano jazdy na cały dzień to impreza super, mega. Jak dla nas niepotrzebne są zajęcia z awaryjnego hamowania i mokra płyta.

I na koniec w gamie 911-tek jest GT3 i można się przejechać po torze :D . Absolutny hit - zakochalemmsie od pierwszego „wdepnięcia” i zakrętu. Jak ktoś chce zamienić GT3 na mojego TTS to jestem gotów.


Ja mogę chcieć


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 18.05.2019, 22:47 
Avatar użytkownika

Dołączył: 27.12.2017
Posty: 694
Lokalizacja: Szczecin
Nr klubowicza: 712
Panowie, wiadomo może kiedy dokładnie następny event (ten podstawowy)? Na stronie jest tylko że maj i wrzesień.




_________________

981 Boxster GTS


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 18.05.2019, 23:44 

Dołączył: 18.12.2014
Posty: 490
Prezes, info na PW.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 19.05.2019, 11:12 

Dołączył: 18.12.2014
Posty: 490
bialykk napisał(a):
W końcu zrozumiałeś , że tylko 911. A tobie jakiś Mustang ‚„ bullshit” chodził po głowie :lol:


Człowiek całe życie się uczy :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum