Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 12.02.2020, 12:00 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 2022
Gdybym musiał mieszkać w Warszawie and money is no object, to zawsze podobało mi się Powiśle, jest schowane za Śródmieściem i ma ładne zielone fragmenty.
W przeciwnym wypadku, po prostu możliwie jak najbliżej centrum. Za wszelką cenę unikam pośredników.

Z mojej perspektywy kupowanie mieszkania w takich dzielnicach jak Ursus, Tarchomin itp. nie ma specjalnie sensu, chyba że ktoś lubi mieszkać w bloku. Pod inwestycję szukałbym w centrum, jeżeli nie Warszawy to innego miasta. Z mojej persepktywy lepiej postawić dom pod Warszawą np. w Grodzisku Mazowieckim który jest skomunikowany z Warszawą na wszystkie możliwe poza samolotem sposoby, a jest przyjemnie i zielono dookoła. Z takiego Ursusa dojazd bywa gorszy niż spod Warszawy


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 24.02.2020, 11:12 

Dołączył: 8.11.2017
Posty: 51
Zakup mieszkania przy obecnych cenach - moim zdaniem, to dosyć duże ryzyko. Przede wszystkim dlatego, że nie wiadomo jak będzie z gospodarką, czy będzie praca. Ceny wydają się być sztucznie napompowane.
To jest moja subiektywna ocena. Jak ktoś chce zainwstować, to wydaje mi się, że są jednak trochę lepsze opcja, przynoszące trochę większy zwrot z zainwestowanych środków.
Bo jakie mamy inne opcje?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 24.02.2020, 11:34 

Dołączył: 1.01.2015
Posty: 1013
brok napisał(a):
Zakup mieszkania przy obecnych cenach - moim zdaniem, to dosyć duże ryzyko. Przede wszystkim dlatego, że nie wiadomo jak będzie z gospodarką, czy będzie praca. Ceny wydają się być sztucznie napompowane.


Nigdy do końca nie wiadomo jak będzie z gospodarką choć przeważnie porusza się ona cyklicznie. Istotne jaki jest cel zakupu mieszkania, jaka perspektywa czasowa, jaki sposób finansowania. Czy jeśli miałbyś ochotę kupić za gotówkę 964 po to żeby się nim cieszyć to też uważasz, że to zły moment bo ceny wysoko? :twisted:

brok napisał(a):
Jak ktoś chce zainwstować, to wydaje mi się, że są jednak trochę lepsze opcja, przynoszące trochę większy zwrot z zainwestowanych środków.


Opowiesz o nich?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.10.2020, 10:48 

Dołączył: 8.11.2015
Posty: 40
Viktoria Ludowska napisał(a):
Kupiliśmy z mężem mieszkanie, rozpoczęliśmy remonty i pandemię, trochę trudniej było dokonać naprawy finansowej, chcemy też kupić samochód. Wszyscy myśleli, jak uczynić to pięknym i trochę zaoszczędzić, postanowili zrobić sufity napinane, aby nie wydawać pieniędzy na poziomowanie, malowanie itp.



hmhmh jaki piękny marketing szeptany, szkoda że słabo po polskiemu.
Proponuję usunąć konto i posty aby nie ciągnąć reklamy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 19.11.2020, 13:19 

Dołączył: 28.10.2015
Posty: 55
Mieszkałem kiedyś na ostatnim piętrze w jednym z warszawskich bloków i nie polecam. Zwłaszcza w okresie letnim - bardzo gorąco. Bez klimy trudno wyżyć.
Obecnie jest czas, gdzie można sporo taniej wyrwać interesujące oferty.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 20.11.2020, 11:11 

Dołączył: 8.11.2017
Posty: 51
Potwierdzam. MI też ciężko się funkcjonuje i żyje w przegrzanych pomieszczeniach.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 20.11.2020, 21:49 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
Klima to już chyba standard w takich pomieszczeniach co nie? żyjecie bez pralki i lodówki? chyba nie a to te same pieniądze ;)




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum