Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 2.12.2020, 18:39 

Dołączył: 27.05.2009
Posty: 841
Witam,
może głupie pytanie i wcześniej bym na nie nie wpadł, ale..

czy w 996 cabrio przy zamkniętym dachu z tyłu może siedzieć 2 dzieci? Ostatnio trafiłem na zdjęcie, na którym przy zamkniętym dachu z tyłu oparcia foteli były złożone a na wysokości głowy pasażerów leżał windschott, raczej skutecznie uniemożliwiając przebywanie tam kogokolwiek. Czy to normalne i tak zawsze wygląda po zakmnięciu dachu? To by było głupie.. nigdy na to nie zwróciłem uwagi bo wydawało mi się oczywistym że 4 osoby mogą jechać w każdych warunkach.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.12.2020, 19:06 
Avatar użytkownika

Dołączył: 28.12.2018
Posty: 218
Nr klubowicza: 696
Albo windschott albo siedzenia. Windschott demontuje się jakieś 30s. Komfortowo na pewno z tyłu nie będzie, ale teoretycznie się da. Problemem może być też wzrost kierowcy - ja mam 191cm i to oznacza, że żeby jak komfortowo ustawię fotel, to z tyłu zostaje może z 5cm na nogi. Nie zmienia to faktu, że raz zdarzyło mi się jechać we czworo, a nasza średnia wzrostu była koło 185cm.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.12.2020, 21:27 

Dołączył: 30.08.2015
Posty: 10
Mi 997.2 w cabrio zarejestrowali na 2 osoby, wiec teoretycznie nie mogę nikogo z tylu wozić.
Wiadomo, ze aby tam wsiąść należy zdjąć windshot. W zasadzie siedzenie tam to katorga jeśli masz więcej niż 1,5 metra, chyba ze na bani po imprezie to można wracać, spiąć sobie w poprzek, trochę skrzynia może przeszkadza.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.12.2020, 9:24 
Avatar użytkownika

Dołączył: 22.02.2012
Posty: 1038
Lokalizacja: okolice Wwy
Nr klubowicza: 033
mogą i dzieci nawet lubią - ale problemem nie jest nawet bardzo mało miejsca tylko że tylne oparcia wydają się nawet pochylone do przodu zamiast do tyłu.

sam windshot ma swoją torbę i miejsce w przednim bagażniku - sporo daje ale bez niego też nie jest źle i często go nie woże.

natomiast po przymiarkach do coupe nie jest tam dużo lepiej z tyłu - w każdym razie dzieciaki wolą cabrio. bardziej mi brakuje tego dodatkowego miejsca na bagaż przy ew. wyjazdach. no ale cabrio to cabrio 8)

krótko: da się. miejsca jest mało ale dzieci szczęśliwe ;)


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




_________________

Jacek
(911 Carrera 4 Cabriolet, 968 Cabriolet)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.12.2020, 23:41 

Dołączył: 27.05.2009
Posty: 841
dzieki za wyjasnienie, w boxsterze windschott po prostu był na stałe i nie zastanawiałem się jak to w 996 rozwiązali do czasu tej obejrzanej fotki. Ale dobrze wiedzieć, że da się szybko zdemontować.. Ja mam 5latków więc miejsca powinno im na razie jeszcze wystarczyć..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum