Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 691 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 8.01.2022, 16:09 

Dołączył: 11.05.2014
Posty: 1930
W 1979 roku to nawet w RFN 928 wzbudzał niemałą sensację a co dopiero w zaściankowej Polsce...
Niemniej jak przypominam sobie kilka wywiadów z Fibakiem to może faktycznie użył słów "pozbyłem się".. Swoją drogą ciekawostka to co piszecie że to była tylko możliwość użytkowania auta..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.01.2022, 18:53 

Dołączył: 7.04.2015
Posty: 937
mata70 napisał(a):
Ale zdarzały się za komuny też takie sytuacje
Zauważcie jak porządnie kiedyś ściany budowali ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.01.2022, 23:30 
Członek Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 3886
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 029
Duke napisał(a):
Wszystko jasne od dawna, jak widać w sumie nikogo falsyfikat nie interesuje...
A jednak, mimo, że wszystko jasne, coś Cię korci skoro znowu piszesz ? :wink:
Tak, jasne od dawna, choćby z dyskusji Kuby Humińskiego z Hegh Hodgesem z 2018/2019r.
https://www.early911sregistry.org/forum ... 1-360-0001 ( szczególnie strony 4-7, polecam uważną lekturę )
Tu, ponownie podziękowania dla @Marko za sporą pracę redaktorską i oświecenie nas bezcennymi wiadomościami i fotkami, jako żywo z tej dyskusji. Doceniamy !
Dla mnie fragmenty tej dyskusji są ważne, bo potwierdzają moje przypuszczenia co do niezidentyfikowanych bliżej aut oraz "uniwersalnego" numeru 7707 KW ( podobnie jak z 2515 KR i wspomnianego już KW 5967 )
Wiedzę dla mnie o tyle cenną, że nie wygooglowaną, a wygrzebaną z pamięci :lol:
Może jest gdzieś tam miejsce dla "szarego"? Nie bagatelizują tam "stodoły 911", nie uważają za falsyfikat, nie kpią.
Marko - jeszcze raz dziękuję za informacje i zainteresowaniem TYM autem.
Jaka szkoda, że pisząc, pisząc, pisząc... kazałeś nam czekać trzy lata na Twoje cenne informacje :(




_________________

były: 911 - T'73, S'77, SC'81, turbo look'84,
targa'88,
Boxster - 98
------------------
996 - 01


Góra
 Zobacz profil YIM  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 9.01.2022, 3:24 

Dołączył: 25.12.2018
Posty: 452
pdmobil napisał(a):
Tu, ponownie podziękowania dla @Marko za sporą pracę redaktorską i oświecenie nas bezcennymi wiadomościami
Wiedzę dla mnie o tyle cenną, że nie wygooglowaną, a wygrzebaną z pamięci :lol:
Może jest gdzieś tam miejsce dla "szarego"? Nie bagatelizują tam "stodoły 911", nie uważają za falsyfikat, nie kpią.
:(


Klaniam sie.
Warto czasem z googla skorzystać zanim sie czlowiek zbłazni, dzwoniąc do poważnych ludzi i zapyta o belkę od płota przyspawaną na Jana z ceownika zamiast przedniego pasa..
Ja sie i tak zbłaźniłem.
To wszystko pod egidą "motorsport by polish rally"
Jest kpina z Kardexu czy papierow z Porsche bo wszystko wiesz lepiej.

Dlatego polecam googla. Numer vin auta Zasady był znany bardziej niż Coca Cola.
Mimo że uważasz inaczej, to tak niestety było.

Ale ja nie o tym.
Chciałbym cie o żywo upomniec, że to nie wątek o mnie.. ale o Mikiciukowym świecie.

Poniewaz w każdym poście wspominasz moje imie już z jakąś obsesją.
Jakby tego było mało, to wyciągnąles kazdy moj wywiad czy to ten, który dalem w Chistophorusach czy filmy które nakręcili ludzie o mnie z Audi. Za kazdym razem jest czepiactwo mojej polszczyzny .. No i oczywiście moja bezwartościowa wiedza ewidentnie cię śmieszy..

Bylo juz wszystko. Moja wikipedia.. Praca w mediach..
Ja tylko chciałem zaznaczyć, że to wciąż nie jest wątek o mnie, miły panie.

Założ takowy, jak jesteś moim kryptofanem ale najlepiej nie na tym forum.
Nie bedzie zainteresowanych.

Tak jak w twoim zawadiackich innych wątkach na PCP dotyczących wlasciwie wszystkiego.
Czepiasz sie zlotów, breloczkow, koszulek, Maty za organizacje, badge za projekt.. klub za statusy.. cały czas jakas HONOROWA frustracja.
Jestem w 4 klubach Porsche poza PL i nie ma tam takich rzeczy na tapecie.

Z vinem tez byl jakiś cyrk a okazalo sie, ze jest wszędzie dostępny..

Okresliłes ( i bardzo mi milo) ze od 3 lat niczego nie wnioslem w to forum i klub oprocz gadania "o dupie" jak to milo nazwałeś i doceniam to także.

Ja naprawdę z nieuprzejmościa potrafię sobie radzic dobrze.
:D

Wracając do Partykowych ciekawostek..

Mój mechanik, który w historii Porsche nie do końca sie fascynuje w takim stopniu jak ja, zadał mi ciekawe pytanie.

Cytuję..

No dobra ja nie wnikam czy to porsche z "motorspotu" czy nie.. ale powiedz mi czemu ten cały Mikiciuk jezeli chwali sie milionom dzieciaków, ze w jego aucie jakaś belka przednia i blotniki są JEDYNYMI fragmentami z tegoż motorsportu ... to dlaczegoż on je powycinał i zastąpil nowymi blaszkami z Rose Passion za 200 eur..
:D

No i nie wiem jak mu odpowiedzieć.

8)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 9.01.2022, 9:34 
Członek Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 3886
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 029
....najlepiej zwięzle i do rzeczy o samochodzie.

Jeszcze raz podziękowania.




_________________

były: 911 - T'73, S'77, SC'81, turbo look'84,
targa'88,
Boxster - 98
------------------
996 - 01


Góra
 Zobacz profil YIM  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 9.01.2022, 11:26 

Dołączył: 11.12.2021
Posty: 38
Marko356......daj sobie spokój....te niektóre ataki,powinny być skierowane do PM a nie do Nas,czy bezpośrednio do Ciebie....to wyjasnia,jak zaznaczyłem wcześniej,że niektorzy robią za adwokatów


Pdmobil.....wzywałem Cię parokrotnie,abyś przyniósł Mikiciowa prawdę, dlaczego atakujesz ciągle Nas,a nie PM swoimi pytaniami?

Czy nie jest Ci przykro,że osoba która znasz,masz z Nią stały kontakt olewa Cię nie udzielając odpowiedzi? Dodam,że ta osoba nie ma szacunku do swoich widzów,którzy notorycznie,na FB,Instagramie i YT zadaja pytania odnośnie prawdy szarego Porsche.....

Powiem tak,oglądałem ostatni live PM na YT.....dla mnie ten człowiek jest spalony kompletnie.....no,ale cóż, trzeba jakoś kręcić kasę.


Pozdrawiam Panow


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.01.2022, 1:02 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 2023
pdmobil napisał(a):
Duke napisał(a):
Wszystko jasne od dawna, jak widać w sumie nikogo falsyfikat nie interesuje...
A jednak, mimo, że wszystko jasne, coś Cię korci skoro znowu piszesz ? :wink:


Drążę, bo zrobił w wała wiele tysięcy osób i cisza...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.01.2022, 11:24 

Dołączył: 6.04.2008
Posty: 316
Lokalizacja: W-wa
Nr klubowicza: 114
mata70 napisał(a):
Ale zdarzały się za komuny też takie sytuacje 😁


Zdjęcie właśnie ilustruje lądowisko UFO :-)




_________________

Klubowicz nr 114


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.01.2022, 11:46 

Dołączył: 27.02.2011
Posty: 423
Teraz z dyskusji merytorycznej weszla dyskusja na P. Mikiciuka i hejt na niego :lol: :banghead: powoli się to robi komiedią..a karawana jedzie dalej, porsche sobie jezdzi, patryk buduje kolejne auta, ilosc jego subksrybentów idzie co miesiac w góre :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.01.2022, 18:39 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
prnit napisał(a):
Teraz z dyskusji merytorycznej weszla dyskusja na P. Mikiciuka i hejt na niego :lol: :banghead:

Ja wiem, ze to popularne stwierdzenie i każdy każda krytykę nazywa Hejtem ale gdzie ty widzisz tu hejt? strasznie przesadzasz każdy wyraża swoje odczucia i przekonania a, że są tacy co nie zgadzają się z narracją Patryka to nie znaczy , że go hejtują- nadinterpretacja.
Patryk jest od dawna naszym kolegą i promotorem marki , fajnie prowadzi programy o motoryzacji z pasja przeprowadza wywiady ze znanymi i nieznanymi bardzo ciekawymi ludziach przede wszystkim jest bardzo sympatyczny nawet w rozmowie z takim jak ja (parę razy byłem z nim na PP i porozmawialiśmy sobie)




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.01.2022, 22:01 

Dołączył: 10.06.2017
Posty: 1111
I widać Duke iż czekasz aż ktoś zrobi coś bo Ciebie boli. Weż sprawy w swoje ręce.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.01.2022, 17:06 

Dołączył: 15.11.2018
Posty: 6
Ktoś ostatnio w komentarzach zapytał Patryka, o faktach które są tutaj na forum, o to co odpisał: Patryk Mikiciuk
"
;). Cieszę się ze ktoś je „odkrył” pomimo ze wszystkie je pokazywaliśmy w ramach cyklu Polskie Porsche 😂 również odnowiliśmy się do wątku auta z Monaco. 🤷🏻‍♂️to chyba normalne ze tak medialne projekty maja nie tylko zwolenników. Cieszę się może wzbudzać takie emocje, czasami ze złymi zamiarami - ale zawsze emocje "


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.01.2022, 10:23 

Dołączył: 28.10.2017
Posty: 80
kali_debno napisał(a):
Ktoś ostatnio w komentarzach zapytał Patryka, o faktach które są tutaj na forum, o to co odpisał: Patryk Mikiciuk
"
;). Cieszę się ze ktoś je „odkrył” pomimo ze wszystkie je pokazywaliśmy w ramach cyklu Polskie Porsche 😂 również odnowiliśmy się do wątku auta z Monaco. 🤷🏻‍♂️to chyba normalne ze tak medialne projekty maja nie tylko zwolenników. Cieszę się może wzbudzać takie emocje, czasami ze złymi zamiarami - ale zawsze emocje "

W którym odcinku powiedział że to nie jest auto Zasady? Pytam serio bo nie śledzę wszystkich odcinków pp


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.01.2022, 11:10 

Dołączył: 10.06.2017
Posty: 1111
Właśnie , oglądałem wszystkie a takiego konkretu nie pamiętam. A jeśli tak to po co wsadził p. Zasadę i wysłał na kółko honorowe. A napisy na aucie po bokach zostały.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.01.2022, 12:22 

Dołączył: 15.11.2018
Posty: 6
Zott1 napisał(a):
kali_debno napisał(a):
Ktoś ostatnio w komentarzach zapytał Patryka, o faktach które są tutaj na forum, o to co odpisał: Patryk Mikiciuk
"
;). Cieszę się ze ktoś je „odkrył” pomimo ze wszystkie je pokazywaliśmy w ramach cyklu Polskie Porsche 😂 również odnowiliśmy się do wątku auta z Monaco. 🤷🏻‍♂️to chyba normalne ze tak medialne projekty maja nie tylko zwolenników. Cieszę się może wzbudzać takie emocje, czasami ze złymi zamiarami - ale zawsze emocje "

W którym odcinku powiedział że to nie jest auto Zasady? Pytam serio bo nie śledzę wszystkich odcinków pp


Ja już chyba od roku nie oglądam PM, ostatnio tylko obejrzałem odcinek o naprawie lexusa LFA.I tam PM tak odpisał jednemu na komentarz.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.01.2022, 15:21 

Dołączył: 25.12.2018
Posty: 452
kali_debno napisał(a):
Zott1 napisał(a):
kali_debno napisał(a):
Ktoś ostatnio w komentarzach zapytał Patryka, o faktach które są tutaj na forum, o to co odpisał: Patryk Mikiciuk
"
;). Cieszę się ze ktoś je „odkrył” pomimo ze wszystkie je pokazywaliśmy w ramach cyklu Polskie Porsche 😂 również odnowiliśmy się do wątku auta z Monaco. 🤷🏻‍♂️to chyba normalne ze tak medialne projekty maja nie tylko zwolenników. Cieszę się może wzbudzać takie emocje, czasami ze złymi zamiarami - ale zawsze emocje "

W którym odcinku powiedział że to nie jest auto Zasady? Pytam serio bo nie śledzę wszystkich odcinków pp


Ja już chyba od roku nie oglądam PM, ostatnio tylko obejrzałem odcinek o naprawie lexusa LFA.I tam PM tak odpisał jednemu na komentarz.


Az mi sie nie chce wierzyć że coś takiego napisał.

Choć w dzisiejszej erze medialnego klamstwa wszystko jest możliwe.
:(

Czy ktoś może wskazac odcinek w którym jest powiedziane ..

"Przepraszamy że klamaliśmy, że to auto jest z rajdów Polski po Sobieslawie Zasadzie..
A w Monaco stoi prawdziwy wóz... My se tak tutaj tylko żartujemy z was..
Bo mamy was za idiotów..
Znacie sie tylko na Syrenkach i maluchach, wiec można wam każdą prymitywną bajkę sprzedać.. nawet taką, że Porsche spawa ceowniki od bramy garażowej w front aut do wyścigów i montuje klatki na nadkolach do blachy 0.7 mm..

Niewyedukowany Polak nie ma jak sprawdzić papierów w Porsche, więc kazda brednia się przyjmie.
:(

A jak ktoś podważy wiarygodność, to sie go nazwie hejterem i że ma złe intencje bo krytykuje NARODOWY projekt.

Te same mechanizmy sa codzien w TVP.

Mikiciuka auto nie ma NIC wspolnego ani technicznie, ani historycznie z autem z rajdow czy Zasadą czy Porsche Motorsport.
podkreślam slowo NIC.
Moze oprócz naklejek na blotnikach..
I nigdy nie miało.

Ale zostalo wpisane wszędzie jako takie.
jak sie wpisze w Google PL Porsche rajdy to wyskakuje Mikiciuk..
jak sie wpisze Zasada to też.
Na stronie wyników WRC jest zamiast auta Zasady zdjęcie Mikiciuka na Karowej.
Wszyscy są pewni, że to jest auto Zasady bo tak zostało to sprzedane.

Czy to jest uczciwe?

W/g mnie jest to zwyczajne oszustwo.
Medialne i wizerunkowe.

Ale standarty w PL praw do nazwiska i wartości autorskiej widocznie są na afrykańskim poziomie.

:(

Poniżej mistrz po 49 latach i Porsche Costa Brava znowu razem
:banghead:


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.01.2022, 16:17 

Dołączył: 18.01.2012
Posty: 1626
marko, na wyniki w wyszukiwarkach nie zwracaj uwagi. Cokolwiek często wrzucone / wpisane / zapytane do / w sieci / sieć "staje się standardem". Tak działa oprogramowanie wyszukiwarek sieciowych.
W wypowiedziach / relacjach jest sporo skrótów, bardzo często ludzie, którzy to relacjonują, fotografują, opisują, nie mają o tym pojęcia i nawet nie chcą mieć, bo musieli by się doktoryzować ze wszystkiego o czym piszą. A to niemożliwe.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.01.2022, 16:56 

Dołączył: 15.11.2018
Posty: 6
Az mi sie nie chce wierzyć że coś takiego napisał.

odcinek o LFA z 22 Stycznia


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.01.2022, 19:07 

Dołączył: 23.02.2008
Posty: 865
Lokalizacja: Drammen/Wadowice
Nr klubowicza: 318
tu mu ktos dal szanse zeby sie wypowiedziec ale tez nic ciekawego nie powiedzial:
https://www.youtube.com/watch?v=q6GbrMfgpDQ
1:15:15
ogolnie caly ten live od poczatku ludzie zadawali pytania odnosnie PP,ale chyba ciezko bylo przeczytac PM....


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.01.2022, 19:53 

Dołączył: 18.02.2017
Posty: 217
zibi911 napisał(a):
tu mu ktos dal szanse zeby sie wypowiedziec ale tez nic ciekawego nie powiedzial:
https://www.youtube.com/watch?v=q6GbrMfgpDQ
1:15:15
ogolnie caly ten live od poczatku ludzie zadawali pytania odnosnie PP,ale chyba ciezko bylo przeczytac PM....


Ciekawe propozycje padają :
Patryk myślę , że gdyby ktoś zapoczątkował zrzutkę na pomoc dla muzeum , to by wypaliło .
Nie koniecznie od razu 2 miliony by wpadły , ale na wybudowanie nowej hali by wystarczyło. Tak dużo nas widzów jest , gdyby każdy rzucił coś od siebie uzbiera się niezłą kasę.
Zróbmy to razem ludzie i pomóżmy Patrykowi i jego Tacie ulepszyć muzeum bo przecież każdy z nas kocha samochody.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 691 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 35  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum