Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 25.05.2022, 22:34 

Dołączył: 15.05.2022
Posty: 8
b0g0b0jny napisał(a):
Cykanie to popychacze więc tym się przejmuj - tak ma być.

Tu chodzi o stuki, dymienie i nadmierną konsumpcję oleju jak oznaki.

Uff to pocieszająca wiadomość , już myślałem ... ale nie ma co na zapas :) samochód jeździ super. Stara analogowa przyjemność jest przewspaniała. Trzeba się cieszyć bo szybko odchodzi ta motoryzacja .


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 29.05.2022, 10:20 

Dołączył: 25.03.2019
Posty: 277
Eternit napisał(a):
Powtórzę - padły nazwy serwisów, padły orientacyjne ceny - na co więcej liczysz? Że jest jakis święty graal warsztatów, nikomu nie znany, z serca puszczy tylko dla wtajemniczonych?
Sorry za ten ton, ale co merytorycznego, z polskiego podwórka, miało się pojawić, to już się pojawiło. Reszta to jakieś biadolenie i wróżenie z fusów komu kiedy silnik padnie.
Zresztą niezbyt rozumiem co chcesz powiedzieć w tych postach - że mimo że mam sprawne auto, to lepiej już umawiać się na remont, bo "każdego to czeka"? Profilaktycznie to sobie można nie wiem, pompę wody wymienić, a nie robić remont za 40k, bo w iluś tam samochodach coś padło. Jak miałbym tak podchodzić do użytkowania auta, to stało by tylko w serwisie, a ja w kolejce po leki na nerwicę
Mój kolega naprawia swoje auto 997 S u Rykaszewskiego w Kaliszu, z tego co wiem to kwoty są dużo niższe niż podajecie, i terminy krótsze.
Bylem tam z nim jak zostawiał auto, warsztat wyglada profesjonalnie, specjalizuje się w Porsche, na parkingu w kolejce stoi kilka 911.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 29.05.2022, 22:05 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
Niska cena nie bierze się z niczego obawiam się. A opinie o Kaliszu są, hm, różne




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 19.02.2023, 13:12 

Dołączył: 5.12.2019
Posty: 362
9ELF napisał(a):
Eternit napisał(a):
Powtórzę - padły nazwy serwisów, padły orientacyjne ceny - na co więcej liczysz? Że jest jakis święty graal warsztatów, nikomu nie znany, z serca puszczy tylko dla wtajemniczonych?
Sorry za ten ton, ale co merytorycznego, z polskiego podwórka, miało się pojawić, to już się pojawiło. Reszta to jakieś biadolenie i wróżenie z fusów komu kiedy silnik padnie.
Zresztą niezbyt rozumiem co chcesz powiedzieć w tych postach - że mimo że mam sprawne auto, to lepiej już umawiać się na remont, bo "każdego to czeka"? Profilaktycznie to sobie można nie wiem, pompę wody wymienić, a nie robić remont za 40k, bo w iluś tam samochodach coś padło. Jak miałbym tak podchodzić do użytkowania auta, to stało by tylko w serwisie, a ja w kolejce po leki na nerwicę
Mój kolega naprawia swoje auto 997 S u Rykaszewskiego w Kaliszu, z tego co wiem to kwoty są dużo niższe niż podajecie, i terminy krótsze.
Bylem tam z nim jak zostawiał auto, warsztat wyglada profesjonalnie, specjalizuje się w Porsche, na parkingu w kolejce stoi kilka 911.

Nawiąże do starego wątku :) Kolega jeździ samochodem możesz coś powiedzieć jak został remont przeprowadzony .


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 20.02.2023, 22:48 

Dołączył: 25.03.2019
Posty: 277
Zapytaj go proszę sam
Ma nick Trociniarz jest n forum


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum