Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 24.09.2022, 22:34 

Dołączył: 25.11.2021
Posty: 31
Czy możecie mi powiedzieć jak wygląda sytuacja zamówienia i czekania 2 lata z perspektywą faceliftu czy wyjścia kolejnej generacji.
Co się dzieje z takim slotem? Przechodzi na facelift lub nową generację czy kończą wszystkie zamówienia i dopiero puszczają nową linię?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.09.2022, 11:19 

Dołączył: 15.03.2021
Posty: 104
przechodzi na facelift, gdzie musisz czekać 2 lata?:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.09.2022, 11:29 

Dołączył: 25.11.2021
Posty: 31
Może mój błąd, do tej pory oglądałem 2 komisowe 911 gdzie usłyszałem, że teraz czas oczekiwania na nowe to 2 lata, jednak po oględzinach uznałem, że może jednak warto dołożyć i odczekać swoje.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.09.2022, 12:30 

Dołączył: 26.11.2021
Posty: 75
Nr klubowicza: 785
W US, jeden z bardziej szanowanyvh blogerów wczoraj opublikowal filmik (Nick Murray) z info, że 992.2 ma być zaprezentowany w kwietniu 23’. Nowa skrzynia biegów plus nowy silnik. Wczesniej mowiono „jedynie” o hybrydzie w Turbo i TS. Na forach w US dyskusja, czy to możliwe. Zapowiada się fajny rok i mnóstwo dyskusji - wygląda ze mistrzowie marketingu - Porsche - dobrze wykorzystają ten czas!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.09.2022, 12:52 

Dołączył: 28.12.2011
Posty: 747
Ciekawa sytuacja. Material Nicka pojawil sie nagle w trakcie trwajacej juz od dawna dyskusji o tym ze model poliftowy bedzie dopiero w 2024r.

Jakos ostatnio nie natrafialem na zadne nowe zdjecia modeli testowych wiec z jednej strony wygladalo jakby temat nieco przycichl. Polscy sprzedawcy (Poznan, Sopot i Łódź) na razie nie maja specjalnych newsow.

Ze zdjec widac ze w 992.2 zrezugnuja z analogowego obrotosciomierza, nowe zderzaki przod i tyl oraz wydech przesuniety na srodek zderzaka.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.09.2022, 14:17 

Dołączył: 15.03.2021
Posty: 104
@Pablos warto dołożyć, czeka się około roku, a masz auto skonfigurowane pod siebie, uszyte jak garnitur na miarę ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.09.2022, 17:58 

Dołączył: 25.11.2021
Posty: 31
wyszuy napisał(a):
@Pablos warto dołożyć, czeka się około roku, a masz auto skonfigurowane pod siebie, uszyte jak garnitur na miarę ;)


Właśnie o tym pomyślałem, że przy obecnych cenach używek jedynym sensownym rozwiązaniem jest cierpliwość bo różnica cenowa niewielka w mojej ocenie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum