Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 29.03.2024, 19:19 

Dołączył: 13.11.2011
Posty: 384
Nr klubowicza: 280
dobre :D
Vjackmax napisał(a):
Dziś to był dzień… wprawdzie nie wpakowała mi się milicja i nie dzwoniłem na 911, ale...
Wstałem rano, jak zwykle 7:18, śniadanie zjadłem, wiadomo szyneczka z Biedronki, patrzę na opakowanie 356g, ooo… myślę, nie poskąpili. Termin przydatności 9/18 – jak wędlina może tyle wytrzymać ? Zanim skończyłem kawusię, telefon, odruchowo spojrzałem na zegarek 9:01, dzwoni sekretarka że mam spotkanie o 9:30 z ważnym Klientem, o żesz Ty, jak ja zdążę…? Szybkie ruchy, przystanek… na szczęście linia 914 jest punktualna. Autobus przyjechał o czasie. Kierowca na klapie marynarki miał identyfikator 959. W połowie drogi około godziny 9:28 - telefon – spotkanie odwołane. No nie. Mogła cholera zadzwonić choć o 9:24 zwolniłbym ten pośpiech. Za stary jestem na takie akcje, choć urodziłem się w 1 964 roku to jednak zostało mi jeszcze 992 dni do emerytury. Jak ja to wytrzymam? Naszły mnie takie przemyślenia, wczoraj było 993 dni do emerytury, a jutro będzie 991 – jak ten czas jednak leci… Po południu polazłem do sklepu, robię zakupy na Święta, a co mi tam wziąłem 5,50 kg Indyka, jak wróciłem do domu przypomniałem sobie że to nie te Święta… Szlag, zapłaciłem za wszystko 906 zł, no bo było jeszcze czerwone Bordeaux, rocznik 1 996, to dobry rocznik bo podobno 1 997 już słabe… lato było deszczowe czy coś, nie wiem. Już w domu, pora sprawdzić konto, wbijam hasło do Banku i pin na telefonie, zaraz, zaraz, końcówka to *955 czy * 957, skleroza. Jak już się dostałem do Banku, wpatrzony w numer mojego konta 90 2968 912************98 7986, zamyśliłem się…
Przypadek ? Nie sądzę…
:D




_________________

993 Targa


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.03.2024, 2:30 
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1963
Lokalizacja: 3City
Nr klubowicza: 094
milicja masowo lamie prawa obywatelskie w szalenczej pogoni za strumieniem pienieznym do budzetu i na premie.

https://www.youtube.com/watch?v=7gF9p5bNAdc




_________________

in: Rally,Mezgers
Nobody is born a legende, you race to become one.

Pucharek PCP 2007,2008,2009,2010,2023r.
Carting Cup PCP 2015r.
----------------------------------------------------
Futuresolar OZE, fotowoltaika, pompy ciepla.
https://futureoze.pl/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.03.2024, 10:22 

Dołączył: 10.07.2018
Posty: 116
Ta historia jest na tyle abstrakcyjna że w pierwszej chwili pomyślałem że zmyślona, ale większość tematów które poruszasz to doświadczenie i wiedza więc zaufałem i opowiedziałem ją znajomemu mundurowemu z drogówki.Podeślij ten film który obiecałeś że wrzucisz bo chyba wyszedłem na głupka.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.03.2024, 12:01 
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1963
Lokalizacja: 3City
Nr klubowicza: 094
Podesle. Na ten moment czekam na odpowiedz z milicji i z prokuratury w tej sprawie.
Dwa, musze sciagnac jakis program do filmu i pozaslaniac ich twarze, zeby nie dawac pretekstu do pozwu w mojej sprawie.
Wystapilem takze do milicji o udostepnienie nagrania z ich kamery w czasie interwencji.

Tak samo reaguje kazdy. Z niedowierzaniem, poki nie zobacza. Nawet kolega z KGP mowi ze pierwszy raz slyszy o takim czyms.




_________________

in: Rally,Mezgers
Nobody is born a legende, you race to become one.

Pucharek PCP 2007,2008,2009,2010,2023r.
Carting Cup PCP 2015r.
----------------------------------------------------
Futuresolar OZE, fotowoltaika, pompy ciepla.
https://futureoze.pl/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.03.2024, 12:38 
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1963
Lokalizacja: 3City
Nr klubowicza: 094
Jesli chodzi o nowelizacje ustawy z 14.03.2024 to resort obiecnie wydał opinie, ze to przepis martwy bo nie sa jeszcze gotowe przepisy wykonawcze i obawiaja sie dużych odszkodowan na rzecz poszkodowanych.
POnadto:
W odpowiedzi resort przekazał, że obecne przepisy "budzą zastrzeżenia z uwagi na konieczność orzekania przepadku pojazdów, zgodność z konstytucyjną zasadą proporcjonalności reakcji prawnokarnej oraz konstytucyjnym standardem równości wobec prawa".

https://www.rp.pl/prawo-karne/art399864 ... owelizacje

Jesli to ma znaczenie, nowelizacja była przegosowana w tamtym roku, jeszcze za pisu.




_________________

in: Rally,Mezgers
Nobody is born a legende, you race to become one.

Pucharek PCP 2007,2008,2009,2010,2023r.
Carting Cup PCP 2015r.
----------------------------------------------------
Futuresolar OZE, fotowoltaika, pompy ciepla.
https://futureoze.pl/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.03.2024, 15:52 
Avatar użytkownika

Dołączył: 31.05.2019
Posty: 427
Nr klubowicza: 797
Totalna abstrakcja. Jeśli takie coś faktycznie miało miejsce, to przedstawiciele prawa i ich zwierzchnictwo powinno za to beknąć od tych wizytujących po najwyższe figury.

Do blurowania twarzy jest masa apek i toutoriali na yt jak korzystać.




_________________

991.1 GT3
958 3.0 diesel


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum