Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 21.08.2017, 16:33 

Dołączył: 27.03.2015
Posty: 42
mam problem cayenne 2007 3.6

samochód rano odpalił , po 8 godzinach po pracą przychodze otwieram, przekrecał kluczyk raz zapala sie stan licznika i znaczek porsche, chcem drugi raz przekrecic zero nic sie nie odzywa ani rozrusznik nic cisza, radio właczyłem gra prąd jest.

wogole nie zapala kontroli od silnika ani nie pokazuje ile paliwa w baku .. proszę o szybką pomoc co się mogę zepsuć ??? moze jakieś bezpiecznik czy co Panowie Proszę o szybką pomoc.

i zawsze jak się otwierało auto, drzwi kierowcy to słychać jak zaczyna działać pompa paliwa na chwile , ale tera nic sie nie dzieje m zero reakcji .....

taki filmik znalazłem to znaczy że rozrusznik ....
https://www.youtube.com/watch?v=iuj9rSXw0Fs elektomagens /????


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.08.2017, 10:00 

Dołączył: 21.02.2017
Posty: 6
Mam podobny problem w Panamerze 3,0. Wymieniłem akumulator na Fiamm VR900 mają nadzieję, że to pomoże.Nie wyświetla błędów,licznik,wszystkie kontrolki świecą łącznie z lampami przód i tył czyli normalnie, działa pompka paliwa tylko auto nie kręci jest pstryknięcie i cisza nie przygasają lampy ani kontrolki. Aku naładowany i nowy, jak podłączę kablami prąd na kołki pod maską odpala na dotknięcie i to wystarczy prąd z aku od kosiarki!!! Możecie podać jakąś możliwą przyczynę?
P.S Bezpieczniki wszystkie OK sprawdzone kontrolką z żarówką


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.08.2017, 17:26 

Dołączył: 17.08.2016
Posty: 50
Ja proponuje na początek sprawdzić masę pomiędzy nadwoziem a silnikiem. Na szybko bierzemy kabel rozruchowy i łączymy silnik z elementem nadwozia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.08.2017, 19:00 

Dołączył: 27.03.2015
Posty: 42
u mnie wogóle nie działa stacyjka . przękręcić się da, ale nie ma efektu ... ktoś mowił że się może się system bezkluczykowy zepsuł lub imobilajzer .
stacyjka nie reaguje na drugi kluczyk.

Pytanie jak mam zablowaną skrzynie to wiem juz jak odblokować a jak zrobić żeby odblokować kierownice ???? żeby mógł auto załadować na lawete ??
jeszcze jedno pytanie idzie zamonotwać hak do przodu >?? cayenne 2007>>>???


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.08.2017, 19:21 

Dołączył: 1.03.2008
Posty: 1391
Czy na wyświetlaczu (cayenne) pokazuje się jakiś komunikat?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.08.2017, 19:23 

Dołączył: 1.03.2008
Posty: 1391
Do kolegi od panamery - czy auto jest po kolizji?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.08.2017, 19:33 

Dołączył: 27.03.2015
Posty: 42
Zero komunikatów. Jak kluczyk był poza samochodem tylko wyskoczył komunikat że brak kluczyka,gdy kluczyk był w samochodzie zero komunikatu.stacyjka nie reaguje, rano jeszcze zapalił bez problemu a po 8 godzinach postoju brak kontaktu....


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.08.2017, 21:35 

Dołączył: 2.05.2016
Posty: 240
cayenne v6 napisał(a):
jeszcze jedno pytanie idzie zamonotwać hak do przodu >?? cayenne 2007>>>???


Demontujesz małą zaślepkę między halogenem a rejestracją sa dwie lewa prawa i tam wkręcasz hak.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 23.08.2017, 18:27 

Dołączył: 27.03.2015
Posty: 42
udało się załadować cayenna na lawete , pojechał do najlepszego Elektryka w okolicy ...., teraz czekanie .... dziwne jest to że samochód po włożeniu kluczyka do stacyjki nie reguje na przekręcenie, i nie pokozuje żadnego błędu na wyświetlaczu, zagadka....

Panowie nikt nie miał podobnego problemu ....
Elektryk sugeruje że zepsuł się moduł keyless go, tylko moim zdaniem powinien to wyświetlicz na desce że nie może przeczytać kluczyka a tu cisza...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 23.08.2017, 22:35 

Dołączył: 1.03.2008
Posty: 1391
Ostatnio po ulewnych deszczach trafiają się zalane auta m.in cayenne z zalaną skrzynką bezpieczników pod maską od parkowania auta pod choinką i zatkanych opdpływów. Może to coś podobnego i brak gdzies napięcia?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.08.2017, 14:16 

Dołączył: 21.02.2017
Posty: 6
Zdiagnozowałem problem w Panamerze. Przekaźnik w bagażniku na płytce z bezpiecznikami tymi przykręcanymi w pionie, oznaczenie "370". Powierzchnia styku lekko zaśniedziała. Wymieniłem na nowy i auto śmiga jak nówka ;) nawet wszystkie błędy zgasły !!! Może komuś się przyda na przyszłość


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.08.2017, 23:35 

Dołączył: 30.05.2016
Posty: 152
Wilgoci nie ma w bagazniku? Jak jest to udroznij odplywy tylnej klapy żeby problem nie powrócił


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum