Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 3.04.2018, 14:23 

Dołączył: 2.04.2018
Posty: 10
Sławomir napisał(a):
adrian91 napisał(a):
tak do 330.000 brutto

1. Jaka jest różnica w spalaniu między 4s a gts, obecnie C43 pali około 15.5l przy dynamicznej jeździe nie schodząc poniżej 200 na autostradzie , ekonomiczna to 9l przy 90-120km/h , mieszana 13l

Serio? Taki budżet i martwisz się o spalanie? :D Jak dla mnie to słoma wystaje. Przypomnę, że taka Panamera będzie tracić kilkadziesiąt tysięcy rocznie na wartości.

A co do samego GTSa, gdyby był w ofercie Cayenne z tym wolnossącym V8 to na Turbo bym nawet nie spojrzał. Najlepszy silnik z jakiego niestety Porsche się wycofało :( Kolega taką Panamerą GTS jeździ i chwali.


Spalanie interesuje mnie tylko dlatego że robię troche KM rocznie
Mercedesa mam od lipca 2017 i zrobiłem nim 40.000 ( nie wiem czy to dużo czy mało dla CB)wiec tylko i wyłącznie interesowała mnie różnica miedzy 3.0 v6 bo tez taki motor mam w C klasie a 4.8 w gtsie bo nigdy v8 nie miałem

Wiec jakby gts palił przy 200 km/h 25l to bym się zastanowił nad 4s


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.04.2018, 15:51 

Dołączył: 11.12.2011
Posty: 761
GTS przy 200km/h będzie palił koło 16-18l.
Moja 4S z tym samym silnikiem ( 4.8 V8 ) paliła ponad 15l jeszli leciało się cały czas ponad 200km/h.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.04.2018, 16:49 

Dołączył: 27.12.2016
Posty: 51
adrian91 napisał(a):
A żeby nie czekać tych 3mcy to może poprzedni właściciel zrobić przegląd a ja jak odkupie auto to porsche approved przejdzie na mnie ?


Można to zrobić od ręki przy kupowaniu auta. Ja tak zrobiłem jak kupowałem moja 911. Wszystko w jednym miejscu. Auto i przedłużenie approved. Testy auta pod approved były zrobione wcześniej po podpisaniu przedwstępnej umowy


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.04.2018, 17:53 

Dołączył: 2.04.2018
Posty: 10
danzigpl napisał(a):
adrian91 napisał(a):
A żeby nie czekać tych 3mcy to może poprzedni właściciel zrobić przegląd a ja jak odkupie auto to porsche approved przejdzie na mnie ?


Można to zrobić od ręki przy kupowaniu auta. Ja tak zrobiłem jak kupowałem moja 911. Wszystko w jednym miejscu. Auto i przedłużenie approved. Testy auta pod approved były zrobione wcześniej po podpisaniu przedwstępnej umowy


Ale to rozumiem że chodzi o zakup w ASO ?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 1.07.2018, 23:07 

Dołączył: 27.12.2016
Posty: 51
adrian91 napisał(a):
danzigpl napisał(a):
adrian91 napisał(a):
A żeby nie czekać tych 3mcy to może poprzedni właściciel zrobić przegląd a ja jak odkupie auto to porsche approved przejdzie na mnie ?


Można to zrobić od ręki przy kupowaniu auta. Ja tak zrobiłem jak kupowałem moja 911. Wszystko w jednym miejscu. Auto i przedłużenie approved. Testy auta pod approved były zrobione wcześniej po podpisaniu przedwstępnej umowy


Ale to rozumiem że chodzi o zakup w ASO ?


Nie, kupowałem prywatnie od właściciela. On zrobił przegląd na approved w dniu umowy i zaraz potem sprzedał mi auto.

Aso użyczyło nam pokoiku na cała transakcje. Tez zarobili bo gwarancja approved nie jest za darmo wiec nikt nie robił problemów


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 1.07.2018, 23:11 

Dołączył: 27.12.2016
Posty: 51
danzigpl napisał(a):
adrian91 napisał(a):
danzigpl napisał(a):
adrian91 napisał(a):
A żeby nie czekać tych 3mcy to może poprzedni właściciel zrobić przegląd a ja jak odkupie auto to porsche approved przejdzie na mnie ?


Można to zrobić od ręki przy kupowaniu auta. Ja tak zrobiłem jak kupowałem moja 911. Wszystko w jednym miejscu. Auto i przedłużenie approved. Testy auta pod approved były zrobione wcześniej po podpisaniu przedwstępnej umowy


Ale to rozumiem że chodzi o zakup w ASO ?


Nie, kupowałem prywatnie od właściciela. On zrobił przegląd na approved w dniu umowy i zaraz potem sprzedał mi auto.

Aso użyczyło nam pokoiku na cała transakcje. Tez zarobili bo gwarancja approved nie jest za darmo wiec nikt nie robił problemów


Odpowiadając na drugie pytanie, tak gwarancja approved przejdzie na ciebie i masz ciągłość


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum