Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 29.05.2023, 8:58 
Avatar użytkownika

Dołączył: 29.11.2015
Posty: 121
Lokalizacja: Zabrze
Nr klubowicza: 783
Barti napisał(a):
Zrobiłem przez ten weekend ok. 1000 km z tym radiem i powstrzymywałem się od Carplaya. Poza słabym mikrofonem to rozmów to sprzęt sprawdził się w 100%. Świetna jest możliwość uruchomienia „pływającego” Yanosika dzięki czemu można odpalić dowolną inną nawigację, czy przeszukiwać muzykę a Yanosik jest cały czas aktywny i widoczny.

Mimo, że daleko mi do entuzjasty Androida to jestem pozytywnie zaskoczony.



Barti jakie są Twoje odczucia po ponad 2 miesiącach eksploatacji tego chińczyka? Stoję przed decyzją zakupu jakiegoś nowożytnego systemu do swojej 997.1 (z Bose High End Sound Package) i zastanawiam się właśnie albo nad tego rodzaju chińczykiem albo nad jakąś stacją 2DIN typu SONY, PIONIER itp...




_________________

Było 944.2 2.5 NA 1986
Jest 911 997.1 Carrera S 2005


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 29.05.2023, 20:32 
Avatar użytkownika

Dołączył: 27.11.2020
Posty: 305
Lokalizacja: Łódź
Nr klubowicza: 730
Jeśli zależy Ci na jakości dźwięku to musisz poszukać czegoś innego. Tutaj jest spory szum i piski, które słuchać przy wyłączonej muzyce i silniku. Mi to nie przeszkadza bo przy puszczonej muzyce, czy odpalonym silniku tego nie słychać. Próbowałem wyrzucać anteny dalej, uziemiać, zakładać filtry ferrytowe, ale niewiele to dało. Po prostu nie jest to sprzęt dla audiofila.

Jeśli natomiast chodzi o płynność działania i komfort odpalania wszystkich aplikacji na jakie mam ochotę to sprawdza się rewelacyjnie. Opcja pływającego Yanosika (możesz grzebać w innych aplikacjach a Yanasik czuwa w postaci małej zawsze widocznej ikonki) jest super.

Wyglądem pasuje na pewno lepiej niż coś uniwersalnego w ramce.

Podsumowując polecam o ile nie jesteś audiofilem.

Gdybyś kupował to szukaj w wykonaniu OwTosin i to najlepiej w jak najbogatszej wersji.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 29.05.2023, 22:16 
Avatar użytkownika

Dołączył: 29.11.2015
Posty: 121
Lokalizacja: Zabrze
Nr klubowicza: 783
Barti napisał(a):
Jeśli zależy Ci na jakości dźwięku to musisz poszukać czegoś innego. Tutaj jest spory szum i piski, które słuchać przy wyłączonej muzyce i silniku. Mi to nie przeszkadza bo przy puszczonej muzyce, czy odpalonym silniku tego nie słychać. Próbowałem wyrzucać anteny dalej, uziemiać, zakładać filtry ferrytowe, ale niewiele to dało. Po prostu nie jest to sprzęt dla audiofila.

Jeśli natomiast chodzi o płynność działania i komfort odpalania wszystkich aplikacji na jakie mam ochotę to sprawdza się rewelacyjnie. Opcja pływającego Yanosika (możesz grzebać w innych aplikacjach a Yanasik czuwa w postaci małej zawsze widocznej ikonki) jest super.

Wyglądem pasuje na pewno lepiej niż coś uniwersalnego w ramce.

Podsumowując polecam o ile nie jesteś audiofilem.

Gdybyś kupował to szukaj w wykonaniu OwTosin i to najlepiej w jak najbogatszej wersji.



Dzięki za odpowiedź. Czyli musiałbym zamówić np. tą wersję: https://pl.aliexpress.com/item/10050051 ... pt=glo2pol

Muszę to sobie dokładnie przemyśleć... Dla mnie priorytety to: CarPlay, zestaw głośnomówiący i przyzwoita (poprawna) jakość muzyki. Ale audiofilem nie jestem ;)




_________________

Było 944.2 2.5 NA 1986
Jest 911 997.1 Carrera S 2005


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 29.05.2023, 22:51 
Avatar użytkownika

Dołączył: 27.11.2020
Posty: 305
Lokalizacja: Łódź
Nr klubowicza: 730
Zamówienia na Ali są specyficzne, musisz wybrać odpowiednią wersję. Ja polecam nr 18, szczególnie że masz Bose, więc będziesz potrzebował konwerter MOST który w tym zestawie już jest:

Obrazek

Bezprzewodowy CarPlay jest w tym wariancie wbudowany choć z opisu to nie wynika.

Jeśli będziesz w Łodzi to zapraszam, będziesz mógł obejrzeć na żywo i posłuchać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.05.2023, 19:45 

Dołączył: 28.12.2011
Posty: 747
A sprawdzal ktos juz ten oryginalny sprzet? https://newsroom.porsche.com/en/2023/pr ... 30885.html


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum