Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 18.12.2014, 18:25 

Dołączył: 12.08.2012
Posty: 560
Jestem pod dużym wrażeniem działania i obsługi w Porsche Centras Vilnius - Litwa.

Na początku tygodnia byłem w Wilnie i miałem problem z Panamerą. Nie chciała zapalić choć wszystko działało. Do tego nie miałem wkręcanego uchwytu holowniczego - w PCW trzeba czekać 3 dni na uchwyt i musiałem pojechać bez niego. W PCV na szczeście ludzie myślą i mi sprzedali od ręki z nowego samochodu (a zamówiony który przyjdzie wtedy włożą do nowego samochodu). Laweta przyjechała od razu z uchwytem. Samochód przyjechał do serwisu o 18:20. Od razu się nim zajęto i po 1 godzinie samochód został naprawiony. Nie był dokręcony przewód napięcia do silnika. Kwota za naprawę czysto symboliczna. Pracownicy naprawiali go po godzinach bo serwis do 19 czynny. Do tego podczas naprawy super rozmowa z kierownikiem serwisu utalentowanym kierowcą wyścigowym - zwycięzcą tegorocznego Volkswagen Castrol Cup oraz wcześniejszych edycji, Mistrza Litwy, Łotwy i Estonii. W bonusie dostałem jeszcze darmową aktualizację sterownika silnika DME oraz gadżety Porsche - następnego dnia przyjechałem na aktualizację.
Jestem pod dużym wrażeniem i podziwem dla obsługi, organizacji i normalnego (czyli życzliwego i uprzejmego) podejścia do ludzi przez pracowników.

Do tego atrakcyjne ceny samochodów - nowy Cayman trochę ponad 200tys. zł. 991 Turbo S niecałe 850tys. chyba. Dużo sprzedają, w tym roku 100 samochodów w kraju gdzie żyje 3 mln ludzi, w tym 3 GT3 i 2 918.
Jest to ciekawa alternatywa:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.12.2014, 18:36 

Dołączył: 28.12.2011
Posty: 747
👍 mam nadzieje ze czytaja to nasi wspaniali serwisanci, zwlaszcza z PC Sopot. Jak ostatnio podjechalem zeby zrobic maly przeglad kontrolny przed wyjazdem w dalsza trase to padla odp z fochem ze takimi duperelami to nie maja sie czasu zajmowac...co oczywiscie jest przykre ale predzej czy pozniej odbije sie na ich biznesie. Ja np chetnie byl Litwe, Łotwe czy Estonie autem odwiedzil bo mam tak znajomych-a jak przeglad przyjdzie tam zrobic to czemu nie 😎


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.12.2014, 19:42 

Dołączył: 13.02.2012
Posty: 1300
Nr klubowicza: 304
No proszę, super podejście.
Gdyby u nas Cayman kosztował 200 tys, sam bym go chętnie kupił, ale niestety u nas jest 300. :cry:




_________________

Andrzej
911


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.12.2014, 22:09 

Dołączył: 13.04.2014
Posty: 81
Skoro nówki Cayman są po około 200 tysiecy zł to po ile chodzą używki ? 150 ? :shock: Może są to jakieś słabsze wersje niż te sprzedawane normalnie w PL ? Słyszałem o słabszych Caymanach i Boxsterach w jakimś kraju ze względu na podatek ale nie pamiętam właśnie w którym to było..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.12.2014, 22:50 

Dołączył: 12.08.2012
Posty: 560
Normalne. Cayman jeszcze był w super kolorze - takim brązowym wpadającym w miedź. PDK, sport chrono, felgi 21 cali.
Nie ma akcyzy to robi swoje:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.12.2014, 23:13 

Dołączył: 30.01.2014
Posty: 342
czy ja wiem czy to jakaś tam okazja??? ceny nowych podane bez vat...
http://www.porsche.lt/lt/used_cars


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum