Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 3.03.2015, 14:23 

Dołączył: 4.05.2014
Posty: 13
Wie ktoś coś o tym Boxsterze?

http://allegro.pl/porsche-boxster-s-bez ... 18923.html

W okolicy jest Lellek, jeśli dobrze kojarzę - to jest pewno najlepsze miejsce do sprawdzenia go?

Pozdrawiam,
FenixV


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 3.03.2015, 15:05 

Dołączył: 13.04.2014
Posty: 81
Coś nie bardzo chce pokazać tył auta ?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 3.03.2015, 15:30 

Dołączył: 6.10.2013
Posty: 802
Wygląda na zdjęciach ładnie, cena skorelowana z wyglądem, widać fakt nowe tracze i raczej opony w dobrym stanie, ale nie kupuje się dla tarcz, zawsze powtarzam sprawdź w serwisie i jeśli jest tak jak pisze właściciel to kupuj i na pewno negocjuj cenę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 3.03.2015, 15:54 

Dołączył: 4.05.2014
Posty: 13
Dzięki, właśnie mi też wygląda ładnie, ale nigdy nie wiadomo. Serwis na 100%, tylko pytam, bo może ktoś coś wie. Z ceną też mam nadzieję, że trochę bym zszedł - dwa miechy temu był prawie identyczny czarny 986 S '04 z jasną tapicerką z podobnym przebiegiem i z oponami zimowymi za 49,999.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: moje zdanie
PostNapisane: 3.03.2015, 18:40 

Dołączył: 1.03.2015
Posty: 30
65 000 zl to sporo nawet jak za S ke .

Ładny jak każdy do którego założysz zderzak od carrery .

Gdybym miał wydać 65 000zl to troszkę dokładając
kupiłbym znacznie nowszego bo 2007-2008 rok CAYMANA.

Pojawiają się już od 72 000 - 80 000zl .


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 4.03.2015, 2:00 

Dołączył: 22.06.2009
Posty: 826
A ja uważam ze to bardzo przyzwoita cena pod warunkiem że auto jest zgodne z opisem(wystarczy sprawdzić na mobile ile kosztuje takie auto+doliczyć akcyzę) no chyba,że porównujemy do poszpachlowanych śmietnikow zalegających po kilka lat na portalach ogłoszeniowych.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: Re: moje zdanie
PostNapisane: 5.03.2015, 0:01 

Dołączył: 6.10.2013
Posty: 802
Ta....... kupisz Caymana w tej cenie, ja śmiem twierdzić, że możesz trafić nawet na dwa w jednym, ale możesz się dowiedzieć w najmniej odpowiedniej sytuacji, jak mi znajdziesz Caymana w 100% pewnego w tej cenie to biorę w ciemno, bo w tej chwili nie widzę żadnego wystawionego, który nie miał czegoś robionego.

askomadam napisał(a):
65 000 zl to sporo nawet jak za S ke .

Ładny jak każdy do którego założysz zderzak od carrery .

Gdybym miał wydać 65 000zl to troszkę dokładając
kupiłbym znacznie nowszego bo 2007-2008 rok CAYMANA.

Pojawiają się już od 72 000 - 80 000zl .


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 6.03.2015, 19:09 

Dołączył: 21.10.2012
Posty: 583
Cudów nie ma. Jak ktoś ma pewne autko to go za bezcen nie odda. Zdarzają się cuda, tylko dlaczego ja ty on mamy mieć akurat to szczęście takie auto "okazyjne" kupić? Są ludzie którzy nic innego nie robią tylko takie "perełki" wyszukują siedząc całymi dniami na necie... Kilka razy wystawiałem komórki w dobrych cenach (kolega sprzedawał bo mu na kasie zależało). Sprzedawały się po kilku minutach. Porsche nie wybacza . Kupisz paścia zostaniesz z ręką w nocniku. Kolega miał (nie wiem czy jeszcze ma) Boxa 2,7 z roku również 2004 za 55 tyś zł..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: Re: moje zdanie
PostNapisane: 6.03.2015, 21:47 

Dołączył: 1.01.2015
Posty: 1013
Kubuś72 napisał(a):
Ta....... kupisz Caymana w tej cenie, ja śmiem twierdzić, że możesz trafić nawet na dwa w jednym, ale możesz się dowiedzieć w najmniej odpowiedniej sytuacji, jak mi znajdziesz Caymana w 100% pewnego w tej cenie to biorę w ciemno, bo w tej chwili nie widzę żadnego wystawionego, który nie miał czegoś robionego.


Troche drozej ale nie tak znowu strasznie kupilem wczoraj Caymana S bez sladow wypadku, forumowego, jednak dosc slabo wyposazonego i z US. Zbadalem na ile sie dalo i wyglada zdrowo. Wiec da sie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: Re: moje zdanie
PostNapisane: 6.03.2015, 22:40 

Dołączył: 6.10.2013
Posty: 802
Gratuluję, i życzę udanego egzemplarza, na forum każdy prezentuje swoje opinie, miałem ponad 40 samochodów i pamiętam okazje, które okazywały się później problemem, więc ja w nie wierzę, ale dużo w tym racji, że to nie są zwyczajne samochody i popyt jest ograniczony.
tunix napisał(a):
Kubuś72 napisał(a):
Ta....... kupisz Caymana w tej cenie, ja śmiem twierdzić, że możesz trafić nawet na dwa w jednym, ale możesz się dowiedzieć w najmniej odpowiedniej sytuacji, jak mi znajdziesz Caymana w 100% pewnego w tej cenie to biorę w ciemno, bo w tej chwili nie widzę żadnego wystawionego, który nie miał czegoś robionego.


Troche drozej ale nie tak znowu strasznie kupilem wczoraj Caymana S bez sladow wypadku, forumowego, jednak dosc slabo wyposazonego i z US. Zbadalem na ile sie dalo i wyglada zdrowo. Wiec da sie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: Re: moje zdanie
PostNapisane: 6.03.2015, 23:49 

Dołączył: 2.12.2010
Posty: 525
Lokalizacja: Toruń/Gdańsk
Nr klubowicza: 412
tunix napisał(a):
Kubuś72 napisał(a):
Ta....... kupisz Caymana w tej cenie, ja śmiem twierdzić, że możesz trafić nawet na dwa w jednym, ale możesz się dowiedzieć w najmniej odpowiedniej sytuacji, jak mi znajdziesz Caymana w 100% pewnego w tej cenie to biorę w ciemno, bo w tej chwili nie widzę żadnego wystawionego, który nie miał czegoś robionego.


Troche drozej ale nie tak znowu strasznie kupilem wczoraj Caymana S bez sladow wypadku, forumowego, jednak dosc slabo wyposazonego i z US. Zbadalem na ile sie dalo i wyglada zdrowo. Wiec da sie :)


Czerwony z Bydgoszczy?

Gratuluję zakupu i wiele frajdy z użytkowania. :drive:




_________________

Marcin
było: 986, 987S, 996.2 Targa Orient Red Metallic
jest: Macan S i Boxster 718
http://WWW.AURAN.PL
http://WWW.MISSALA.PL
Perfumeria Quality Gdańsk


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: Re: moje zdanie
PostNapisane: 6.03.2015, 23:57 

Dołączył: 1.01.2015
Posty: 1013
PoZoR napisał(a):
Czerwony z Bydgoszczy?

Gratuluję zakupu i wiele frajdy z użytkowania. :drive:


Tak jest :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: Re: moje zdanie
PostNapisane: 7.03.2015, 0:10 

Dołączył: 1.01.2015
Posty: 1013
Kubuś72 napisał(a):
Gratuluję, i życzę udanego egzemplarza, na forum każdy prezentuje swoje opinie, miałem ponad 40 samochodów i pamiętam okazje, które okazywały się później problemem, więc ja w nie wierzę, ale dużo w tym racji, że to nie są zwyczajne samochody i popyt jest ograniczony.


Z nietypowymi autami to jakos dziwnie jest. Gdy kupowalem s2000 szukalem bezwypadkowej sztuki osiem miesiecy. Wymieklem i kupilem fabrycznie nowa. Gdy sprzedawalem i chcialem ciut wiecej niz bite egzemplarze, zainteresowanie bylo znikome. Sprzedalem za granice. Potem rozmyslilem sie i chcialem kupic druga, znowu szukalem i nie znalazlem. Mysle ze z Caymanami moze byc podobnie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: Re: moje zdanie
PostNapisane: 7.03.2015, 0:12 

Dołączył: 2.12.2010
Posty: 525
Lokalizacja: Toruń/Gdańsk
Nr klubowicza: 412
tunix napisał(a):
PoZoR napisał(a):
Czerwony z Bydgoszczy?

Gratuluję zakupu i wiele frajdy z użytkowania. :drive:


Tak jest :)

No teraz zapraszamy do Klubu :D
http://cms.porsche-clubs.com/PorscheClu ... 7A004333CF




_________________

Marcin
było: 986, 987S, 996.2 Targa Orient Red Metallic
jest: Macan S i Boxster 718
http://WWW.AURAN.PL
http://WWW.MISSALA.PL
Perfumeria Quality Gdańsk


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 7.03.2015, 0:47 

Dołączył: 13.02.2012
Posty: 1300
Nr klubowicza: 304
Gratuluję Caymana.
Miałem wiele aut i nie ma takiej zależności że tylko najdroższe egzemplarze są dobra, a tanie to bubel. Każde auto trzeba sprawdzić przed zakupem, dobrze też jest wyczuć właściciela, jego podejście do auta, eksploatacji, dbałości, pobudek dla których sprzedaje auto, itd. Można kupic złom za 28 tys jak i za 65. (np. w przypadku Boxstera 986)




_________________

Andrzej
911


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum