Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Zegary 997
PostNapisane: 22.07.2020, 23:55 

Dołączył: 18.07.2020
Posty: 26
Cześć,
czy w 997 występują dwa rodzaje tarcz? W samochodzie który kupuje cyfry są jakby z przesunięciem względem tła. Myślałem że to naklejka ale znalazłem ofertę 997 z Japonii gdzie zegary są identyczne. W większości samochodów widziałem zwykłe tarcze, po prostu czarne cyfry na białym tle. Z czego to wynika? Produkowane były dwa rodzaje cyferblatów?


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: Re: Zegary 997
PostNapisane: 23.07.2020, 10:32 

Dołączył: 6.04.2008
Posty: 316
Lokalizacja: W-wa
Nr klubowicza: 114
Ja miałem w 997tt z US tarcze milowe z napisami. Co więcej na tarczy srebrnej była naklejona biała folia (rozwiązanie fabryczne), bo auto miało opcję "zegary w kolorze białym" pewnie za sowitą dopłatą.
Kupiłem na eBay'u ori europejskie tarcze (z km'h i ikonami) i kolega mi je przełożył. Wyszło świetnie, zarówno estetycznie jak i użytkowo.

Bardzo ważna podpowiedź: przed jakąkolwiek operacją przekładania tarcz trzeba zrobić zdjęcie ustawienia wskazówek na nagrzanym silniku na biegu jałowym, tak by przy ponownym ich montażu nie fałszowały odczytów.




_________________

Klubowicz nr 114


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: Re: Zegary 997
PostNapisane: 23.07.2020, 10:35 

Dołączył: 6.04.2008
Posty: 316
Lokalizacja: W-wa
Nr klubowicza: 114
A patrząc na twoje zdjęcia mam właśnie wrażenie, że tam jest fabryczna naklejka zmieniająca tło ze srebrnego na białe. Być może nieprecyzyjnie naklejona.




_________________

Klubowicz nr 114


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: Re: Zegary 997
PostNapisane: 25.07.2020, 11:54 

Dołączył: 10.10.2016
Posty: 227
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: Re: Zegary 997
PostNapisane: 14.09.2020, 22:36 

Dołączył: 18.07.2020
Posty: 26
pawelmontana napisał(a):
Ja miałem w 997tt z US tarcze milowe z napisami. Co więcej na tarczy srebrnej była naklejona biała folia (rozwiązanie fabryczne), bo auto miało opcję "zegary w kolorze białym" pewnie za sowitą dopłatą.
Kupiłem na eBay'u ori europejskie tarcze (z km'h i ikonami) i kolega mi je przełożył. Wyszło świetnie, zarówno estetycznie jak i użytkowo.

Bardzo ważna podpowiedź: przed jakąkolwiek operacją przekładania tarcz trzeba zrobić zdjęcie ustawienia wskazówek na nagrzanym silniku na biegu jałowym, tak by przy ponownym ich montażu nie fałszowały odczytów.


No właśnie kupiłem 997.1 z US gdzie ktoś zmienił tarcze ale widać nie skorzystał z podpowiedzi:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum