Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 16.05.2015, 20:13 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 4089
a moim zdaniem nie należy zamykać tej dyskusji, tylko wrzucić na luz z naszej strony - czyli nie komentować każdego wpisu, po prostu je czytać i wdrażać to co się da, co jest słuszne. Część uwag jest cennych, i chłopaki reagują i niektóre zmiany już widać (brawo za rozbudowę prawej strony!). Zamknięcie dyskusji spowoduje tylko postrzeganie nas jako buców, a potem, jak otworzymy dyskusję, po zmianach, to dyskusja powróci i tak, bo pewnie nie wszystko będzie na 100% idealne. Poza tym, forum będzie rozwijane na bieżąco, więc nigdy chyba nie będzie finalnej wersji. To jego zaleta, że będzie żyło i zmieniało się wg nowych potrzeb.
uwagi które nic nie wnoszą po prostu pozostawiać bez komentarza/nie wkurzać się niepotrzebnie - robić swoje.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.05.2015, 21:17 

Dołączył: 24.11.2012
Posty: 249
Panowie z zarządu, moderatorzy.

Napiszcie prosimy w kilku punktach, zwięźle, "po wojskowemu" w jakim kierunku zmierza forum.

To właśnie ten brak rzeczowej informacji z waszej strony wprowadza panikę i destrukcyjne wnioski u pozostałych odciętych od info.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.05.2015, 22:01 

Dołączył: 20.03.2007
Posty: 285
Nie udzielam się na tym forum zbyt dużo, ale swoje dorzucę:
Tak, jak ktoś wcześniej zauważył - na ekranie zrobiło się zbyt wąsko (jednak trzeba poszerzyć ramki z wątkami).
To forum PCP, część publiczna. Jeżeli członkowie/zarząd chcą by to wyglądało tak jak teraz się prezentuje - proszę bardzo. Ja tu jestem gościem, nie zamierzam się łokciami rozpychać ;) Od siebie powiem tylko, że część "członkowskiego" forum mogłaby być widoczna "do odczytu". Jeżeli nie dla wszystkich, to dla zarejestrowanych użytkowników. Nieszczęsna giełda, na której sprzedawać i kupować mogą tylko klubowicze jest strzałem w stopę. Widoczne oferty (klubowiczów) tylko mogą pomóc rekrutacji nowych maniaków, wszakże jednak trzeba mieć porsche, żeby dołączyć do klubu. Tak trochę zgodnie z zasadą, że lizak smakuje najlepiej przez szybę :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.05.2015, 22:32 

Dołączył: 4.06.2012
Posty: 63
Wchodzę i spotkałem się ze zmianą na forum, najważniejsze jest to że Administratorzy pracują i usprawniają forum. Bardzo pozytywna zmiana. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.05.2015, 23:28 

Dołączył: 28.08.2012
Posty: 150
Forum swoimi wypowiedziami tworzyli wszyscy. Teraz wiekszosc tematów jest w czesci "klubowej", do ktorej ci ktorzy te tematy zakladali nie maja dostepu...

Swoja drogą ciekawe ile by zostało treści jakby skasowac wypowiedzi nieklubowiczow??

Przypuszczam ze powstanie alternatywne forum, a tu pozostana tylko ci najtwardsi głową, powodzenia :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 17.05.2015, 1:55 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.09.2009
Posty: 4943
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Nr klubowicza: 281
Panowie (w większości)
Proszę uspokójcie proszę herbatę. Prace nad nową formą forum cały czas trwają. Wszystkich nie tylko klubowiczów zapraszam jeszcze jutro na klubowe stoisko podczas targów Auto Nostalgia w Warszawie. Będzie można na żywo pogadać z niektórymi z "twardogłowych" :-)
Pozdrawiam serdecznie
Mata
Ps. I na prawdę zdajemy sobie sprawę, że np. w rubryce giełda łatwiej jest coś sprzedać lub kupić jak widzą ją wszyscy forumowicze a nie tylko klubowicze....




_________________

jest: 356C '65, 912 '66, 914-6 '70, 996 Millennium '00, 126p S ’78, R129 500SL ’92

było: 914-4 ’73, 914-4 CanAm '74, 924 '79, 944 '84, 944S2 cabrio '90, 968 cabrio '92, 986S '00, 996.2 targa '03

Michał
IG: mr.mata912


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 17.05.2015, 18:26 

Dołączył: 10.08.2007
Posty: 241
udzielam sie na kilku "forach" wiekszosc z nich podupadlo znaczaco w ostatnich latach a od kilku obserwuje zdecydowany odplyw ludzi na rzecz FB i innych portali spolecznosciowych...

oby wprowadzone zmiany nie okazaly sie gwozdziem do trumny tego forumm ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 17.05.2015, 21:08 

Dołączył: 18.03.2007
Posty: 1367
DK napisał(a):
Piotrze bo w naszym kraju potrzebny jest ring do upustu adrenaliny i każdy pretekst dobry aby wylać gorycz ;)
Nie wiadomo czy lepiej zamknąć forum na tydzień lub dłużej czy stopniowo wdrażać zmiany? jak widać chyba to pierwsze było by bezpieczniejsze.


Gratuluję wysokiego poziomu samooceny, również arogancji wobec społeczności klubo- i nieklubowiczòw którzy to miejsce tworzyli.
Szanowny Pan raczej nie jest Ambaasadorem marki.

Czytam dalszy ciąg dyskusji jako Gość i dziwi mnie (w kontekście lat i stażu) postawa Piotra, Marcina, kolegów zabiegających o szeroki dostęp do "dobroci" klubowych i zawsze zabiegających o szeroki udział na forum, imprezach, eventach, spotkaniach, nie tylko dla członkòw klubu ale dla całej społeczności posiadaczy marki... no... z wyłączeniem "handlarzy"

Dziwne to ... no ale podobno tylko krowa nie zmienia poglądów...

P.S.
ponieważ "dałem radę" się zalogowac, oznacza to że moje konto nie zostało usunięte, dopòki tak się nie stanie , od czasu do czasu "upuszczę adrenaliny i wyleję goryczy" bo głupotę należy tępić wszelkimi możliwymi sposobami.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 17.05.2015, 21:26 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 2053
Nr klubowicza: 068
upuszczaj Jacek i lej
i tak Cię lubię :)




_________________

Marcin
----------------
http://trzymajgaz.pl/about-me/
https://www.facebook.com/TrzymajGaz/
http://aidi.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 19.05.2015, 9:33 

Dołączył: 12.05.2014
Posty: 69
Z mojej strony podziękowania dla Twórców za nowe szaty forum - jest dużo ładniej (jako architekt coś niecoś się znam na estetyce :) Szcun, że angażujecie swój czas dla poprawy funkcjonowania strony. Piotr


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 19.05.2015, 15:18 

Dołączył: 21.10.2012
Posty: 583
Moim zdaniem forum powinno być ogólnodostępne (no może prócz spraw klubowych itp).Chociaż może niekoniecznie :roll: , może ktoś to przejrzy i cała ta otoczka skłoni go do wstąpienia w szeregi :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 20.05.2015, 8:00 

Dołączył: 11.05.2014
Posty: 1929
Generalnie od ponad dekady uczestniczę w forach motoryzacyjnych związanymi z markami którymi się poruszam na co dzień ale to co zaszło tutaj jest dla mnie niezrozumiałe. Na każdym forum są działy zablokowane tylko dla klubowiczów ale jednak większa część forum (zwłaszcza techniczne) jest ogólnodostępne (chociażby większość for zagranicznych dotyczących marki Porsche). To co zachodzi na tym forum dla mnie ma znamiona snobizmu, a nie dopuszczanie osób które są związane dłuższy czas z forum a z różnych przyczyn nie chcą opłacać składki klubowej - do większości działów to już wybaczcie stwierdzenie - jakaś paranoja.
Nie dziwię się głosom krytycznym bo to jest postawienie sprawy na ostrzu noża - albo zapłacicie składkę za dostęp do treści albo spadajcie..
Do tej pory fajnie mi się Wasze forum czytało gdyż większość z Was uważam ciekawie opowiada o marce itp. Ale w przypadku gdy mam dostęp do jednego działu który z powodzeniem mogę nazwać misz-masz to przepraszam ale zaglądał tutaj nie będę. I nie chodzi mi o marne 500 czy 600pln bo to jak ktoś stwierdził 1 tankowanie auta, ale o fakt że nic ciekawego już się tutaj nie dowiem bo większość z Was w tym dziale nic nie napisze a doszukanie się czegoś będzie graniczyło z cudem..

a opowiadanie bajek że coś się zmieni to wiecie - między bajki - bo jak już to zmienicie to zostanie Was 30% mniej..

przemyślcie jeszcze raz pewne kwestie czy warto robić z tego forum getto..

z pozdrowieniami ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 20.05.2015, 9:16 

Dołączył: 19.03.2009
Posty: 213
generalnie zgadzam się z powyższą oceną (tsubasa).
Dodam tylko od siebie, że jakoś nikt nie zauważa istnienia 'drobnej' bariery przystąpienia do klubu: nie jest nią wbrew pozorom składka, ale wymóg posiadania Porsche. W konsekwencji, odcinamy od ciekawych treści ludzi, którzy szukają informacji przed decyzją o zakupie Porsche (potencjalni klubowicze). Jest w tym jakaś sprzeczność - chcemy popularyzować markę i klub, a chowamy się w krzakach. Dziwne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 20.05.2015, 11:36 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3698
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
Prace nad modernizacją forum trwają nadal.
Dziękujemy za sugestie i wnioski.




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 23.05.2015, 9:43 

Dołączył: 14.04.2014
Posty: 62
Świetny pomysł z ograniczeniem funkcjonalności forum. Za miesiąc będzie tu 10%aktywnych użytkowników, nowych nie przybędzie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 23.05.2015, 14:17 

Dołączył: 4.12.2014
Posty: 48
DK napisał(a):
Prace nad modernizacją forum trwają nadal.
Dziękujemy za sugestie i wnioski.



Czy jest mozliwosc uzsykac dostep do wątków - ktore byly dostepne przed zmianami na forum ?

Przykladowy link do tematu który nie działa po zmianach.

http://porscheclub.home.pl/forum/viewtopic.php?t=11891


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 23.05.2015, 18:32 
Avatar użytkownika

Dołączył: 20.05.2015
Posty: 2018
Lokalizacja: Tychy
Nr klubowicza: 468
Witam
Czy jest możliwość otrzymać dostęp do tematu:
post121313.html#p121313
Chętnie przystąpię do klubu, ale muszę posiadać Porsche.
Kupić taki samochód chcę, ale informacje o egzemplarzu który mnie interesuje są w niedostępnej dla mnie części i ... koło się zamyka :(
Z góry zatem dziękuję za udostępnienie interesującego mnie wątku.
pozdrawiam
Adam




_________________

pozdrawiam
Adam

===================
944/993/986/996T/970


http://www.prosiakovo.pl
http://www.enotrip.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 24.05.2015, 18:04 

Dołączył: 18.01.2014
Posty: 24
Witam
Panowie czy to forum może z powrotem działać w tak fantastyczny sposób jak przed zmianą.
Nie wszyscy jesteśmy i będziemy klubowiczami ale wiedza płynąca z forum jest super-dlaczego chcecie nas tego pozbawiać.
Chyba to nie jest promocja marki Porsche która( po zmianach forum) okazuje się być marka dla wybranych.
Szkoda


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.05.2015, 0:26 

Dołączył: 4.05.2011
Posty: 644
Bez jaj - Panowie jak chcecie zachęcić potencjalnych nabywców Porsche do wstąpienia do klubu przy takiej stronie klubowej? :shock:

Może jakiś jasny komunikat w tym zakresie by się przydał?
W którą stronę idziemy i dokąd zmierzamy?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.05.2015, 22:15 

Dołączył: 8.04.2014
Posty: 40
zanim się kupi wymarzone auto warto się czegoś o nim dowiedzieć ...

więc ja proponuję forum otwarte dla wszystkich a jedynie z 2/3 działy zamknięte dla społeczności vip/admin itp

i przepraszam ale nie mogę się powstrzymać - jak to mówią :

jest porsche 911 i jest porsche cayenne ...
(jest to jedyne forum na którym jestem gdzie jest taka trudność z dostępem do działu technicznego/kupię/sam naprawia/sprzedam etc)

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum