Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Zmiana na Forum
PostNapisane: 1.04.2018, 22:58 
Członek Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 3886
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 029
Najpierw Życzenia Świąteczne !
Jakoś w tym roku ich brak ? Czy to zmiana obyczajów daje znać o sobie, może dobra zmiana, a może zmiana paska z tematami, bo witryna tematów bieżących została skrócona do sześciu, zarówno w części klubowej jak i ogólnodostępnej. Więc ci, którzy nie śledzą forum codziennie, tracą wgląd w wiele tematów, a nie każdy sięga do archiwum. Powiększenie "Przyklejonych", no dobrze, ale miejsce na "Informacje naszych partnerów" czy "English..."zabiera miejsce i obawiam się, będą to miejsca martwe. Więc proszę przywróćcie dłuższy format witryn z bieżącymi tematami, bo np. Życzenia Świąteczne, jak będą, szybko znikną po np. kilku wpisach typu "witam".
Tak, tak, domyślam się...względy organizacyjne, odgórne itp. Za wykłady dziękuję. Piszę to co mi trochę uszczupliło przyjemność korzystania z Forum.




_________________

były: 911 - T'73, S'77, SC'81, turbo look'84,
targa'88,
Boxster - 98
------------------
996 - 01


Góra
 Zobacz profil YIM  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.04.2018, 0:25 

Dołączył: 26.05.2014
Posty: 415
Całkowicie się zgadzam. W tym momencie mam 5 sekcji po prawej stronie (rozumiem że aktywni klubowicze mają jeszcze jedną?) i w sumie czasem już nie wiem jak przeglądać forum. Może do tej pory robiłem to źle (głównie klikam w najnowsze posty). Swoją drogą, jaka jest różnica między postami z PCP a forum publicznego? Oba są dostępne publicznie. Za to czasami znajdzie się jakiś post (np w aktualnych przyklejonych dla wszystkich), które pokazjuą planszę że nie mam do tego dostępu. To po co pokazywać? ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.04.2018, 0:35 

Dołączył: 2.12.2010
Posty: 525
Lokalizacja: Toruń/Gdańsk
Nr klubowicza: 412
pdmobil napisał(a):
Najpierw Życzenia Świąteczne !
Jakoś w tym roku ich brak ? Czy to zmiana obyczajów daje znać o sobie, może dobra zmiana, a może zmiana paska z tematami, bo witryna tematów bieżących została skrócona do sześciu, zarówno w części klubowej jak i ogólnodostępnej. Więc ci, którzy nie śledzą forum codziennie, tracą wgląd w wiele tematów, a nie każdy sięga do archiwum. Powiększenie "Przyklejonych", no dobrze, ale miejsce na "Informacje naszych partnerów" czy "English..."zabiera miejsce i obawiam się, będą to miejsca martwe. Więc proszę przywróćcie dłuższy format witryn z bieżącymi tematami, bo np. Życzenia Świąteczne, jak będą, szybko znikną po np. kilku wpisach typu "witam".
Tak, tak, domyślam się...względy organizacyjne, odgórne itp. Za wykłady dziękuję. Piszę to co mi trochę uszczupliło przyjemność korzystania z Forum.


+1




_________________

Marcin
było: 986, 987S, 996.2 Targa Orient Red Metallic
jest: Macan S i Boxster 718
http://WWW.AURAN.PL
http://WWW.MISSALA.PL
Perfumeria Quality Gdańsk


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.04.2018, 7:24 

Dołączył: 11.05.2017
Posty: 183
PoZoR napisał(a):
pdmobil napisał(a):
Najpierw Życzenia Świąteczne !
Jakoś w tym roku ich brak ? Czy to zmiana obyczajów daje znać o sobie, może dobra zmiana, a może zmiana paska z tematami, bo witryna tematów bieżących została skrócona do sześciu, zarówno w części klubowej jak i ogólnodostępnej. Więc ci, którzy nie śledzą forum codziennie, tracą wgląd w wiele tematów, a nie każdy sięga do archiwum. Powiększenie "Przyklejonych", no dobrze, ale miejsce na "Informacje naszych partnerów" czy "English..."zabiera miejsce i obawiam się, będą to miejsca martwe. Więc proszę przywróćcie dłuższy format witryn z bieżącymi tematami, bo np. Życzenia Świąteczne, jak będą, szybko znikną po np. kilku wpisach typu "witam".
Tak, tak, domyślam się...względy organizacyjne, odgórne itp. Za wykłady dziękuję. Piszę to co mi trochę uszczupliło przyjemność korzystania z Forum.


+1
Dlatego mimo wszystko (aplikacja ma swoje problemy) polecam używać i sam używam TapaTalk. Najlepiej na tablecie. Na telefonie jednak wszystko troche małe, ale też ok. Jest szybki dostęp do zakładki z 1000 ostatnich postow, dedykowana sekcja "Nieczytane". Teraz nawet niewiem o jakich zmianach na forum piszecie, bo na tapatalk ich poprostu nie widzę. Taka sugestia dla tych ktorzy nie probowali.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.04.2018, 9:43 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
macmk napisał(a):
Swoją drogą, jaka jest różnica między postami z PCP a forum publicznego? Oba są dostępne publicznie. Za to czasami znajdzie się jakiś post (np w aktualnych przyklejonych dla wszystkich), które pokazjuą planszę że nie mam do tego dostępu. To po co pokazywać? ;)

Forum publiczne to zaledwie nawet nie połowa tego co widzi klubowicz.
To , że widać tematy, które są nieosiągalne dla zwykłych forumowiczów to cecha forum i jego budowy, gdyż tworząc post jako ogłoszenie pojawia się on we wszystkich działach nawet tych co nie mogą widzieć reszty i raczej tego nie można zmienić.
Co do wydłużenia listy po ostatniej przebudowie trochę się pozmieniało i trzeba zadać to pytanie adminowi, który wprowadza zmiany.




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.04.2018, 12:45 

Dołączył: 15.11.2007
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 224
Część

Ja na przykład jak klikam na przyklejony link " Szkolenia z jazdy wyścigowej to pojawia mi się komunikat nie masz uprawnień ?

Paweł




_________________

Pozdrawiam

Paweł

911 997 TURBO :) 1/4 mili- 10.583 s > PCP Włocławek 2014
911 964 TURBO :)
Macan III GTS :)

http://www.willa911.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.04.2018, 23:15 

Dołączył: 26.05.2014
Posty: 415
Daro. napisał(a):
macmk napisał(a):
Swoją drogą, jaka jest różnica między postami z PCP a forum publicznego? Oba są dostępne publicznie. Za to czasami znajdzie się jakiś post (np w aktualnych przyklejonych dla wszystkich), które pokazjuą planszę że nie mam do tego dostępu. To po co pokazywać? ;)

Forum publiczne to zaledwie nawet nie połowa tego co widzi klubowicz.
To , że widać tematy, które są nieosiągalne dla zwykłych forumowiczów to cecha forum i jego budowy, gdyż tworząc post jako ogłoszenie pojawia się on we wszystkich działach nawet tych co nie mogą widzieć reszty i raczej tego nie można zmienić.
Co do wydłużenia listy po ostatniej przebudowie trochę się pozmieniało i trzeba zadać to pytanie adminowi, który wprowadza zmiany.


Ok, ale "Ostatnie posty forum PCP" są akurat widoczne dla nie klubowiczów, stąd moje pytanie czym to się różni od "Ostatnie posty publicznego forum".


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 5.04.2018, 0:49 
Avatar użytkownika

Dołączył: 7.10.2016
Posty: 776
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 490
[/quote]
Ok, ale "Ostatnie posty forum PCP" są akurat widoczne dla nie klubowiczów, stąd moje pytanie czym to się różni od "Ostatnie posty publicznego forum".[/quote]

To akurat pod kątem "naboru" do klubu chyba nie jest złe. Ci co nie mają dostępu widzą co tracą.
Ja nawiguję poprzez nowe posty albo nieprzeczytane posty i to chyba wystarcza, prawy pasek zupełnie pomijam.
A życzeń coś mi się wydaje, po prostu nie było.




_________________

Mateusz

http://www.pba.pl
http://www.balticlodge.pl
http://www.lidiakalita.pl
http://www.rehasport.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 5.04.2018, 9:23 

Dołączył: 26.05.2014
Posty: 415
mata70 napisał(a):
Ok, ale "Ostatnie posty forum PCP" są akurat widoczne dla nie klubowiczów, stąd moje pytanie czym to się różni od "Ostatnie posty publicznego forum".

To akurat pod kątem "naboru" do klubu chyba nie jest złe. Ci co nie mają dostępu widzą co tracą.
Ja nawiguję poprzez nowe posty albo nieprzeczytane posty i to chyba wystarcza, prawy pasek zupełnie pomijam.
A życzeń coś mi się wydaje, po prostu nie było.


Ale napisałem że są widoczne dla „nie klubowiczów”, dokładnie tak samo jako posty forum publicznego. Widoczne całkowicie, nie tylko tytuły.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 1.05.2018, 8:53 
Członek Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 3886
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 029
Ponawiam temat. Wątki z paska znikają tak szybko, że nawet nie wiadomo czasem, że były, za to niektóre tematy, np "Ułęż 2018" zajmują miejsce i w ostatnich postach i są zdublowane w przyklejonych, podobnie i wybrane inne.Informacje partnerów nadal świecą pustką, podobnie "english" Po co zajmują miejsce i ograniczają ilość wątków i w części klubowej i ogólnodostępnej. Montowanie innych aplikacji nic nie zmienia.
Poprzedni układ ułatwiał dostęp do większej ilości wątków oraz szybko pokazywał czy dany wątek jest czytany, komentowany, czy powoli spada.
Jeszce raz do przemyślenia.




_________________

były: 911 - T'73, S'77, SC'81, turbo look'84,
targa'88,
Boxster - 98
------------------
996 - 01


Góra
 Zobacz profil YIM  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 21.05.2018, 23:01 
Członek Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 3886
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 029
Czepnąłem się, cóż....
Pozycje "English..." oraz "Informacje naszych partnerów" dalej są martwe, natomiast informacja "Stuttgart trip...." ( jak by nie patrzeć, to informacja naszego partnera) pojawia się na pasku "publicznego forum",. Czyli "English..." czy "Informacje..." nie są dla wszystkich ?
Po co dalej zajmują miejsce, kosztem miejsca na "forum PCP" czy "Publicznego forum", które są tak małe, że temat pojawiający się, potrafi tego samego dnia spaść z paska prawie nie czytany ?




_________________

były: 911 - T'73, S'77, SC'81, turbo look'84,
targa'88,
Boxster - 98
------------------
996 - 01


Góra
 Zobacz profil YIM  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 23.03.2019, 15:56 
Avatar użytkownika

Dołączył: 20.05.2015
Posty: 2018
Lokalizacja: Tychy
Nr klubowicza: 468
Idąc za wnioskiem PDMobila, może jest możliwość by sekcje wyświetlane po prawej stronie miały 10 ostatnich tematów.
Dzisiaj zajmują one mniej niż polowe ekranu na wysokość i często fajne tematy uciekają.




_________________

pozdrawiam
Adam

===================
944/993/986/996T/970


http://www.prosiakovo.pl
http://www.enotrip.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 23.03.2019, 16:05 
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 1003
Lokalizacja: Gdynia
Nr klubowicza: 095
adamax napisał(a):
Idąc za wnioskiem PDMobila, może jest możliwość by sekcje wyświetlane po prawej stronie miały 10 ostatnich tematów.
Dzisiaj zajmują one mniej niż polowe ekranu na wysokość i często fajne tematy uciekają.


+1 bardzo dobry pomysł :headbang:




_________________

jest: 991 GT3, 718 T

było: 996 carrera 4s ; 996 turbo ; 997 turbo
-------------------------------------------------------
Puchar PCP 2013 (997 turbo)
mariusz


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 23.03.2019, 18:11 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
Zostały uwzględnione wnioski forumowiczów i sprawa jest i czeka na załatwienie przez admina forum. :D




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum