Drodzy Koledzy,
w początkowej fazie jazdy, przy niskich biegach ich zmiana następuje tak przy 3 tyś obrotów, czyli przy zdecydowanie wyższych obrotach niż normalnie czyli poniżej 2 tyś. Po około 3-4 minutach zachowuje się standardowo i zmienia biegi tak przy 1,5 tyś. W zimę jak stał na zewnątrz i była ujemna temperatura to auto sprawowało się bez zarzutu. Po krótkiej albo długiej jeździe (nie ma znaczenia), po zgaszeniu silnika i ponownym uruchomieniu go wszystko dzieje się podobnie czyli przez 3-4 minuty zmienia biegi przy 3 tyś obrotów i potrafi sam zrzucić bieg z 4 na 3 albo 2.
Nadmieniam, że musiałem naprawiać skrzynię ponieważ nieuczciwy sprzedawca nie poinformował mnie, że wymienił skrzynię, która trochę przelatała. Wg mechanika jakieś 200-250 tys. Czy ktoś zna rozwiązanie problemu? Byłem w ASO Lellek i polecili mi fachowców od skrzyni na wolnym rynku, Wg nich to sprawa związana ze sterownikiem, oprogramowaniem.
Czy ktoś z Was ma namiar na fachowca od skrzyni?? Z góry dziękuję
