Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 14.09.2022, 12:26 
Avatar użytkownika

Dołączył: 31.05.2019
Posty: 427
Nr klubowicza: 797
Cześć,
Niestety bardzo szybko bo po półrocznej przygodzie i podsumowaniu kosztów zapadła decyzja o sprzedaży mojego GT3. Bez zbędnego mydlenia oczu - nie stać mnie na to auto. Cudowny pojazd, najlepsze auto jakie ja posiadałem - wyzwalacz adrenaliny. Niestety mieć GT3 - żeby mieć i jeździć nim daily to tylko 50% satysfakcji i na to sobie mogę pozwolić. Jazda torowa to inna para kaloszy - w skrócie, ostatnio podczas wyjazdu na Nurburgring jedyne GT3 jakim jechałem należało do znajomego i siedziałem na pasażerce. Sam mając GT3 wynająłem przygotowane torowo BMW. Niestety koszty eksploatacji torowej GT3, oraz MÓJ BRAK UMIEJĘTNOŚCI jazdy GT3 na limicie sprawiają że przestrzeliłem z zakupem.
Samochód jest w stanie idealnym. Niespełna 1000km temu przeszedł drugi za mojego posiadania serwis w Porsche Katowice, zresztą tam auto było od 3 lat serwisowane. Wcześniej trafiało na przemian do Krakowa lub Katowic. Jest też chyba jedna faktura z Sopotu.
Na ostatnim serwisie ok 2 tygodnie temu, przy przebiegu 34 tyś kilometrów serwis "2 letni". Wszystkie płyny, filtry i sprawdzenie auta. Wcześniej przy przebiegu 32tyś km serwis PDK ze zmianą oleju. Wcześniej serwis olejowy przy przebiegu ok 29.5tyś km.
Przy przebiegu 28315km wymieniono na gwarancji silnik w Porsche Katowice. Jednostka wymieniona na motor G6.
Aktualnie samochód w idealnym stanie. G6 pięknie działa, zresztą wg., opinii Pana Michała z PC Katowice "bardzo szybkie jest to GT3 i pięknie silnik działa". :)
Aktualny przebieg to prawie 35tyś km i cały czas przybywa.
Auto posiadam krótko aczkolwiek odnosząc się do sprzedaży GT3 przez znanego youtubera - także wystawionej na tym forum zrobiłem więcej kilometrów w pół roku niż on w dwa i pół roku posiadania. Wcześniej mój kolega miał ją 3 lata.
Samochód oryginalnie z rynku USA. Wklejam też zdjęcia uszkodzeń - po wpisaniu w google mało widać, te są z płatnego raportu gdzie z obu stron auto widać. Poduszki nie były wystrzelone, wanna czy inne elementy budy nie były uszkodzone. Wiem że wymieniono felgi, przedni amortyzator, błotnik, zderzak i maskę. Lampy EU. Samochód naprawiony w Porsche, dzięki czemu obowiązywała gwarancja na wymianę silnika.
Nie interesuje mnie zamiana, zwłaszcza że GT3 zastąpią dwa auta w moim garażu. Mam już upatrzonego Boxstera S 981 z PDK, także Porsche też zostanie po prostu w budżetowym wydaniu a torowo/zabawowo z podkulonym ogonem wracam do BMW M :)
Wklejam też link do ogłoszenia otomoto. https://www.otomoto.pl/oferta/porsche-9 ... sPreview=1

Auto zabezpieczone ceramiką CeramicPro. Poza tym pedantycznie utrzymane. Wnętrze jest jak nowe, lakier z zewnątrz też - jedynie i to uczciwie przyznaje przedni zderzak i maska za mojej kadencji dorobiły się odprysków.

Samochód chcę sprzedać - daruję sobie teksty w stylu "wystawiam ale mi nie zależy", cena jaka jest każdy widzi, jak ktoś jest zainteresowany zapraszam do rozmowy. Przebieg będzie rósł bo dopóki mam - chcę chociaż w ten daily sposób nacieszyć się ile mogę :)
Cena na forum skalkulowana na podstawie cen w EU 570tyś zł. Umowa KS, pełna kwota tylko przelew.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.09.2022, 12:27 
Avatar użytkownika

Dołączył: 31.05.2019
Posty: 427
Nr klubowicza: 797
Jeszcze jedno z USA i kilka wnętrza. Auto pełna skóra/alcantara. Deska, boczki, podsufitka


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.09.2022, 20:34 
Avatar użytkownika

Dołączył: 31.05.2019
Posty: 427
Nr klubowicza: 797
Ogłoszenie nieaktualne.
Piotrek miło było Cię poznać! Masz piękne turbo, mam nadzieje że zrozumiesz. Wycofuje się ze sprzedaży GT3. Nie ma substytutu do tego auta. Wolę je zachować i po prostu mniej jeździć.
Pozdrawiam
P.s Berni możemy się na kawę złapać, zobaczysz po prostu czy Ci auto pasuje.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.09.2022, 22:04 
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1566
Lokalizacja: Kraków
Nr klubowicza: 078
Kuba - wcale się nie dziwię. Sprzedawać TAKIE auto to szaleństwo...

Dziękuję za przemiłe spotkanie, rozmowy o motoryzacji i przejażdżkę.
No cóż, dylematów zakupowych c.d. :lol:




_________________

Piotrek
944 '86 3.0 wydmucha
996.2 C4 cabrio '02
997 TT '06
Cayenne Diesel S '14
Macan GTS '16

ex: 944 S2 '89


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.09.2022, 9:18 
Avatar użytkownika

Dołączył: 4.12.2016
Posty: 1561
Nr klubowicza: 582
JayKay napisał(a):
Ogłoszenie nieaktualne.
Piotrek miło było Cię poznać! Masz piękne turbo, mam nadzieje że zrozumiesz. Wycofuje się ze sprzedaży GT3. Nie ma substytutu do tego auta. Wolę je zachować i po prostu mniej jeździć.
Pozdrawiam
P.s Berni możemy się na kawę złapać, zobaczysz po prostu czy Ci auto pasuje.
Pozdrawiam


Bardzo dziękuję, odezwę się jak już trochę na dłużej w Pl osiądę.




_________________

www.classic911.pl
www.pasjaporsche.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.09.2022, 13:46 
Avatar użytkownika

Dołączył: 4.12.2016
Posty: 1561
Nr klubowicza: 582
W moim przypadku, to zakup byłby „trochę” na wyrost, ale Piotrek stwierdził ze auto marzenie, więc kto nie kupił niech żałuje.
Decyzji gratuluje!




_________________

www.classic911.pl
www.pasjaporsche.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.09.2022, 8:51 
Avatar użytkownika

Dołączył: 31.05.2019
Posty: 427
Nr klubowicza: 797
Dzięki! W dużej mierze Piotrek mnie nakierował, żeby jednak zostawić. I nie ukrywam, przejechałem się M4 które chciałem kupić jako jednego z następców… i o ile rok temu bym wychwalał pod niebiosa - teraz po GT3 z przykrością stwierdziłem, że M4 nie dostarcza emocji. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 23.02.2023, 9:54 
Avatar użytkownika

Dołączył: 31.05.2019
Posty: 427
Nr klubowicza: 797
Cześć, jednak zdecydowanie wraca ogłoszenie. Już jest coś w zamian 😃


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 23.02.2023, 12:01 

Dołączył: 3.10.2016
Posty: 58
Czyżby kombi się wyprodukowało :shock: :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 23.02.2023, 13:13 
Avatar użytkownika

Dołączył: 31.05.2019
Posty: 427
Nr klubowicza: 797
alpin napisał(a):
Czyżby kombi się wyprodukowało :shock: :D


Na daily jeszcze muszę poczekać 😉 Weekendowe M wjechało 😃


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.04.2023, 12:44 
Avatar użytkownika

Dołączył: 31.05.2019
Posty: 427
Nr klubowicza: 797
Dalej aktualne. Jak ktoś szuka, zapraszam do złożenia oferty 😃


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.04.2023, 14:00 
Avatar użytkownika

Dołączył: 28.05.2015
Posty: 681
Lokalizacja: Gdynia
Nr klubowicza: 615
Odnośnie początkowego wpisu, czy mógłbyś napisać coś więcej odnośnie tych kosztów użytkowania? Co sprawia, że pojawia się przepaść między GT a "zwykłymi" modelami 911?




_________________

996 C4S


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.04.2023, 14:44 
Avatar użytkownika

Dołączył: 31.05.2019
Posty: 427
Nr klubowicza: 797
moon48 napisał(a):
Odnośnie początkowego wpisu, czy mógłbyś napisać coś więcej odnośnie tych kosztów użytkowania? Co sprawia, że pojawia się przepaść między GT a "zwykłymi" modelami 911?


Roboczogodzina w aso kosztuje więcej niż dla „nie GT” 😉 Części są trochę droższe, natomiast ja głownie odnoszę to do eksploatacji track day’owej M i ewentualnych kosztów szkody w GT3 nie do zwykłych 911. Użytkowanie na zasadzie - jeżdżę w weekendy i mam fun, nie zużywam przy tym auta myślę że podobne. Lepiej jak wypowiedzą się właściciele obu jednocześnie ✌️

Ja zostawiłem w ASO przez rok niecałe 10k, zrobiłem 7k km i na mnie padło zrobić dwu letni serwis plus serwis PDK


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 17.05.2023, 21:26 
Avatar użytkownika

Dołączył: 31.05.2019
Posty: 427
Nr klubowicza: 797
Dziewczyna przeszła przegląd i dobijam kilometrów. Cały czas na sprzedaż ✌️


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.05.2023, 17:33 
Avatar użytkownika

Dołączył: 31.05.2019
Posty: 427
Nr klubowicza: 797
UP i cena mocno w dół. Czas się liczy 😃 jak ktoś szuka to zachęcam do złożenia oferty


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.05.2023, 13:54 

Dołączył: 25.09.2014
Posty: 485
Pomagałem znajomemu w sprzedaży bardzo podobnej GT3 ...wręcz bliźniaczej :)
Też s USA tylko mocniej była uszkodzona przodem. W jego rękach od 5 lat.
Wystawiłem na mobile.de ..... moja walka z odpowiadaniem na dziwne pytania ludzi z mobile trwała ponad 6 miesięcy....
W końcu auto poszło na Cypr za 93k euro ....
Dosyć specyficzny rynek jest na modele GT.. szczególnie z US


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.05.2023, 15:20 
Avatar użytkownika

Dołączył: 31.05.2019
Posty: 427
Nr klubowicza: 797
Rynek jest malutki. Ale jak sam zauważyłeś, ta miała bardzo fajne/małe uszkodzenia i ma G6. A umówmy się 991.1 bez G6 każde padnie, a za rok już koniec wymian bezpłatnych. Zresztą 99% aut z USA się nie kwalifikuje w EU do wymiany bo nie ma serwisu i naprawy po USA w ASO, podobnie jak EU bez pełnego serwisu w ASO 😉


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.05.2023, 15:28 

Dołączył: 11.05.2023
Posty: 18
Good point. Wystaw auto na mobilach.

Sam bede wystawiac swoje 991.1 4s cabrio EU i zamierzam pierw zrobic mobile a pozniej otomoto ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.05.2023, 15:35 
Avatar użytkownika

Dołączył: 31.05.2019
Posty: 427
Nr klubowicza: 797
Wystawiłem też - zobaczymy co będzie. 😃

Prawda jest taka, że to auto nie miało ruszonej budy poza elementami odkręcalnymi - zderzak, błotnik maska. Nie miało strzelonych poduszek czy uszkodzeń konstrukcji. Jest mega zadbana. Było naprawiane i serwisowane w ASO po USA i dostało bez kombinacji nowy silnik w ASO w Katowicach. I warto poczytać o problemie silników E i F. Nie jest kwestią czy padną tylko kiedy ✌️ więc jak ktoś szuka GT3 to fajna sztuka jest 😃


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 20.06.2023, 12:35 
Avatar użytkownika

Dołączył: 31.05.2019
Posty: 427
Nr klubowicza: 797
UP

Nowy numer w ogłoszeniu do kontaktu 😃 marzyciele / nie dzwonimy! Chętni na zakup - zapraszam 😉


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum