Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 27.10.2017, 13:15 

Dołączył: 4.09.2016
Posty: 283
BAWARIA M 5 napisał(a):
Jeśli jesteś bardzo przyzwyczajony do wysuwanych antenek to czemu nie? :lol:

No fajnie,ale bądź tak łaskaw i odpowiedz, co 911 Carrera S z 2008r miałaby posiadać,żebyś nie uważał ją za golasa?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.10.2017, 13:30 

Dołączył: 18.03.2007
Posty: 1369
BAWARIA M 5 napisał(a):
No tak ty wiesz lepiej co ja mam o 4 KM nie bedę prowadził kolejnej rozmowy na 4 strony chciałem tylko powiedzieć że to drogo jak na takirgo golasa.
To wszystko.
Pozdrawiam miłego dnia.



Omawiane auto jest przedliftowe i do tego odnosił się mój post.

Do Twojego auta nic nie mam :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.10.2017, 14:13 

Dołączył: 6.10.2013
Posty: 802
Jeśli auto tanie to ulep, jeśli drogie to też źle, cabrio w S z 2008 roku na pełną fakturę, myślę, że do negocjacji, czy to drogo ?, zawsze można kupić za granicą i pytanie ile tam kosztują ?, mi trudno jest wyszukać coś rozsądnego zapłacić akcyzę i zmiecić się z cenami u nas.
Ja uważam, że takie dyskusje nic nie wnoszą, przecież każdy z nas ma to najlepsze, według niego, ale forum to dyskusja, więc dyskutujmy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.10.2017, 15:47 

Dołączył: 16.01.2012
Posty: 27
Drogo czy tanio to zdanie subiektywne.Prawda jest taka ,że tych aut(911 cabrio z rynku polskiego) u nas nie ma, więc najlepiej odnosić się do rynku niemieckiego gdzie jest dużo większa podaż.Nie zależy mi na dodatkowym wyposażeniu raczej jestem minimalistą w tym zakresie(im czegoś mniej tym mniejsze prawdopodobieństwo zepsucia)stawiam tylko na rzeczy niezbędne.Natomiast wracając do tematu dziwi mnie postawa sprzedawcy ,który ukrywa VIN skoro jak ktoś słusznie zauważył można sfotografować z podszybia(tylko po co ta zabawa). Za chwilę okaże się ,że w salonie nie można robić zdjęć.Gdyby ktoś z Was miał na sprzedaż 911 w cabrio, może być polift dajcie znać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.10.2017, 15:55 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
Jeśli będę w okolicy podskoczę w wiadomym celu. Na pewno powinno to wzmóc czujność potencjalnego chętnego. Jest u nas całkiem sporo takich aut, ale nie ma co liczyć że w jednym momencie będzie ich do wyboru więcej niż kilka. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.10.2017, 17:03 

Dołączył: 2.03.2016
Posty: 1038
Jeżeli chcesz to mogę ustalić Vin jutro. Podeślij swój numer telefonu. Będzie nam łatwiej rozmawiać.

Pozdrawiam,
Michał


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.10.2017, 17:24 

Dołączył: 23.04.2017
Posty: 683
Auto 100% lakier orginal pełny serwis do 12 roku wizualnie oceniam na 4 ale chyba możesz powoli szukać kolejnego jutro ktoś przyjeżdza z Polski na to wygląda jeśli nie ma żadnej niespodzianki to pewnie kupi. :(
PS.Oglądałem,rozmawiałem z kim trzeba nie z handlowcem a ze znajomym jeszcze z czasów Saskiej Kępy podobno warto. :?:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.10.2017, 17:53 

Dołączył: 2.03.2016
Posty: 1038
BAWARIA M 5 napisał(a):
Auto 100% lakier orginal pełny serwis wizualnie oceniam na 4 ale chyba możesz powoli szukać kolejnego jutro ktoś przyjeżdza z Polski na to wygląda jeśli nie ma żadnej niespodzianki to pewnie kupi. :(
PS.Oglądałem,rozmawiałem z kim trzeba nie z handlowcem a ze znajomym jeszcze z czasów Saskiej Kępy podobno warto. :?:
Wszystko się zgadza. Samochód kupiony od groblewskiego potem serwisowany u Lellka. Ostatnia wizyta w ASO w 2012 roku. Auto w stanie idealnym. Trzeba się w razie czego spieszyć bo jest duże zainteresowanie;) powodzenia.

Pozdrawiam,
Michał


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.10.2017, 21:00 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
Nie wierzę w to zainteresowanie ale mogę się mylić. A co z silnikiem się działo?




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.10.2017, 21:23 

Dołączył: 23.04.2017
Posty: 683
Witek ja auto widziałem wizualnie nie jeździłem pewne że lakier w oryginale mierzyłem miernikiem cały dokładnie no i właśnie kiedy poprosiłem o uruchomienie powiedział mi człowiek z serwisu,że kluczyki ma handlowiec a i tak jutro przyjeżdża klient umówiony z drugiego końca Polski
i nie może mu tego zrobić :D . Ciekawe od kiedy sprzedający auta są tak charakterni :lol: .Coś tak sobie myślę że to jakaś gra.A może mi tak powiedział bo wie że mam polifta sam już nie wiem.Ostatni wpis w książce z 12 roku :?:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.10.2017, 21:54 

Dołączył: 2.03.2016
Posty: 1038
BAWARIA M 5 napisał(a):
Witek ja auto widziałem wizualnie nie jeździłem pewne że lakier w oryginale mierzyłem miernikiem cały dokładnie no i właśnie kiedy poprosiłem o uruchomienie powiedział mi człowiek z serwisu,że kluczyki ma handlowiec a i tak jutro przyjeżdża klient umówiony z drugiego końca Polski
i nie może mu tego zrobić :D . Ciekawe od kiedy sprzedający auta są tak charakterni .Coś tak sobie myślę że to jakaś gra.A może mi tak powiedział bo wie że mam polifta sam już nie wiem.Ostatni wpis w książce z 12 roku :?:
Panowie kolega który pytał o samochód dostał komplet informacji. Nie róbmy dochodzenia bo nie ma po co. Myślę, że temat jest wyczerpany.

Pozdrawiam,
Michał


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.10.2017, 22:39 

Dołączył: 23.04.2017
Posty: 683
Panie Michale,że ja nie wpadłem na to wcześniej no kto może mieć większą wiedzę na temat tego auta? Rzeczywiście można uznać temat za zamknięty i nie prowadzić dalej dochodzenia.
Pozdrawiam serdecznie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.10.2017, 22:47 

Dołączył: 2.03.2016
Posty: 1038
BAWARIA M 5 napisał(a):
Panie Michale,że ja nie wpadłem na to wcześniej no kto może mieć większą wiedzę na temat tego auta? Rzeczywiście można uznać temat za zamknięty i nie prowadzić dalej dochodzenia.
Pozdrawiam serdecznie.
Nie musimy sobie "Panować" to jest forum. Gratuluję wiedzy na temat samochodu I zwracam tylko uwagę że po raz kolejny na tym forum odchodzimy od tematu głównego. Efekt jest taki że bez ingerencji założyciela wątku zaczyna się debata która nie prowadzi do nikąd. Źyczę wszystkim dobrego wieczoru.

Pozdrawiam,
Michał


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.10.2017, 23:09 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
No właśnie. Moje jest 09 a ostatni wpis ma z marca czy kwietnia 2017. A na tym pewno nie koniec wizyt w ASO




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 28.10.2017, 13:55 

Dołączył: 16.01.2012
Posty: 27
Dziękuję za przekazane informacje.Otrzymałem info od sprzedawcy ,że po auto w poniedziałek jedzie klient z południa więc na razie temat zamykam bo nie jestem gotów na wyścig kto pierwszy, tym bardziej,że przeszłość tego auta nie jest nieskazitelna.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum