Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 12.12.2022, 19:06 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3698
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 12.12.2022, 19:54 

Dołączył: 15.03.2007
Posty: 3067
znów zaczną się ochy achy co to za egzemplarz trafił , na moje oko to już wtopa finansowa , widać ze wyjdzie drożej niż kupno gotowego sprawnego zarejestrowanego w pl. sam opłaty spoza eu to już podbijają cenę , prowizja sprowadzającego transporty itd .Przebieg spory ponad 200 tyś , automat , srebrny , przed lift , obklejony w środku (licytując nie spradzil po vin ze nie miał karbonu) i na zewnątrz , no i silnik wiadomo co i ze kolejne 5 dych sam motor zrobienie , ale oglądalność jest i w ten sposób na to się zarobi i wyjdzie tylko te 5 dych co zakup a może i wyjdzie gratis bo reklama goni reklamę . Ale część z ogladajacyh lyknie to z za pare groszy można mieć wyjątkowa prawdziwa 11 . powiedzcie mi o co chodzi w tym powiedzeniu jak to sfomulowal ze prawilne prawdziwe 911 a są jakieś inne ? :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 12.12.2022, 20:42 
Avatar użytkownika

Dołączył: 27.12.2017
Posty: 679
Lokalizacja: Szczecin
Nr klubowicza: 712
Reklama kolejnego portalu aukcyjnego…




_________________

981 Boxster GTS


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 13.12.2022, 17:39 

Dołączył: 2.02.2010
Posty: 266
Lokalizacja: Kraków
Nr klubowicza: 769
Znów odgapił ode mnie :)
:lol: :lol: :lol:




_________________

Obrazek
Porsche 911 SC M Targa `79 Turbo look
Porsche 911 996.2 3.6 Coupe Aero kit
Porsche 986 Boxster 2.7 `00
Corrado VR6 3.0 Turbo `92
i pare innych :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 13.12.2022, 18:44 
Avatar użytkownika

Dołączył: 31.05.2019
Posty: 416
Nr klubowicza: 797
Czysty biznes. Ktoś tu kiedyś krytykował, jak pewna influencerka kupiła sobie 992 Turbo... Tak jak i w jej przypadku, nie jestem fanem i nie oglądam od PP Pana Mikiciuka, ale trzeba mu oddać co jego. Zna się na zarabianiu poprzez tworzenie contentu motoryzacyjnego. I jak widać po rzeszy fanów, wielu ludzi dostrzega w jego przekazie jakość.




_________________

991.1 GT3


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 13.12.2022, 20:17 

Dołączył: 27.02.2011
Posty: 422
9 tysi frankow zapłacił..nie wiem czy to juz z opłatami czy nie jesli nie to powiedzmy ze go wyjdzie 60 tys, silnik? 20-30 tys w zaleznosci co jest do zrobienia, zdjęcie folii- naprawa lakieru koło 5 tys, środek pewnie koło 5 tys..jakby nie liczyć to auto wyjdzie poniżej 100 tys. nie wiem jakie są obecnie auta na otomoto 996 ale wydaje mi sie to bardzo dobrą ofertą..sam bym chętnie kupił takie 996 za 9 tys franków...jakies trupy na otomoto z dubaju czy USA są po 100+


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 13.12.2022, 21:35 

Dołączył: 18.01.2016
Posty: 887
Nr klubowicza: 770
KIŁA z KAŁEM !! :angry4:
Masakra




_________________

BartekG
Jest 911-996.2 - C2 - manual
Był : Boxster 986 -2,7 manual


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 13.12.2022, 23:25 

Dołączył: 30.03.2018
Posty: 164
Patryk działa w rozrywce, przecież to normalna praca jak każda inna więc nie bardzo rozumiem czym się tu oburzać. Anglojęzyczni twórcy już dawno odkryli, że bardzo dobrze klikają się tytuły w stylu "kupiłem najtańsze xxx". Tutaj też mamy po prostu powielenie schematu z "ferrari w cenie skody". Facet nie wyłudza od nikogo pieniędzy tylko realizuje swoją pasję i kapitalizuje wizerunek na który pracował latami. To, że część rzeczy jest wyreżyserowana to też przecież nic nowego. Pokazuje i tak sporo od zaplecza i wydaje mi się, że finalnie mówi dość szczerze o kosztach części czy usług, ale jeśli się mylę to śmiało może ktoś mnie poprawić bo widziałem raptem kilka jego filmików. Absolutnie rozumiem poprzednią "aferę" w przypadku polskiego porsche, ale tutaj nie za bardzo widzę gdzie jest problem. Moim zdaniem super, że komuś opłaca się ratować auto, które ktoś inny przeznaczył by na części.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: 13.12.2022, 23:39 
Nie wszystko warto ratować - i zupełnie nie chodzi o pieniądze. Dla mnie ten egzemplarz wygląda jak śmietnik, co mnie zresztą nie dziwi, bo widziałem kilka proporcjonalnie tanich aut ze Szwajcarii i wszystkie wyglądały równie dziadowsko


Góra
   
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.12.2022, 0:06 

Dołączył: 27.02.2011
Posty: 422
jedni kupują auto w salonie za bańke dwieście, inni kupują używki w japoni z przebiegami 30 tys km, inni kupują sobie najtańsze 911 i je szykują, ja jestem z tych pośrednich, raczej nie najtańsze ale lubie sobie pogrzebać w używkach i mam z tego mega frajdę, akurat to 911 nie ma jakoś dużo pracy aby wyglądało i jezdziło pewnie jak trzeba, miałbym frajdę zająć się takim autkiem, co kto lubi, nie wiem tylko jak akurat wyjdzie to 911 Panu Patrykowi bo niestety ale widziałem jednego mercedesa który robił i miało być wszystko tip top, na filmach na Youtube rzeczywiscie tak wyglądało ale pozniej widziałem je na żywo w jego muzeum i wiele pierdołek było jeszcze do zrobienia..auto sprzedał...tak jak prawie wszystkie swoje projekty na youtube..pewnie to 911 też zrobi i pusci dalej.. to jest zabawa w youtube i zarabianie pieniędzy, na tym to polega.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.12.2022, 23:56 

Dołączył: 5.03.2018
Posty: 644
JayKay napisał(a):
Czysty biznes. Ktoś tu kiedyś krytykował, jak pewna influencerka kupiła sobie 992 Turbo... Tak jak i w jej przypadku, nie jestem fanem i nie oglądam od PP Pana Mikiciuka, ale trzeba mu oddać co jego. Zna się na zarabianiu poprzez tworzenie contentu motoryzacyjnego. I jak widać po rzeszy fanów, wielu ludzi dostrzega w jego przekazie jakość.


+1

Format "kupiłem najtańsze auto X" jest niezwykle popularny i niezwykle klikalny na YT.

Gdyby kupił takie za 100k, to by nie miał chwytliwego tematu i tysięcy wyświetleń. Im więcej problemów i przygód w naprawie takiego auta - tym lepiej dla kanału.

Czysty biznes.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 29.12.2022, 17:51 

Dołączył: 23.12.2018
Posty: 254
a ja nie kumam co niektórych Kolegów w tym boli.... nikt nie karze oglądać. Po co komentować / krytykować ?
Nakręćcie swoje filmy i wnieście jakość do internetu.
Czasami oglądam Patryka i nic do niego nie mam. Taką ma pasje, takie ma hobby... fajnie, że udało mu się znaleźć swoje miejsce. Pozdrawiam i czekam na Wasze filmiki ;]
Powodzenia ! ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.12.2022, 15:51 
Avatar użytkownika

Dołączył: 20.05.2015
Posty: 2018
Lokalizacja: Tychy
Nr klubowicza: 468
Adam_911 prześledź wątek o „polskim porsze”. Może to pozwoli Ci lepiej spojrzeć na „wyczyny” niejakiego PM.
Jedno wielkie kłamstwo medialne…




_________________

pozdrawiam
Adam

===================
944/993/986/996T/970


http://www.prosiakovo.pl
http://www.enotrip.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 4.01.2023, 12:30 

Dołączył: 5.03.2018
Posty: 644
Oglądałem dzisiaj silnik z tego auta (stoi w PorschePana) - dużo pracy przy nim będzie. Nie wiem co się wydarzyło w środku (pewnie niesławny cylinder # 6), ale już samo doprowadzenie go dobrego stanu z zewnątrz, będzie wymagało dużo czasu i cierpliwości.

Dla takiego projektu to jednak pewnie nawet lepiej - im bardziej spektakularna przemiana, tym większa oglądalność na YT, a o to przecież w tym wszystkim chodzi.

Chwilowo silnik wygląda jakby leżał razem z Titanikiem na dnie oceanu przez kilka lat.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 4.01.2023, 14:51 

Dołączył: 11.05.2014
Posty: 1929
To teraz będzie kilkadziesiąt odcinków z produkcji części do silnika na walcarkach?
Już się nie mogę doczekać ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.01.2023, 19:04 

Dołączył: 27.05.2009
Posty: 841
Trochę nie na temat, ale jednak wyjaśnia Patryka i jego kanał rozrywkowy/ zarobkowy dla niego.
https://youtu.be/3vhPraFZxCc?t=399


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 7.01.2023, 19:20 
Avatar użytkownika

Dołączył: 20.05.2015
Posty: 2018
Lokalizacja: Tychy
Nr klubowicza: 468
Elberoth napisał(a):
Oglądałem dzisiaj silnik z tego auta (stoi w PorschePana) - dużo pracy przy nim będzie. Nie wiem co się wydarzyło w środku (pewnie niesławny cylinder # 6), ale już samo doprowadzenie go dobrego stanu z zewnątrz, będzie wymagało dużo czasu i cierpliwości.

Dla takiego projektu to jednak pewnie nawet lepiej - im bardziej spektakularna przemiana, tym większa oglądalność na YT, a o to przecież w tym wszystkim chodzi.

Chwilowo silnik wygląda jakby leżał razem z Titanikiem na dnie oceanu przez kilka lat.
O to będą „referencyjne” ceny teraz w PorschePana? Interesujące…




_________________

pozdrawiam
Adam

===================
944/993/986/996T/970


http://www.prosiakovo.pl
http://www.enotrip.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.01.2023, 10:40 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3698
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
adamax napisał(a):
O to będą „referencyjne” ceny teraz w PorschePana? Interesujące…

Ta a Świstak siedzi i składa te sreberka... :mrgreen:
Patrykowi ? wszyscy mu robią jak nie za free to za góra pół ceny :( i masz referencję.




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.01.2023, 15:25 

Dołączył: 19.09.2012
Posty: 198
Daro napisał(a):
adamax napisał(a):
O to będą „referencyjne” ceny teraz w PorschePana? Interesujące…

Ta a Świstak siedzi i składa te sreberka... :mrgreen:
Patrykowi ? wszyscy mu robią jak nie za free to za góra pół ceny :( i masz referencję.


Gdybym miał warsztat który zna się na robocie i gdyby pm przyjechał w podobnej sprawie to odbiłby się od drzwi… Myślę ze PorschePana nie potrzebuje większego rozgłosu.
Kiedys go tolerowałem ale po wybryku z polskim porsche gościa nie trawię…


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.01.2023, 17:04 
Avatar użytkownika

Dołączył: 20.05.2015
Posty: 2018
Lokalizacja: Tychy
Nr klubowicza: 468
Daro napisał(a):
adamax napisał(a):
O to będą „referencyjne” ceny teraz w PorschePana? Interesujące…

Ta a Świstak siedzi i składa te sreberka... :mrgreen:
Patrykowi ? wszyscy mu robią jak nie za free to za góra pół ceny :( i masz referencję.
Napisałem to przekornie przecież ;)
A może będzie promocja i za 15k pln będzie zrobiony kompletny remont silnika?




_________________

pozdrawiam
Adam

===================
944/993/986/996T/970


http://www.prosiakovo.pl
http://www.enotrip.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum