Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 28.12.2008, 16:47 

Dołączył: 14.12.2007
Posty: 466
simprez napisał(a):
chyba jednak spasuje :lol: bo w takich warunkach, któreś z naszych 44 by w końcu na złom trafiło (ad tytuł topicu :lol:)
jadak - przyjmujesz zapisy na listę chętnych na przejażdżkę? Który byłbym w kolejności teraz? (a który po skombinowaniu kiery do 944? :lol: )
pozdrawiam i szerokiej drogi do Wawy :)


W kolejności - igor (naprawdę zdrow się chłopisko wymarzł) qbak ( za info) piterson (pomoc i fotele) BoRu jeśli się upomni (kierownica) i Ty:D ( jak widzisz kierownicę już mam;) kupiłem od BoRa parę godzin wcześniej niż czwórki;) ( nie wspomnę, że fotele prawie (bo jeszcze nie uzgodniliśmy ostatecznej ceny) kupiłem od Pitersona jakies 2 dni przed kupieniem czwórek:) )


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 28.12.2008, 19:23 

Dołączył: 20.03.2007
Posty: 285
wychodzi więc na to, że auto kupiłeś, bo nie miałeś co z częściami robić... :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 28.12.2008, 19:35 

Dołączył: 14.12.2007
Posty: 466
szeryf napisał(a):
wychodzi więc na to, że auto kupiłeś, bo nie miałeś co z częściami robić... :D


W sumie można to i tak zinterpretować:D Choć ja upierałbym się przy wersji, że przeczucie kazało mi zacząć kupować części do "czwórek" bo to będzie GEEEEEENIAAAAAALNEEEEEEE auto ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 31.12.2008, 1:04 

Dołączył: 28.07.2007
Posty: 102
Zazdroszczę zakupu obecnie poszukuje również 944 do remontu ale ceny za auto które wygląda bardzo źle są jak by przy wysokie bo myślę że np 7 tys za auto do generalki to przesada a takie są właśnie w PL ceny.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 31.12.2008, 15:22 

Dołączył: 14.12.2007
Posty: 466
Marko84s napisał(a):
Zazdroszczę zakupu obecnie poszukuje również 944 do remontu ale ceny za auto które wygląda bardzo źle są jak by przy wysokie bo myślę że np 7 tys za auto do generalki to przesada a takie są właśnie w PL ceny.


Przesadzasz...za 7-8 tys możesz spokojnie kupić autko z pierwszej serii wymagające dopieszczenia ale nie generalki...Albo 924 w naprawdę fajnym stanie - także S.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 31.12.2008, 15:45 

Dołączył: 14.12.2007
Posty: 466
A tak wogóle, to "czarnulka" stoi już w warsztacie i zaczynają się prace. Na poczatek wywaliłem dwa gniazda os spod maski ( na szczęście opuszczone) i troszkę go "odszlamiłem", teraz pójdzie na kanał do sprawdzenia silnika i spodu...i być może jeszcze dziś do mnie "zagada" jeśli wstępna inspekcja wyjdzie korzystnie.
Pierwsze zdjęcia jak tylko znajdę kawałek kabla, żeby przypiąć aparat (wziąłem...nie ten kabel z pośpiechu, a jestem chwilowo poza domem)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 1.01.2009, 23:23 

Dołączył: 14.12.2007
Posty: 466
Podróż do domu...

Obrazek

I pod warsztatem...

Obrazek
Obrazek


kierownica od audi tylko na potrzeby transportu. Orginalna kierownica czeka już w warsztacie.
img]http://i265.photobucket.com/albums/ii211/jadakpl/944/czarnulka2.jpg[/img]

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Widok, który zwalił mnie z nóg...butla...a właściwie beczka na gaz...

Obrazek

tak wygląda nieco sponiewierany dyfuzor (ja mu troszkę pomogłem, ale inaczej nie dałoby się go wtargać na lawetę)

Obrazek

Tak wygląda silnik

Obrazek

Obrazek

a tak gniazdo os w silniku...(drugie - pierwsze znalezione wywaliłem od razu...)

Obrazek

Obrazek
znaczek na masce...jak widać "rzeźbiarz" był uzdolniony plastycznie;)

Obrazek

zegary: Prękość w km/h ale licznik zużycia paliwa w galonach na godzinę i milach na galon

Obrazek

i konsola środkowa
Obrazek

I jeszcze okleina deski:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oczywiście można wskoczyć od razu na mój album na photobuckecie :D

photobucket


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 1.01.2009, 23:35 

Dołączył: 28.07.2007
Posty: 102
Kolego powiem ci że wygląda lepiej niż 944 które ostatnio w komisie oglądałem za 9tys naprawdę zazdroszczę zakupu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 1.01.2009, 23:42 

Dołączył: 21.12.2008
Posty: 13
Nieźle się prezentuje, gratulacje.. :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum