Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 9.04.2024, 13:23 

Dołączył: 20.10.2014
Posty: 280
Lokalizacja: Sosnowiec
Nr klubowicza: 759
Gdyby ktoś szukał gotowego auta na sezon to zapraszam do kontaktu.
Auta w moim posiadaniu od kilku lat.

Ceny i opis w ogłoszeniu.

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/p ... sPreview=1


https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/p ... sPreview=1


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 9.04.2024, 20:37 

Dołączył: 25.03.2019
Posty: 288
W ogłoszeniach wszędzie nie podajesz vin, wiadomo wszystkie były po wypadkach, aż tak mocno były trzepnięte ?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.04.2024, 7:42 

Dołączył: 20.10.2014
Posty: 280
Lokalizacja: Sosnowiec
Nr klubowicza: 759
Nie podaję vin i nigdy nie podam w ogłoszeniu od momentu jak kilka lat temu wykorzystał jakiś oszust zdjęcia z danymi mojego auta do wyłudzeń na zaliczkę.
Na zachodnich ogłoszeniach rzadko kiedy jest widoczny vin a dla zainteresowanych po rozmowie vin wysyłam a zdjęcia auta jak wyglądały są w ogłoszeniu.
Czasem się zastanawiam czy w opisie nie jestem zbyt święty bo większość opisów to stan idealny bez przeszłości a na oględzinach auta wielu pewnie potwierdzi jest różnie.
Ja piszę co było z autem przed zakupem i obecnie. Wychodzę z założenia taniej kupiłem i taniej sprzedaje do cen aut w necie które często i tak miały jakąś mniejszą lub większą przygodę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.04.2024, 19:42 

Dołączył: 3.09.2023
Posty: 23
Hej. - opytanie dotyczące 4S

1)Piszesz - "sprowadziłem" - a skąd ? (kraj) - mniemam , że USA - podasz VIN ?

2) fotka wanny - nie wiem czy to wina zdjęcia, ale interesują mnie zagięcia/wgniecenia - zaznaczyłem na foto... , bo piszesz, że "palił" się koło aku... to co to jest ?

Obrazek

3. 3 lata temu sprowadzone: nie zarejestrowane ? nie jeżdżone ?

Dzięki za info - może być na priv

Michał


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.04.2024, 16:40 

Dołączył: 20.10.2014
Posty: 280
Lokalizacja: Sosnowiec
Nr klubowicza: 759
Panie MichaleG odpowiem że nie udzielę na priv nr VIN ponieważ jest tu Pan zalogowany od września 2023 jako osoba chyba szukająca sensacji lub zwracania na siebie uwagi. Dostałem informację od innych forumowiczów ogłaszających tu swoje auta że tylko zajmował Pan telefonicznie ich czas a nawet nigdy nie przyjechałeś zobaczyć auta.

Proszę tu przesyłam resztę zdjęć komory bagażnika w której widać wszystkie oryginalne spawy, kable naklejkę z nr lakieru a nawet zachowany filc.
Widać że tu nic się nie działo a zagięcia o jakich mowa to tak wygląda na zdjęciu ale są to fabryczne zagięcia i spawy. Nawet wykładzina też z tego auta z widocznymi jeszcze minimalnie śladami proszku z gaśnicy użytej wokół klem akumulatora.

Szkoda że to forum idzie w kierunku hejtu i nie dziwię się że coraz większa ilość osób zapraszana jest na inne fora/grupy tylko dla osób pozytywnie zakręconych na punkcie marki.

Proszę jeśli to możliwe nie rozpisywać się dalej w tym kierunku.

Dziękuję


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.04.2024, 20:05 

Dołączył: 25.03.2019
Posty: 288
arek classic napisał(a):
Nie podaję vin i nigdy nie podam w ogłoszeniu od momentu jak kilka lat temu wykorzystał jakiś oszust zdjęcia z danymi mojego auta do wyłudzeń na zaliczkę.
Na zachodnich ogłoszeniach rzadko kiedy jest widoczny vin a dla zainteresowanych po rozmowie vin wysyłam a zdjęcia auta jak wyglądały są w ogłoszeniu.
Czasem się zastanawiam czy w opisie nie jestem zbyt święty bo większość opisów to stan idealny bez przeszłości a na oględzinach auta wielu pewnie potwierdzi jest różnie.
Ja piszę co było z autem przed zakupem i obecnie. Wychodzę z założenia taniej kupiłem i taniej sprzedaje do cen aut w necie które często i tak miały jakąś mniejszą lub większą przygodę.
Ok dzięki za info.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.04.2024, 21:50 

Dołączył: 3.09.2023
Posty: 23
arek classic napisał(a):
Panie MichaleG odpowiem że nie udzielę na priv nr VIN ponieważ jest tu Pan zalogowany od września 2023 jako osoba chyba szukająca sensacji lub zwracania na siebie uwagi. Dostałem informację od innych forumowiczów ogłaszających tu swoje auta że tylko zajmował Pan telefonicznie ich czas a nawet nigdy nie przyjechałeś zobaczyć auta.

Proszę tu przesyłam resztę zdjęć komory bagażnika w której widać wszystkie oryginalne spawy, kable naklejkę z nr lakieru a nawet zachowany filc.
Widać że tu nic się nie działo a zagięcia o jakich mowa to tak wygląda na zdjęciu ale są to fabryczne zagięcia i spawy. Nawet wykładzina też z tego auta z widocznymi jeszcze minimalnie śladami proszku z gaśnicy użytej wokół klem akumulatora.

Szkoda że to forum idzie w kierunku hejtu i nie dziwię się że coraz większa ilość osób zapraszana jest na inne fora/grupy tylko dla osób pozytywnie zakręconych na punkcie marki.

Proszę jeśli to możliwe nie rozpisywać się dalej w tym kierunku.

Dziękuję


Jest wycieczka dotykająca moją osobę - to musi być odpowiedź.

1) moje nowe konto jest faktycznie od 2023 roku, ponieważ po śmierci" mojego laptopa potraciłem wszelkie hasła logowania - a nie zapisuję ich sobie w notesie... A na forum jestem już łącznie 11 lat... - od 2013

2)w sprawie aut telefonicznie nie rozmawiałem chyba z żadną osobą na forum - więc to co Pan pisze jest kłamstwem. Jeśli już z kimś rozmawiałem / pytałem o auto to przez forum, bądź m@ilowo. Fakt, z jednym kolegą z forum miałem kontakt telefoniczny... by konkretnie ustalić miejsce i czas oględzin auta (do których doszło), kolejne 3 auta również oglądałem - nie było z tym żadnego problemu. Pod nowym loginem - nie miałem okazji z nikim rozmawiać telefonicznie - więc proszę nie kłamać.

3) Sensacji nie szukam - szukam 996 4S, bądź 997 ... ale jak ktoś ma coś do ukrycia - zasłaniając się głupim tekstem wykorzystania nr VIN oraz hejtowaniem (tak atakiem na moją osobę) - to ja faktycznie podziękuję.

Czytając Pana odpowiedź zgadzam się w 100% z tym złym kierunkiem, w którym zmierza forum.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum