Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 3.11.2020, 10:55 

Dołączył: 14.02.2013
Posty: 31
Hej

To są bardo indywidualne preferencje. Ja Lubie miec to poczucie kontroli nad autem.
Ręka na drążku zmiany biegów na krętej trasie sprawia mi przyjemność w aucie do zabawy.

Ale ja wiele lat nie chciałem miec automatu, teraz przyznaje ze daily to automaty same gdziekolwiek jestem i czyjekolwiek w rodzinie - bo wygoda.

Ale fun car to nie wygoda :) to radość i mi sprawia radość manual choc nic nie mam do tych którzy wybierają automaty, nowe skrzynie sa super szybkie to prawda i tez maja swoich zwolenników i fajnie.

Jak dlugo sprzęgło nie zabija nogi, w sensie sztywności to ja jestem za manualem bo lubie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.11.2020, 15:23 

Dołączył: 27.02.2011
Posty: 426
Zgadzam się, miałem caymana 987 a teraz 997 turbo, turbo ma 2x wiecej mocy i to jednak 911 ale nie prowadzi sie jak cayman i nie daje takiego wyczucia auta, caymany to świetne auta, dla mnie auto które dawało najwiecej frajdy z prowadzenia a miałem troche tych cudów min. Mitsu evo 9 itd.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum