Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Air Warning
PostNapisane: 30.01.2015, 21:15 

Dołączył: 5.02.2014
Posty: 61
Witam!

Panowie mam mały problem dotyczy Cayenne Turbo 2004r. Mianowicie odpalam auto i jest wszystko ok w chwili włączenia świateł pojawia się na wyświetlaczu na czerwono symbol samochodu z podpisem ,,AIR WARNING'' błąd gaśnie po ponownym uruchomieniu auta. Błąd powraca po dłuższym postoju. Diagnoza komputerem, to czujnik zawieszenia. Czujniki wymienione wszystkie zakupiłem z rynku wtórnego sprawne w 100%. Po wymianie są takie same objawy teraz pytanie, czy jest potrzeba podpiąć ponownie komputer, aby wykasować błąd.

Mile widziana odpowiedź :) Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 31.01.2015, 1:09 

Dołączył: 1.03.2008
Posty: 1391
A adaptacja czujników?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 31.01.2015, 3:57 

Dołączył: 5.02.2014
Posty: 61
michal928 napisał(a):
A adaptacja czujników?


Nie była robiona...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 31.01.2015, 13:22 

Dołączył: 18.04.2012
Posty: 91
Miałem u siebie podobne ostrzeżenie,trochę je zlekceważyłem bo znikało po powtórnym odpaleniu.W końcu pokazało się na czerwono i... musiałem kupić kompresor.Okazało się,że uszkodzony był przewód ale kompresor zdążył się przegrzać.Trzeba chyba udać się do p.Irka.Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 31.01.2015, 14:59 

Dołączył: 5.02.2014
Posty: 61
Yurek napisał(a):
Miałem u siebie podobne ostrzeżenie,trochę je zlekceważyłem bo znikało po powtórnym odpaleniu.W końcu pokazało się na czerwono i... musiałem kupić kompresor.Okazało się,że uszkodzony był przewód ale kompresor zdążył się przegrzać.Trzeba chyba udać się do p.Irka.Pozdrawiam.


Kompresor Irek wymieniał przyczyną był sklejony przekaźnik. A tutaj błąd jest dopiero po zapaleniu xenonu. Będę musiał podjechać do Irka na adaptację czujników tak jak kolega wyżej pisał :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 31.01.2015, 17:08 

Dołączył: 1.03.2008
Posty: 1391
Z tego co kojarzę to i w lampach chyba też trzeba zaadoptować czujniki po zmianie jesli to xenony.
A auto stoi równo po zmianie? Zawieszenie pracuje bez problemu w całym zakresie regulacji?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 31.01.2015, 19:06 

Dołączył: 5.02.2014
Posty: 61
michal928 napisał(a):
Z tego co kojarzę to i w lampach chyba też trzeba zaadoptować czujniki po zmianie jesli to xenony.
A auto stoi równo po zmianie? Zawieszenie pracuje bez problemu w całym zakresie regulacji?


Tak wszystko jest, tak jak przed wymianą stoi równo, regulacja też działa prawidłowo. Czasami zdarzy się, że lewy xenon świeci strasznie wysoko po ponownym odpalenia i włączeniu świateł ustawia się na nowo (góra,dół i na boki)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum