Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 5.10.2016, 22:52 

Dołączył: 28.07.2016
Posty: 54
Mój blacharz twierdzi żebym poszukał z okolic poznania firmę regenerującą poduszki kierowcy bo ponoć bardzo łatwo się da je regenerować ale czy to prawda ?
Korzystał ktoś ?
Na allegro widzę są jakieś firmy reklamujące się jako regeneracje airbagów ale sami wiecie jak to jest nigdy nie wiesz na jakiego papraka się natkniesz :banghead:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 5.10.2016, 23:17 

Dołączył: 23.07.2015
Posty: 193
Doświadczenia nie mam żadnego, lecz słyszałem że czasami się udaje a czasami nie. Pytanie, czy bezpieczeństwo to jest właśnie to na czym chcesz zaoszczędzić?
Nie krytykuję, jeno pod rozwagę stawiam...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.10.2016, 8:33 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
Nie chce mi się wierzyć. Serio ktoś "regeneruje" poduszki? :shock:




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.10.2016, 8:39 

Dołączył: 15.05.2012
Posty: 600
http://www.air-bagi.pl

Skoro regeneruje się ceramiczne tarcze hamulcowe, bieżnikuje opony to dlaczego nie naprawiać poduszek :-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.10.2016, 9:48 

Dołączył: 18.03.2015
Posty: 328
No błagam :banghead:

Warto ryzykować życie dla paru plnów?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.10.2016, 10:35 

Dołączył: 28.07.2016
Posty: 54
No właśnie też się dziwie ale chłop się zarzeka , że auta składa paręnaście lat co najmniej połowa ludzi regeneruje poduszki tym bardziej w wyszukanych markach nawet prawie wszyscy gdzie nowa poduszka kosztuje min kilka naście / kilkadziesiąt tyś i nie spotkał się jeszcze nigdy z problemem :banghead:
Ponoć Poznań słynie z regeneracji mam poszukać na giełdzie albo na allegro :banghead:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.10.2016, 10:40 

Dołączył: 28.07.2016
Posty: 54
Nie no faktycznie widzę na allegro takich ogłoszeń jest mnóstwo :banghead:

m.in

http://allegro.pl/poduszka-airbag-porsc ... 36046.html

http://allegro.pl/airbag-kierowca-porsc ... 80125.html

http://allegro.pl/porsche-carrera-podus ... 26425.html


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.10.2016, 10:46 

Dołączył: 23.07.2015
Posty: 193
Wiesz czemu Poznań słynie z regeneracji ? Pomyśl przez chwilę... blizkość granicy z niemcami, co druga posesja to komis i sprzedaż aut używanych - bardziej naprowadzać Cię chyba nie muszę.

W obecnych czasach aby pozyskać "piniądz" wszystko można 'wykonać'

A czy prezerwatywy też będziesz regenerował ?? :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.10.2016, 10:55 

Dołączył: 18.03.2015
Posty: 328
[quote="freeq"]Wiesz czemu Poznań słynie z regeneracji ? Pomyśl przez chwilę... blizkość granicy z niemcami, co druga posesja to komis i sprzedaż aut używanych - bardziej naprowadzać Cię chyba nie muszę.

W obecnych czasach aby pozyskać "piniądz" wszystko można 'wykonać'



dokładnie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.10.2016, 10:58 

Dołączył: 18.03.2015
Posty: 328
Ja osobiście takim airbagom, jak i wspomnianym wcześniej oponom bieżnikowanym nie ufam, a ze względów bezpieczeństwa swojego, jak i swoich bliskich nigdy bym takiego czegoś nie założył


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.10.2016, 11:13 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
arq napisał(a):
No właśnie też się dziwie ale chłop się zarzeka , że auta składa paręnaście lat co najmniej połowa ludzi regeneruje poduszki tym bardziej w wyszukanych markach nawet prawie wszyscy gdzie nowa poduszka kosztuje min kilka naście / kilkadziesiąt tyś i nie spotkał się jeszcze nigdy z problemem


W sensie że nikt nie przyjechał reklamować, że poduszka nie odpaliła? Ciekawe czemu :idea:




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.10.2016, 11:56 

Dołączył: 16.12.2011
Posty: 825
wit007 napisał(a):
W sensie że nikt nie przyjechał reklamować, że poduszka nie odpaliła? Ciekawe czemu :idea:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ogłoszenia z miejscowości Koziegłowy... tam do dziś jest nierozminowany od czasów wojny zagajnik, te "ładunki pirotechniczne do poduszek", to pewnie stamtąd ... :banghead:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.10.2016, 13:55 

Dołączył: 12.01.2015
Posty: 231
Po co ryzykować jak na allegro jest pełno poduszek do 997 i kosztuja około 1000zł, chyba lepsza używana niż naprawiona w garażu :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 7.10.2016, 20:14 

Dołączył: 28.07.2016
Posty: 54
kamilb napisał(a):
Po co ryzykować jak na allegro jest pełno poduszek do 997 i kosztuja około 1000zł, chyba lepsza używana niż naprawiona w garażu :roll:



No właśnie nie.

Zauważ , że wszystkie oferowane są regenerowane :mrgreen: i to w ORYGINALNYCH obudowach :mrgreen:
Czyli masz nową zaślepkę i nabój w środku nowy a obudowa poduszki oryginał i tak jak kiedyś wyjmiesz to zobaczysz , że oryginał przecie z mojego auta nawet rocznik się zgadza a tka naprawdę regenerowana w Poznaniu :mrgreen:

Najlepsze są opisy oferentów z airbagami mianowicie jedynym wymaganiem zakupu jest zdanie swojej wystrzelonej :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 7.10.2016, 20:44 

Dołączył: 17.08.2016
Posty: 50
Ciekawy jaki puch używają przy regeneracji :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.10.2016, 8:25 

Dołączył: 29.05.2016
Posty: 77
Najgorsze jest to, że poduszek nie poznacie czy były regenerowane i oszustów w Polsce jest masa, którzy sprzedają regenerowane jako oryginały. Dowodów nie mam na to, ale często takie poduszki są sprzedawane z regenerowanymi deskami albo od rzadkich samochodów/wersji i cały czas są w asortymencie u tych samych ludzi więc to daje do myślenia. Po za tym sam kiedyś chciałem kupić używaną, oryginalną deskę i pewien pan K. z Wijewa zapewniał mnie, że decha jest oryginał, a na miejscu się okazało co innego.

Wracając do wątku autora to najlepiej jest pogadać z kimś komu wystrzeliła regenerowana poduszka, ale sto razy wystrzeli a nie daj Bóg raz akurat nie wystrzeli Ci taka regenerowana. Ten raz może być decydujący...

Sam kiedyś rozbierałem poduszki i np szmata w środku musi być odpowiednio pozwijana, szczególnie u pasażera. Wystarczy, że ktoś to źle złoży i cholera wie co będzie przy wystrzale.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 9.10.2016, 14:44 

Dołączył: 28.07.2016
Posty: 54
Słuchajcie wczoraj dostałem info z Lellka NOWA poduszka kierowcy (10 LAT gwarancji!) po rabatach kosztuje niespełna 6 tyś zł (czas oczekiwania 1 dzień ! także w poniedziałek odbiór) a regenerowana skórzana poduszka 900 także nie opłaca się za 5 tyś nawet handlarzom ryzykować i wstawiać w aucie wartym 300 tyś nie wiadomo co Wielkopolskiego pochodzenia dla oszczędności paru tysi 8)
Do tego pas kierowcy NOWY kosztuje zaledwie 800 zł a regenerowany 500zł to gdzie jest sens rzeźbienia i naprawiania ?
A z tego co zdążyłem zadzwonić i zapytać jaki jest czas oczekiwania na wielkopolską poduszkę to dość długo minimum miesiąc bo ponoć Panowie są zawaleni robotą (!!! masakra !!!) :? także popyt jest mega :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum