Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: ALE BZDURA
PostNapisane: 9.11.2007, 17:56 

Dołączył: 27.03.2007
Posty: 105
http://facet.wp.pl/kat,1007847,wid,9369 ... 623544.660


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 9.11.2007, 17:58 

Dołączył: 27.03.2007
Posty: 105
Piękniejszy niz porsche????????????


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 9.11.2007, 18:04 

Dołączył: 3.09.2007
Posty: 911
koleś nie wie co pisze - widocznie nie jeździł Porsche , a może nawet nie widział :D :crazy:
P.s. Ja tam wiem swoje zmienię Porsche na inne Porsche :sleepy2:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 9.11.2007, 18:15 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1327
Lokalizacja: My-ce
Nr klubowicza: 039
:roll:

Już niepamiętam ceny 140 000 euro??
A najlepsze ,że przednia szyba niechroni podobno od wiatru i należy zawsze jeżdzić w kasku .




_________________

968 - out
912
996 - out


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 9.11.2007, 18:24 

Dołączył: 11.03.2007
Posty: 1100
sam fakt stosowania elektronicznego ograniczenia do 250km/h świadczy dużo o aucie - kreowaniu auta, nastawieniu producentów itp. i mówi samo za siebie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 9.11.2007, 19:46 

Dołączył: 30.03.2007
Posty: 2300
na temat wyglądu się nie wypowiadam bo to kwestia gustu lub bezguścia ale nikt mi nie wmówi, że jakiś domorosły mechanik czy koleś w garażu jest w stanie zbudować samochód który się dobrze prowadzi i mówić jeszcze że się lepiej prowadzi od porsche. ten samochód jest dobry dla emerytów z nadmiarem pieniędzy


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 9.11.2007, 19:47 

Dołączył: 15.03.2007
Posty: 3078
tył z wiesmann silnik vette c6 ls2,hmm wole wiesmanna z silnikiem m3 tez unikalny no i kola ma ładniejsze :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 10.11.2007, 0:54 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 2025
"A teraz ciekawostka o któreju ten pajac nie napisał. Silnik jest przetransplantowany ze zwykłej Corvetty C06. Oglądałem z 2 miesiące temu program w którym wspomniano o nim, moim zdaniem to w ogóle nie jest ta klasa samochodów, śmiech na sali. Można go co najwyżej porównywać do samochodów takich jak Morgan."

Przepraszam za pochopność. Masz rację(ciachu, post niżej) nie doczytałem, choć poszukiwałem tej informacji przelatując wzrokiem po tekśćie, nie wcisnąłem "więcej" Samochód ładny acz moim zdaniem porówanie do Porsche jest nietrafne, wprzeciwieństwie do Morgana, Wiessman'a itp. Patrząc na niego przychodzi mi na myśl Jaguar XK120


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 10.11.2007, 1:04 

Dołączył: 3.09.2007
Posty: 911
Duke napisał(a):
A teraz ciekwostka o któreju ten pajac nie napisał. Silnik jest przetransplantowany ze zwykłej Corvetty C06. Oglądałem z 2 miesiące temu program w którym wspomniano o nim, moim zdaniem to w ogóle nie jest ta klasa samochodów, śmiech na sali. Można go co najwyżej porównywać do samochodów takich jak Morgan.

Tu się w całości zgadzam , ale fakt jest faktem że są gusta i guściki a wybór zależy tylko od Ciebie :swiety:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 10.11.2007, 14:42 

Dołączył: 11.03.2007
Posty: 1100
Moim zdaniem niektóre wypowiedzi to lekka przesada, przypuszczam, że ktoś z zewnątrz jak wejdzie na forum i przeczyta tego typu wypowiedzi to od razu wyrobi sobie pewne zdanie o właścicielach Porsche.. wiadomo jakie

zresztą odnoszę wrażenie, że chyba nie wszyscy dokładnie przeczytali ten artykuł - po pierwsze nigdzie nie znalazłem wypowiedzi, gdzie właściciel wypowiada się, że jego auto prowadzi się lepiej niż Porsche, po drugie jedynym odniesieniem do marki Porsche oprócz tego, że jego syn pracował w Porsche to fakt, że może i jego auto wzbudzało większą sensację na salonach niż Porsche stojące obok i nawet mogło się bardziej niektórym podobać, ale czy coś w tym złego?? I jeszcze jedno - w artykule jest wyraźnie opisane, że silnik jest z Corvetty. Nazywanie tego Pana pajacem to już gruba przesada :nono:

mnie na przykład cieszy fakt, że w Mielcu, w naszym polskim mieście, produkowane są ekskluzywne tego typu auta, które idą w świat


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 10.11.2007, 15:05 

Dołączył: 21.06.2007
Posty: 19
ciachu napisał(a):
Moim zdaniem niektóre wypowiedzi to lekka przesada, przypuszczam, że ktoś z zewnątrz jak wejdzie na forum i przeczyta tego typu wypowiedzi to od razu wyrobi sobie pewne zdanie o właścicielach Porsche.. wiadomo jakie

zresztą odnoszę wrażenie, że chyba nie wszyscy dokładnie przeczytali ten artykuł - po pierwsze nigdzie nie znalazłem wypowiedzi, gdzie właściciel wypowiada się, że jego auto prowadzi się lepiej niż Porsche, po drugie jedynym odniesieniem do marki Porsche oprócz tego, że jego syn pracował w Porsche to fakt, że może i jego auto wzbudzało większą sensację na salonach niż Porsche stojące obok i nawet mogło się bardziej niektórym podobać, ale czy coś w tym złego?? I jeszcze jedno - w artykule jest wyraźnie opisane, że silnik jest z Corvetty. Nazywanie tego Pana pajacem to już gruba przesada :nono:

mnie na przykład cieszy fakt, że w Mielcu, w naszym polskim mieście, produkowane są ekskluzywne tego typu auta, które idą w świat


dokladnie, polecam wizyte w ich fabryce, wlasciciele to bardzo skromni ludzie(a wiele osiagneli) a samochody tworza z wielka pasja

wystarczy wczytac sie w tekst ze tworcy nie maja zamiaru konkurowac z Porsche
"Założenie było takie: nie konkurować z wielkimi, słynnymi markami, takimi jak na przykład Ferrari czy Bugatti, lecz stworzyć samochód ponadczasowy. Zadbać o jego stylowy wygląd, łącząc elementy przeszłości z nowoczesnymi parametrami – wyjaśnia swój pomysł Zbysław Szwaj."


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 10.11.2007, 16:52 

Dołączył: 27.03.2007
Posty: 105
Proszę was chlopaki :cry: co wy mówicie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 11.11.2007, 8:19 

Dołączył: 14.03.2007
Posty: 292
wczoraj w Top GEar był test jakiegoś Noble'a - angielskie sportowe auto - piekielnie szybki - w cenie 911, pięknę, zwinne i jak zachwalał Hammond, w porównaniu do TVR wszystko jest namijescu - klamki, drzwi normalnie się otwierają :wink: itd - dotego całkiem komfortowy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 11.11.2007, 13:47 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 2025
Bardzo dokładnie ten samochód można "zwiedzić" w grze Test Drive Unlimited, którą bardzo polecam, całkowita dowolność widok zza kierownicy, 1600 km dróg na Oahu i prawie 100 samochodów, niestety o Porsche zapomnijcie, EA ma licencję na Porsche.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 11.11.2007, 15:09 

Dołączył: 20.03.2007
Posty: 457
będzie Porsche w TDU ale tylko w wydaniu RUF-a

RUF RGT
RUF RT-12
RUF Rturbo

8)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 11.11.2007, 16:01 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 2025
No ja czekam na tego RUF'a od kwietnia. Owszem jest ale w wersji na Xbox'a, a nie PC :( . Więcej o grze tutaj http://infobot.pl/r?6wJ


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum