Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Username Password Log me on automatically each visit Register

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
PostPosted: 17.01.2021, 22:18 

Witam,

Wszystko przez dłuższy czas było Ok z autem, nigdy nie było wcześniej błędu itd. Dzisiaj przy mrozie -14 pojechałem przejechać się autem, włączyłem tryb sportowy, przejechałem ok 3 km, musiałem autem zawrócić, jako że było ślisko, poszedł trochę bokiem, 200m dalej włączył się błąd. Auto na pierwszy rzut oka stoi równo, nie da się podnieść albo opuścić auta, przycisk sport nie reaguje. Co mogło się stać ? wiem że wróżenie z fusów, ale może miał coś podobnego.

PS gdzie polecacie w okolicach Jaworzna, Katowic sprawdzić zawieszenie ? Auto Dusza? chodź te opinie..

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 4.02.2021, 8:30 

LCQ wrote:
Witam,

Wszystko przez dłuższy czas było Ok z autem, nigdy nie było wcześniej błędu itd. Dzisiaj przy mrozie -14 pojechałem przejechać się autem, włączyłem tryb sportowy, przejechałem ok 3 km, musiałem autem zawrócić, jako że było ślisko, poszedł trochę bokiem, 200m dalej włączył się błąd. Auto na pierwszy rzut oka stoi równo, nie da się podnieść albo opuścić auta, przycisk sport nie reaguje. Co mogło się stać ? wiem że wróżenie z fusów, ale może miał coś podobnego.

PS gdzie polecacie w okolicach Jaworzna, Katowic sprawdzić zawieszenie ? Auto Dusza? chodź te opinie..

Panowie, wszystko było Ok po następnym odpaleniu. Wczoraj ponownie ruszamy i nie mógł dopompować środkowego zakresu wysokości obniżania i zaczął ten zakres mrugać i błąd. Dzisiaj dopompował ale błąd, ponownie odpalenie znowu mruga jakby był nie dompowany, błąd. Czy kompresor pada? szukam serwisu międzyczasie

Pomożecie ? Bo nie widzę dużego zainteresowania tutaj?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 4.02.2021, 9:16 

Powód może być prozaiczny, zacznij od sprawdzenia akumulatora :wink:

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 4.02.2021, 22:38 

Faster wrote:

Pojawiła się nowość, przód opadł trochę, tył w górze, nie słychać kompresora po odpaleniu, daje tryb wysokości, nie pompuje i wpada w awaryjny i błąd na desce. Tego nie było wcześniej (opadający przód tylko).

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 4.02.2021, 23:05 

LCQ wrote:
Faster wrote:

Pojawiła się nowość, przód opadł trochę, tył w górze, nie słychać kompresora po odpaleniu, daje tryb wysokości, nie pompuje i wpada w awaryjny i błąd na desce. Tego nie było wcześniej (opadający przód tylko).

Ewidentna awaria kompresora, zatarł się i rozpadł wewnątrz, obciążenie wywaliło bezpiecznik i spaliło przekaźnik.
Rozwalony kompresor gubi obudową ciśnienie w układzie pneumatycznym stąd pikowanie ciężkiego przodu.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 5.02.2021, 10:10 

szwagierek wrote:
LCQ wrote:
Faster wrote:

Ewidentna awaria kompresora, zatarł się i rozpadł wewnątrz, obciążenie wywaliło bezpiecznik i spaliło przekaźnik.
Rozwalony kompresor gubi obudową ciśnienie w układzie pneumatycznym stąd pikowanie ciężkiego przodu.

Masz racje kolego, odpaliłem auto i buchnęła pod autem parą, czyli rozszczelniony jest. Mam firmę która ma to ogarnąć. Dziękuje bardzo za odp, wreście ktoś kto ma tu jakieś pojęcie.

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Ostatnie posty forum PCP

Przyklejone